Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Typ výrobku
Více
Barva
Více
Značka
Montáž
Hledat

Vanové baterie

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    7
1549,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks 1479,00 Kč / ks
Akce
999,00 Kč / ks 1069,00 Kč / ks
Akce
1249,00 Kč / ks 1459,00 Kč / ks
Akce
2599,00 Kč / ks 3299,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    7
Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Estetické, pohodlné a praktické vanové baterie


Koupelna je místem intimity a soukromí. Používá se především k osobní hygieně, ale je také místem k odpočinku a relaxaci - zvláště když si dáte dlouhou relaxační koupel nebo horkou sprchu. Její interiér by měly být pohodlný, praktický a estetický. Pěknou a funkční koupelnu bude příjemnější používat, proto stojí za to promyšlené uspořádání tohoto interiéru. V našem obchodě budete si moci vybrat vhodné vybavení – podívejte se, co jsme pro vás připravili v naší nabídce, a věnujte zvláštní pozornost vanovým bateriím prezentovaným v této kategorii.

 


Jak užitečné jsou vanové baterie?

Atraktivní a praktické vanové baterie jsou mimořádně funkčními prvky v interiéru koupelny. Poskytují neustálý přístup k čisté vodě, takže se můžete starat o vlastní hygienu a čistotu, stejně jako o čistotu celého domu.

Technologická řešení baterie se mohou lišit. Vodovodní baterie mohou být vybaveny jedním nebo dvěma kohoutky a jejich instalace může být nástěnná, na zeď nebo vanu. Baterie mohou mít pouze jeden hlavní kohoutek, ale často existují také verze baterií, které mají další sprchovou hlavici. Ruční sprchu lze také dobře nahradit vytahovacím výtokem. Tento typ baterie je zvláště užitečný pro volně stojící vany. Mohou být instalovány například jako model s termostatem.

Vhodná vanová baterie je produkt, který dokonale poslouží vám i vašim blízkým. Vyberte si model, který bude vyhovovat potřebám každého člena domácnosti. Možností je mnoho, takže si můžete snadno vybrat něco dle vašich potřeb a představ. 


Jsou dostupné speciální typy armatury?

Při výběru věnujte také pozornost speciálním typům vanových baterií. Koupelnové armatury mohou být velmi profesionální, vyrobené s ohledem na úzké spektrum použití. V této kategorii najdete zejména termostatické baterie a lékařské baterie. Konkrétní armatura může být jednopáková nebo dvoupáková.


Jaká by měla být vanová baterie?

Armatura může mít opravdu různé vlastnosti. Jako každý prvek v moderním uspořádání interiéru by měly být kohoutky estetické, praktické a pohodlné při používání. Estetika baterie je docela důležitou otázkou. Koneckonců chcete, aby vaše koupelna vypadala atraktivně.

Koupelnové baterie je potřeba vybírat tak, aby je mohl pohodlně používat každý člen domácnosti. Snadné na použití jsou jednopákové baterie, ale dvoupákové modely mohou být pro některá uspořádání lepší. Do vany, která bude sloužit rovněž jako sprcha, se vyplatí umístit sprchové baterie nebo baterie se sprchovou hlavicí.


Je estetika důležitá?

Při nákupu baterie se ujistěte, že je její montáž jednoduchá, produkt je pohodlný na používání, ale také vzhledově atraktivní. Vhodně zvolený typ baterie bude ladit jak k vaně, tak ke zbytku koupelny.

Můžete si vybrat různé barvy baterií. Oblíbené jsou chrom, zlato, ocel nebo bílá a černá. Armatury jsou také k dispozici v různých designech, díky čemu si snadno vyberete model pro koupelnu zařízenou v klasickém nebo moderním stylu. 

Při montáži dbejte na pečlivost a přesnost. Pečlivě provedená instalace zajišťuje nejen estetický vzhled koupelny, ale také bezproblémový přístup k čisté vodě. Instalace bude snazší, pokud si pro ni pořídíte příslušenství k vodovodním bateriím z naší nabídky.


Jsou stojánkové vanové baterie praktické?

Při nákupu baterie si můžete vybrat nástěnný nebo stojánkový model.

Stojánková vanová baterie je výrobek, který se montuje do otvorů speciálně vyřezaných ve vaně. Montáž je jednoduchá a instalace probíhá tak, že je skryta pod vanovým krytem. V případě poruchy lze prvek snadno opravit nebo vyměnit za nový.


V případě těchto baterií si můžete vybrat dvoupákové provedení nebo použít jednopákovou baterii.

Zvláštní pozornost v této kategorii je potřeba věnovat volně stojícím bateriím. Volně stojící typ armatury je prvek, který je instalován do stále populárnějších volně stojících van.


Jsou nástěnné baterie dobrou volbou?

Při výběru baterií do koupelny můžete se také rozhodnout pro nástěnný model Nástěnná, 3- otvorová baterie je typ pro instalaci pod omítku, takže její instalace skrytí je velmi esteticky vyřešena. Velkou nevýhodou bohužel je, že v případě poruchy nebo výměny je většinou potřeba rozbít omítku nebo obklady.


Jak se mohou sprchové baterie hodit k vanám?

V koupelně je většinou více baterií, a na různých místech jsou užitečné různé typy. Umyvadlové baterie jsou prvky, které se montují na umyvadla. Na druhé straně k bidetům jsou montovány bidetové baterie. Tyto dva typy baterií jsou poměrně specializované a je extrémně vzácné, že jsou umístěny vedle jiných koupelnových prvků.

Sprchovou baterii lze naopak instalovat i u van. K vaně nainstalujte vanovou zástěnu a příslušnou sprchovou baterii. Díky tomu se budete moci vykoupat nebo osprchovat, dle potřeby, a přitom si užívat obě možnosti najednou.

Vanová baterie se sprchou bude vynikajícím řešením. V případě této armatury vám instalace na vanu umožní relaxační koupel ve vaně a také rychlou sprchu. Vanové baterie se sprchou jsou chytrou volbou zejména pro malé koupelny. 


Jaké existují modely vanových baterií?

V případě vanových baterií se můžete rozhodnout také pro zapuštěné modely. Podomítkové baterie jsou výrobky, které mají chytře schovanou celou vodní instalaci. Trubky pod omítkou a obklady nejsou vidět, takže koupelna získává mimořádně estetický vzhled.