Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Příslušenství
Žebřík
Tvar
Výška (cm)
Filtrační čerpadlo
Průměr (cm)
Hledat

Vířivky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Vířivka - rozměry. Jak je spočítat?

Vířivka - rozměry. Jak je spočítat?

31.05.2021

Zahrada je místem, kam stále častěji utíkáme před městským shonem, množstvím úkolů a povinnostmi, hledáme v ní odpočinek a relaxaci. V náročné době pandemie je relaxace na zahradě jednou z nejběžnějších forem trávení volného času. Snažíme se proto tento..

Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

08.02.2021

Zahradní bazény nabízejí osvěžení v horkých dnech, podporují venkovní aktivity a lze je použít k seznámení dětí s vodou nebo k zahájení lekcí plavání. Kromě těchto vlastností se liší téměř ve všem - konstrukcí, materiálem, velikostí, tvarem a montáží....

Jak si vyrobit zahradní vířivku?

Jak si vyrobit zahradní vířivku?

16.09.2021

Vířivka v soukromí domácí koupelny již dnes není exkluzivním produktem. Vířivka není nic jiného než prostorná a pohodlná vana s hydromasáží. „Bublinkový bazén“ v zahradě je však stále považován za projev určité extravagance. Kombinace zahrady...

Jaká bazénová chemie bude vhodná?

Jaká bazénová chemie bude vhodná?

22.03.2021

Každý majitel zahradního bazénu by měl myslet na správnou péči a pravidelné čištění bazénu. Pokud se chcete dozvědět o osvědčených metodách udržování křišťálově čisté vody v bazénu, přečtěte si tento článek. Aby voda v bazénu zůstala po celou sezónu

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

15.01.2021

Je těžké si představit lepší způsob relaxace v horkých dnech, než plavat v bazénu. Voda nás nejen ochladí, ale zároveň zaručí příjemnou relaxaci celé rodině. Zahradní bazén pro děti s nafukovacími hračkami je splněným snem mnoha dětí. Plavecké pomůcky...

Venkovní vířivky

 

Zajímá vás, zda je vaše zahrada vhodná pro domácí venkovní vířivku? Stojí za to investovat do zařízení, jako jsou zahradní vířivky, zahradní bazény, bazény s hydromasáží? Odpovídáme, ano! Je to řešení a záchrana obzvlášť v době pandemie. Doporučujeme širokou škálu produktů, které uspokojí každého. Kategórie: Vířivky

 

Vířivky- Baumax.cz

 

Typy vířivek spa

Venkovní vířivka je stále častějším prvkem  naších zahrad. To, co kdysi bylo spojeno s luxusem, a vyhrazeno pouze pro profesionální salony, stále častěji objevuje v našich domovech a zahradách. Už nikoho nepřekvapí vana s hydromasáží nebo sprcha s relaxačními funkcemi, jako je masáž nebo ohřívaní. Výrobci rádi rozšiřují svoji nabídku o nové produkty na zahradu nebo chatu.

Čemu byste měli věnovat zvláštní pozornost před zakoupením vířivky? Která bude nejlepší? Existuje recenze a porovnání vířivek a jejich ceny? Zde je několik praktických tipů pro relaxace na zahradě (zahrada a volný čas).

 

Nafukovací vířivka

Nafukovací vodní vířivka připomíná klasický zahradní bazén s přídavným vestavěným ovládacím panelem. Panel je zařízení odpovědné za ovládání všech funkcí vířivky. Aktivuje trysky a masážní režim, reguluje rychlost a intenzitu toku vody. Má nainstalovaný regulátor teploty, který umožňuje ohřívat vodu až na přibližně 40 stupňů Celsia. Panel také aktivuje filtrační čerpadlo, které je nepostradatelným prvkem každého zahradního bazénu.

Výhodou nafukovací vířivky je jednoduchá obsluha a ekonomický provoz. Modely dostupné na trhu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Další výhodou je speciálně vyvinutá konstrukce, která umožňuje současné a pohodlné používání vířivky několika lidmi. Nafukovací zahradní vířivka vám umožní ji rychle a snadno složit a přesunout na jiné místo. Bude tedy ideální pro lidi, kteří ji chtějí použít na různých místech, např. na chatě, zahradě, rekreačním pozemku.

 

Vířivky- Baumax.cz

 

Celoroční venkovní vířivka

Celoroční vířivka je elegantnější, odolnější, ale také dražší. Ceny se mohou pohybovat od několika do několika desítek tisíc korun v závislosti na typu materiálu, ze kterého je vířivka vyrobena, počtu trysek, druhu masáže, přídavném podsvícení, čisticích systémů a objemu. Jedním slovem, čím více dalších doplňků, tím vyšší náklady na její pořízení. Celoroční vířivka je vybavena ovládacím panelem, pomocí kterého můžete ohřívat a čistit vodu nebo aktivovat hydromasážní trysky a udělat tak relaxaci ještě komfortnější.

Taková vířivka vyžaduje správné umístění. Stojí za to o tom přemýšlet ve fázi stavby domu nebo úpravy zahrady. Než si koupíte celoroční vířivku, přemýšlejte o tom, zda vám tato forma bude vyhovovat. Po umístění jej bohužel nelze složit a přesunout na jiné místo. Kromě toho může její správná instalace vyžadovat návštěvu odborníka.

Pokud se rozhodnete koupit celoroční vířivku, získáte neuvěřitelný komfort a potěšení z jejího používání. Celoroční vířivka vytvoří ve vaší zahradě atmosféru profesionálního salonu spa.

 

Vířivky- Baumax.cz

 

Jakou byste si měli vybrat zahradní vířivku a co stojí vzít v úvahu?

Typy vířivek nabízené výrobci se liší účelem a velikostí. Mají různé funkce, provozní rozsah, regulaci teploty a filtrační systém. Která zahradní vířivka je nejlepší?

 

Kapacita a tvar vířivky

Výrobci nabízejí mnoho modelů vířivek s různou kapacitou zahradních van. Kterou si vyberete, závisí na místě instalace a rozpočtu. Před nákupem změřte prostor, na kterém bude stát. Může se ukázat, že zvolený tvar se do zahrady nehodí. Pamatujte, že zahradní vířivka je velký prvek a vyžaduje vhodné plánování prostoru.

Než si vyberete ideální model, přemýšlejte o tom, kolik lidí jej bude používat. Můžete si vybrat malou vanu, do které se vejdou 3 nebo 4 osoby, nebo větší pro 6 osob. Pamatujte však, že počet míst ovlivní cenu.

 

Vířivky- Baumax.cz

 

Materiál provedení

V případě celoroční vířivky může být vana vyrobena z akrylového nebo pěnového PVC. Konstrukce je nejčastěji dřevěná nebo kovová. U dražších modelů je možné přizpůsobit velikost a materiál individuálním požadavkům. V případě nafukovacích modelů je nejčastěji používaným materiálem k výrobě vysoce kvalitní PVC.

Zveme vás k nákupu v obchodech BauMax. Zde najdete: bazény s kovovou konstrukcí (rámové bazény), nafukovací bazény, samonosné bazény a bazénové příslušenství (příslušenství k bazénům).

 

Vířivky- Baumax.cz