Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Hledat

Umyvadla na desku

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
799,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
2399,00 Kč / ks
2399,00 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
2499,00 Kč / ks
3799,00 Kč / ks
Novinky
1  2    
Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Jaké umyvadlo vybrat do malé koupelny? 4 tipy

Jaké umyvadlo vybrat do malé koupelny? 4 tipy

19.01.2021

Malá koupelna nebo velký problém? Funkční zařízení malé koupelny je skutečnou výzvou. Na několika metrech čtverečních musíte zřídit koupelnový a sanitární prostor, vhodně uspořádat skříňky, police, pračku, sušičku a umyvadlo. Funkční vybavení koupelny...

Umyvadla na desku

 

Málokdo si to uvědomuje, ale typ umyvadla má vliv na naše pohodlí při umývání rukou a nejenom. Renovujete svůj byt a chcete vyměnit stávající umyvadlo za nové? Nebo možná zařizujete všechno od začátku a přemýšlíte, jaký model umyvadla splní vaše očekávání? Pokud ano, představujeme funkční a pohodlné umyvadlo na desku! Obchod BauMax nabízí různorodé modely, které jistě budou ladit se stylem vaší koupelny. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s produkty dostupnými v této kategorii!

 

 

Umyvadlo na desku, nebo jak vybrat správný model?

Než se rozhodnete pro konkrétní model umyvadla, měli byste se seznámit s několika pravidly. Když je poznáte, budete schopni udělat rozhodnutí s přihlédnutím ke všem výhodám a nevýhodám daného produktu. Za prvé: umyvadlo do koupelny je potřeba vybírat podle velikosti samotné místnosti a potřeb členů domácnosti. To neznamená, že pokud máte malou koupelnu, měli byste se rozhodnout pro co nejmenší model, protože to by byla obrovská chyba. Vyhněte se malým umyvadlům na desce, protože ty postrádají veškerou funkčnost a pohodlí při jejich používání. V případě malého umyvadla voda může stříkat na podlahu, co přidává další prací s úklidem. Pokud máte větší koupelnu, vyplatí se navíc vybrat dvojité umyvadlo na desku, díky kterému si budete moci užívat společnou ranní toaletu, aniž byste museli čekat, až se koupelna uvolní.

 

Viz take

Umyvadla do koupelny

Podomítkové WC

WC sedátka

Montážní rámy na pisoáry a bidety

WC kombi

Záchodové mísy

WC tlačítka

WC sety

Závěsné WC

 

Oválné nebo obdélníkové umyvadlo na desku?

Toto rozhodnutí závisí především na tom, jaký styl se vám libí, a jaký lépe odpovídá stylu vaší koupelny. V poslední době jsou oválné modely stále populárnější, protože jsou jemnější a do prostoru vnášejí zajímavý akcent. Jsou ideální pro malé koupelny. Pultové umyvadlo je ideální volbou pro větší koupelny, protože vypadá velmi elegantně a atraktivně.