Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
WC mísa bez splachovacího kruhu
Sedátko v sadě
Splachování
Odtok

WC kombi

1549,00 Kč / ks
1649,00 Kč / ks
1649,00 Kč / ks
2099,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
4599,00 Kč / ks
3190,00 Kč / ks
3799,00 Kč / ks
1799,00 Kč / ks
3499,00 Kč / ks 3899,00 Kč / ks
Akce

Jak již samotný název napovídá WC kombi jsou velmi praktickým řešením. Jedná se obvykle o celek, který je připravený pro rychlou montáž – není třeba k nim dokupovat žádné další prvky. Díky pohodlí a estetickému vzhledu jsou velmi žádané a s oblibou se umísťují v koupelnách. Seznamte se prosím s jejich sortimentem v našem obchodě.

Objevte nabídku WC kombi v obchodě Baumax.

WC kombi - Baumax

WC kombi díky svému univerzálnímu vzhledu se hodí do každé koupelny – jak té moderní, tak i klasické. Rádi Vám nabídneme jejich různé modely a doufáme, že jeden z nich se brzy objeví ve vašem bytě. Můžete zde najít výrobky výlučně od ověřených výrobců, které v sobě spojují estetické vlastnosti s dlouhou životností a solidním provedením.

Podrobné informace ke každému nabízenému typu WC kombi naleznete v popisu. V případě jakýchkoli dotazů nebo pochybností nás prosím kontaktujte.

  • WC kombi – vertikální nebo horizontální?
  • V naší nabídce naleznete jak WC kombi vertikální, tak i horizontální. Jak zjistíte, který se pro vás nejvíc hodí? Je to snadné:
  • WC kombi horizontální je vhodný v takových případech, kdy kanalizace je umístěná ve stěně.
  • Je-li pak kanalizace umístěná v podlaze, vybírejte WC kombi vertikální.

Co při volbě kombi je třeba ještě vzít v úvahu?

Objem splachovací nádoby – standardní má 6 litrů.

Typ splachovacího tlačítka. Pokud chcete šetřit vodou, dobrou volbou bude kombi s děleným tlačítkem pro splachování, díky němuž si zvolíte možnost vyprázdnit celý obsah nádrže nebo jen její polovinu.

Velikost kombiu, která by měla být adekvátní vzhledem k celé místnosti.

Ne méně důležité jsou i estetické aspekty – ty jsou však individuální záležitostí. Zajímavou alternativou ke kombi jsou WC mísy – doporučujeme se seznámit s jejich nabídkou.