Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Splachování
Odtok
Montáž
Barva
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Hledat

Záchodové mísy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1599,00 Kč / ks
5999,00 Kč / ks
4799,00 Kč / ks 5999,00 Kč / ks
Akce
1649,00 Kč / ks
4699,00 Kč / ks
3699,00 Kč / ks
4499,00 Kč / ks
4299,00 Kč / ks
4499,00 Kč / ks
4499,00 Kč / ks
1099,00 Kč / ks
3799,00 Kč / ks
3724,68 Kč / ks
1749,00 Kč / ks
3199,00 Kč / ks
Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Při umisťování nábytku, doplňků a příslušenství pro koupelnu, je jedna z prvních věcí, o kterých musíte přemýšlet, je umístění toalety. V našem obchodě najdete velký výběr, například: stojící nebo závěsné WC mísy v různých velikostech.

WC mísy - Baumax

WC do koupelny - jaké by mělo být?

 

Výběr WC je velmi důležitý hlavně z prostoru, který máme v koupelně. Tradiční toalety vyžadují více místa než závěsné.

Je velmi důležité, aby koupelna byla čistá. Většina modelů toaletních misek je vyrobena z keramiky, což zaručuje snadné čištění. V typickém případě toaletní sedadlo chrání límec, který zabraňuje stříkání vody během oplachování, ale během čištění ho dělá těžko dostupným místem. Výrobci našli způsob, jak tento problém vyřešit: toaletní miska ve tvaru, že okraj je obklopen brázdou, která láme vodu tak, že nevytéká z WC okraje. Je to řešení, které vám umožní důkladně vyčistit celý vnitřní prostor mísy na toaletě, místa, kde se mohou bakterie potenciálně rozvinout.

Díky typu mísy můžeme rozlišovat mezi zavěšenými a stojícími toaletním. Níže uvádíme jejich krátké charakteristiky:

 

  • Stojaté WC - jsou velmi univerzální a snadno se montují. Souprava obvykle obsahuje speciální šrouby, které se používají k zašroubování WC k zemi. I když jsou spojeny hlavně s interiéry zařízenými v tradičním stylu, díky aktuální nabídce si můžete vybrat i model, který odpovídá různým stylem.

  • závěsné WC sedadla - splachovací mechanismus je ukrytý ve stěně a mísa je namontována na podomítkovém stojanu. Toto řešení je podporováno i tím, že funguje dobře i v místnostech s malou velikostí a množství dostupných tvarů a v této době se již často dělají závěsné mísy dokonale vhodné pro moderní interiéry.

 

WC mísy a koupelnové uspořádání

 

Záchodové mísy jsou různorodé kvůli způsobu montáže, konstrukce a tvaru. Z tohoto důvodu se musíte seznámit s několika důležitými technickými aspekty, aby zvolený model co nejlépe vyhovoval interiéru. Moderní řešení umožňují výběr sanitárních armatur tak, aby nejenže plnily své základní funkce, ale zároveň výrazně zvyšovaly estetickou hodnotu koupelny.