Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Hledat

Umyvadla do koupelny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
799,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1349,00 Kč / ks
1899,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
2299,00 Kč / ks
1  2  3  4    
Koupelna ve stylu spa - Top 5 nápadů na uspořádání

Koupelna ve stylu spa - Top 5 nápadů na uspořádání

06.01.2022

Stres v práci, těžký, dlouhý den, depresivní atmosféra a špatná nálada jsou důvody, proč lidé stále častěji hledají vhodné a účinné způsoby relaxace. Mnoho lidí volí výlety a návštěvy SPA salonů...

Jaké umyvadlo vybrat do malé koupelny? 4 tipy

Jaké umyvadlo vybrat do malé koupelny? 4 tipy

19.01.2021

Malá koupelna nebo velký problém? Funkční zařízení malé koupelny je skutečnou výzvou. Na několika metrech čtverečních musíte zřídit koupelnový a sanitární prostor, vhodně uspořádat skříňky, police, pračku, sušičku a umyvadlo. Funkční vybavení koupelny...

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Jakou vybrat koupelnovou desku? Inspirace

Jakou vybrat koupelnovou desku? Inspirace

07.01.2021

Každá koupelna vyžaduje individuální uspořádání a správný výběr nábytku. Zajímá vás, jakou vybrat koupelnovou desku? Koupelnová deska nabízí skvělé možnosti uspořádání. Obvykle je součástí umyvadla, ale stále častěji i designovým prvkem aranžmá koupelny

Koupelnová umyvadla

Dobře vybavená koupelna si vyžáduje odpovídající prvky vybavení – vany, sprchové kouty, WC mísy, ale i umyvadla. Koupelnová umyvadla umožňují dodržovat osobní hygienu, zejména pokud jde o mytí rukou po použití toalety nebo při ranním a večerním čištění zubů. Konkrétní umyvadlo se ne vždy hodí do každé koupelny, proto náš obchod představuje mnoho typů umyvadel, abyste si mohli vybrat ten správný produkt pro své potřeby.

Moderní koupelnová umyvadla

Koupelnové umyvadlo je produkt, který může být dostupný v různých tvarech. Vhodný tvar a design výrobku vám umožní sladit umyvadlo do retro a minimalistických aranžmá. Umyvadla na naší prodejně jsou k dostání také v různých velikostech, díky kterým si vyberete ten správný výrobek do malých a velkých koupelen. Určitě si prohlédněte naši nabídku a vyberte si ideální umyvadla pro vás.

Kromě umyvadel můžeme nabídnout rovněž další produkty. Sanitární keramika, která je k dostání v naší prodejně, se přizpůsobí aranžmá v tradičním nebo moderním stylu - široký výběr vám umožní získat ten správný produkt. Jsme si jisti, že se vám naše atraktivní prvky vybavení budou líbit!

Umyvadla na desku. 

Naše nabídka zahrnuje mimo jiné moderní a módní umyvadla na desku. Tato umyvadla se montují přímo na horní část koupelnové skříňky. Tvar mísy může být různý: oblíbené jsou umyvadla obdélníkové a kulaté. Kulatá mísa je návrhem především pro tradiční aranžmá, obdélníkové modely se častěji používají v moderních interiérech, pro lidí kteří milují minimalismus a geometrické tvary. Výhodou umyvadel na desku je, že se keramika snadno instaluje a vypadá zajímavě.

Atraktivní variantou budou také nástěnná umyvadla. Tato varianta se hodí zejména tehdy, když se deska na umyvadlo nevejde do vaší koupelny a sanitární keramika má být malá a vejít se do malé místnosti. Správný materiál umožní pohodlí při čištění a zajistí, aby výrobky mělý zajímavou barvou. Sanitární keramika totiž hraje v koupelně také estetickou roli.

Atraktivní a módní skleněná umyvadla

Skleněné umyvadlo je moderním řešením, které oslovilo mnoho našich zákazníků - proto náš obchod prezentuje stále více těchto produktů, aby si každý našel zajímavý pro sebe model. Pohodlná skleněná umyvadla jsou obvykle modely na desku. Je snadné je udržovat v čistotě,a samotné vyrobky také vypadají atraktivně. 

Namontujte koupelnové umyvadlo na skříňku

Do koupelny můžete umístit rovněž nábytková umyvadla. Tyto modely se instalují přímo na koupelnové skříňky. Koupelnová skříňka, na kterou se má instalovat nábytkové umyvadlo, nemá desku nebo je v ní vyříznutý příslušný otvor pro keramiku. Mezi našimi produkty najdete jak umyvadla, skříňky, tak i atraktivní sestavy skříněk s umyvadlem. Umyvadlo zapuštěné do kusu nábytku je klasickou variantou do tradičních koupelen, ale krásně se bude prezentovat i v dobře řešeném prostoru moderního interiéru.

Umyvadla s otvorem pro baterii

Do koupelny se umisťují různé produkty, aby byla místnost plně funkční. V koupelně musí být vana nebo sprchový kout, WC a umyvadlo. K těmto prvkům se přidávají rovněž vhodné koupelnové baterie - teprve pak taková sada vytváří funkční sestavu. Takže vybavte umyvadla umyvadlovými bateriemi. Pokud se rozhodnete pořídit si stojánkovou baterii, je potřeba do umyvadla vyříznout příslušný otvor. Objednat si můžete i umyvadla s vyříznutým otvorem pro baterii.