Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Typ výrobku
Barva
Hledat

Umyvadla do koupelny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
749,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1349,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
579,00 Kč / ks
579,00 Kč / ks
599,00 Kč / ks
1  2  3  4    
Jaké umyvadlo vybrat do malé koupelny? 4 tipy

Jaké umyvadlo vybrat do malé koupelny? 4 tipy

19.01.2021

Malá koupelna nebo velký problém? Funkční zařízení malé koupelny je skutečnou výzvou. Na několika metrech čtverečních musíte zřídit koupelnový a sanitární prostor, vhodně uspořádat skříňky, police, pračku, sušičku a umyvadlo. Funkční vybavení koupelny...

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Jakou vybrat koupelnovou desku? Inspirace

Jakou vybrat koupelnovou desku? Inspirace

07.01.2021

Každá koupelna vyžaduje individuální uspořádání a správný výběr nábytku. Zajímá vás, jakou vybrat koupelnovou desku? Koupelnová deska nabízí skvělé možnosti uspořádání. Obvykle je součástí umyvadla, ale stále častěji i designovým prvkem aranžmá koupelny

Koupelna ve stylu spa - Top 5 nápadů na uspořádání

Koupelna ve stylu spa - Top 5 nápadů na uspořádání

06.01.2022

Stres v práci, těžký, dlouhý den, depresivní atmosféra a špatná nálada jsou důvody, proč lidé stále častěji hledají vhodné a účinné způsoby relaxace. Mnoho lidí volí výlety a návštěvy SPA salonů...

Umyvadla

 

Chystáte si vybrat umyvadlo?

Nezbytnostnou součástí každé koupelny je umyvadlo, které by mělo ideálně dlouho vydržet, snadno se čistit a také podtrhovat celkový design místnosti. Před každým výběrem si proto ujasněte, kam se ho chystáte umyvadlo umístit, jak by mělo ideálně vypadat a kolik jste do něj ochotni investovat. Toto jsou otázky na které by jste si měli před výběrem umyvadla odpovědět.

Před nákupem je potřeba si pořádně přeměřit velikost koupelny a určit budoucí umístění umyvadla. Podle možností vybírejte dostatečně velký prostor a počítejte také s odkládací plochou na zubní kartáčky, zrcadla a jiné doplňky. Finální rozměr však nemusí být zcela rozhodující, svou roli hraje také tvar a způsob usazení.

Čím je užší, mělo by být hlubší, pokud je mělké, mělo by být širší. S ohledem na tuto skutečnost je nutné popřemýšlet, které vám bude více vyhovovat. Dobře zvolené umyvadlo by mělo být dostatečně velké, aby při používání umyvadla voda nevytékala mimo. Velice důležitá je výška, ve které je umístěno, pokud je umístěno příliš nízko, musíme se ohnout, což může být pro naše záda každý den nepříjemná záležitost.

Keramika a barva umyvadla je neméně důležitá, keramika pro svou údržbu a barva pro zachování celistvého vzhledu.

 

 

Nabídka obchodní sítě Baumax zahrnuje různé typy umyvadel:

 

Umyvadla na stěnu

Jedná se o standardní řešení, které bude fungovat v každé koupelně. Tato závěsná umyvadla však nenabízí příliš prostoru pro odložení každodenních potřeb, proto doporučujeme umístit několik poliček v jeho blízkosti pro odložení drobností. Závěsné umyvadlo je možné namontovat s podstavcem nebo dekorativním sifonem. Je to klasické a funkční řešení pro každou koupelnu.

 

Umyvadla na desku 

Moderním řešením jsou umyvadla na pracovní desce. Takové umyvadlo působí v koupelně vzdušně a originálně. Tyto vzdušné varianty jsou často vyrobeny z různých materiálů a různých tvarů. Dokonale zapadá do retro nebo avantgardních interiérů. Taková umyvadlová deska bude nejlepší volbou pro osoby, které ocení nestandardní a stylová řešení. Při jejich výběru myslete také na správnou kombinaci s deskou, na které bude umyvadlo sedět.

 

Zápustná umyvadla

Budou dobrou volbou pro ty, kteří si cení jednoduché formy v kombinaci s moderním charakterem interiéru. Nikde nevyčnívající, v prostoru ztracené, lze do desky umístit buď jen částečně, nebo zcela, poté se jedná o kompletně vestavnou variantu. Ta je praktičtější z pohledu údržby, avšak zabírá více místa ve spodním prostoru, který může mnohdy sloužit jako úložný.

 

Umyvadla na skříňku

Pořízením umyvadla na skříňku spojíte příjemní s užitečným, je to praktické a úsporné řešení pro malé i velké koupelny. Získáte tím další úložný prostor, kterého v koupelně nikdy není dost a takový prostor je k nezaplacení. Nábytkové umyvadlo může být umístěnio na závěsné nebo stojací skříňce.

 

Rohová umyvadla

Mnohdy je v závislosti na velikosti koupelny jedinou možností pořídit umyvadlo do rohu. Nevěšte hlavu, ani takové provedení vás však nemusí v ničem omezovat. Pokud zvolíte šikovný odkládací prostor, například vícepatrové poličky, zrcadlo s úložným prostorem a jiné vychytávky, může být i rohové umyvadlo plnohodnotným kouskem v malé koupelně.

Při výběru umyvadla nezapomeňte také na výběr vhodné umyvadlové baterie, která svým vzhledem i funkčností doplní celkový dojem.

 

Poznejte naši nabídku umyvadel!