Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Maximální šířka (cm)
S pracovní deskou
Nohy
Kolekce
Více
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava dvířek
Typ kuchyně
Úchyt
Tiché zavírání v sadě
Hledat

Malé kuchyně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

31.12.2020

Móda na minimalistický, zaměřený na jednoduchost a funkčnost, skandinávský styl nepomíjí. Vypadá obzvláště atraktivně v kuchyni, kde je mimořádně důležitá čistota, pohodlí a smysl pro pořádek - doslova i vizuální. Zjistěte, jak zařídit kuchyň...

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

11.01.2021

Rohový kuchyňský nábytek ve tvaru písmena „L“ je běžné uspořádání v úzkých kuchyních a kuchyňkách otevřených do obývacího pokoje. Funguje dobře v malých místnostech, ve větších pokojích jej lze doplnit kuchyňským ostrůvkem, barem nebo stolem se židlemi. .

Návrh kuchyně

Návrh kuchyně

10.07.2021

Kuchyň je jedna z nejdůležitějších místností v domě – právě zde obvykle trávíme čas s rodinou, učíme se vařit nové pokrmy a připravovat jídlo pro sebe a své blízké. Mnozí z nás začínají svůj den v kuchyni přípravou aromatické kávy a zde také obvykle po pr

Moderní nebo klasická - cesta k elegantní kuchyni

Moderní nebo klasická - cesta k elegantní kuchyni

19.10.2020

Klasika a moderní styl se nemusí vzájemně vylučovat, ale ne vždy jdou ruku v ruce, obzvláště pokud jde o styl aranžmá. Jaký nábytek bychom si měli vybrat do kuchyně a jak jej zařídit, když milujeme dřevo, klasické červené kostkované ubrusy a proutěné...

Malé kuchyně

 

Kuchyň je místnost, která nesmí chybět v žádném domě. Trávíme v ní hodně času a chceme, aby byla estetická, funkční a pohodlná. Bez ohledu na velikost kuchyně se snažíme, aby byly atraktivní a vhodná pro pohodlnou přípravu jídla. Navrhování malých kuchyní je obvykle výzva, ale díky hotovým kuchyňským sadám, které máme v nabídce našeho obchodu, to bude mnohem jednodušší. Kategórie: Malé kuchyně

 

Malé kuchyně- Baumax.cz

 

Kuchyňské linky

Hotové sady kuchyňského nábytku jsou pohodlným řešením a obrovskou úsporou času a peněz. Hotový nábytek je obvykle mnohem levnější než obdobné kusy vyrobené na míru. Většina kuchyňských linek, které jsou k dispozici v naší nabídce, má krátkou dodací lhůtu nebo je skladem a zákazník si je může rovnou vyzvednout. To mnohem urychluje práci na renovaci kuchyně nebo zařizování nového interiéru. Všechny fáze práce probíhají hladce a my se nemusíme starat o budoucí stav a vzhled místnosti.

Kuchyňské linky (kuchyňský nábytek) jsou dodávány v kartonových krabicích, a jsou zabezpečené proti poškození. Samostatná montáž jednotlivých skříněk je velmi snadná - pomocí jasných pokynů a montážních prvků budete schopni sestavit nábytek bez pomoci profesionálů.

 

Malé kuchyňské linky

Malé kuchyně v malých domech, panelových bytech a rekreačních chatách často způsobují problémy, pokud se jedná o uspořádání a atraktivní design. Kuchyně na míru jsou pro malé místnosti zbytečným a příliš nákladným řešením a hotové kuchyňské linky jsou obvykle příliš velké pro dostupný prostor. Náš obchod vychází vstříc těmto problémů a nabízí zákazníkům - malé, plně funkční, estetické a pohodlné sestavy kuchyňského nábytku, které potěší členy domácnosti a hosty.

Malá kuchyňská linka je obvykle široká 180 cm. Nabízíme kuchyňské linky v různých provedeních a barvách, které vyhoví i těm nejnáročnějším potřebám našich zákazníků. Kuchyňské linky jsou navrženy v moderním, jednoduchém designu, zákazníci však najdou i klasičtější modely v rustikálním, venkovském nebo ležérním stylu.

Kuchyň je obvykle hluboká 7 cm až 61 cm a skládá se z horních skříněk, spodních skříněk (spodní kuchyňské skříňky) a v některých případech ze skříněk  na vestavěné domácí spotřebiče. Rozmanitost stylů a modelů vám umožní přizpůsobit kuchyňskou linku konkrétním potřebám. Sadu kuchyňského nábytku lze zakoupit s kuchyňskou pracovní deskou (kuchyňské pracovní desky) nebo bez ní. V nabídce našeho obchodu najdete pracovní desky vhodné pro konkrétní modely kuchyňských linek, ale můžete si také zakoupit pracovní desky v jiné barvě nebo provedení, které vám bude vyhovovat. Individuálně zvolené kuchyňské vybavení se přizpůsobí potřebám vašeho interiéru.

Čela kuchyňských skříněk mohou mít lesklé nebo matné provedení. Lesklá čela můžou být náročnější na údržbu, na druhou stranu, světlo, které se od nich odráží, kuchyň dodatečně rozjasní a opticky zvětší interiér.

Materiálem, z něhož jsou vyrobeny kuchyňské skříňky, je vysoce kvalitní nábytková deska. Pevná a odolná kuchyň bude investicí po celá léta. Kuchyňské linky z naší nabídky se vyznačují pečlivým zpracováním a pocházejí od důvěryhodných výrobců.

 

Malé kuchyně- Baumax.cz