Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Maximální šířka (cm)
S pracovní deskou
Nohy
Kolekce
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava dvířek
Typ kuchyně
Úchyt
Tiché zavírání v sadě
Hledat

Levné kuchyně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jak čistit zažloutlý bílý nábytek? Zjistěte, které prostředky budou vhodné

Jak čistit zažloutlý bílý nábytek? Zjistěte, které prostředky budou vhodné

07.05.2021

Bílý nábytek je estetický, elegantní a… velmi módní. Dokonale ladí s ostatním vybavením interiéru, navrženém v nyní velmi oblíbeném skandinávském stylu. Bohužel většina bílého nábytku časem ztrácí svou atraktivní barvu a žloutne. Naštěstí jej můžeme...

Sady kuchyňského nábytku – hotové kuchyňské linky. Kdy se vyplatí je pořídit?

Sady kuchyňského nábytku – hotové kuchyňské linky. Kdy se vyplatí je pořídit?

06.06.2021

Funkční a elegantní uspořádání interiéru kuchyně je pro mnoho z nás skutečnou výzvou. Při plánování kuchyně zvažujeme různé možnosti, hledáme inspiraci a nápady, které by nám umožnily vytvořit dokonalou kuchyň za slušnou cenu. Jedním z prvků, bez nichž...

Návrh kuchyně

Návrh kuchyně

10.07.2021

Kuchyň je jedna z nejdůležitějších místností v domě – právě zde obvykle trávíme čas s rodinou, učíme se vařit nové pokrmy a připravovat jídlo pro sebe a své blízké. Mnozí z nás začínají svůj den v kuchyni přípravou aromatické kávy a zde také obvykle po pr

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

11.01.2021

Rohový kuchyňský nábytek ve tvaru písmena „L“ je běžné uspořádání v úzkých kuchyních a kuchyňkách otevřených do obývacího pokoje. Funguje dobře v malých místnostech, ve větších pokojích jej lze doplnit kuchyňským ostrůvkem, barem nebo stolem se židlemi. .

Levné kuchyně

 

Každý z nás by si přál, aby byla kuchyň v jeho domě jedinečným, atraktivním a funkčním místem. O tom, jak bude vypadat naše kuchyně, rozhoduje hlavně kuchyňský nábytek, proto se snažíme pečlivě vybírat kuchyňské skříňky, tak aby splňovaly naše očekávání. Bohužel ne každý si může dovolit kuchyň na míru nebo dokonce i kuchyňskou linku. Z tohoto důvodu, náš obchod vyšel vstříc požadavkům zákazníku a do své nabídky zahrnul levné, ale pevné sestavy kuchyňského nábytku. Kategórie: Levné kuchyňe

 

Levné kuchyně- Baumax.cz

 

Sady kuchyňského nábytku - pohodlí a funkčnost

Sady kuchyňského nábytku jsou praktické, funkční a ekonomická řešení. Sady jsou mnohem levnější než obdobná kuchyňská linka vyrobená na míru. Díky k tomu, že naši důvěryhodní výrobci používají k výrobě ty nejkvalitnější materiály – pevné a odolné nábytkové desky, panty a úchytky odolné proti poškození - jsou kuchyňské skřínky investicí na léta.

Kuchyňský nábytek se obvykle dodává v kartonových, dobře zajištěných krabicích. Jedná se o nábytek pro vlastní montáž. Jasné pokyny a kompletní sada montážních prvků nám umožní sestavit kuchyňskou linku snadno a efektivně. Nebudete potřebovat ani pomoc odborníka - montáž zvládnete sami.

Kuchyňské linky doporučujeme zákazníkům, kterým zaleží na rychlém dodání. Takovou kuchyňskou linku si často můžete zakoupit okamžitě v našich obchodech a případná dodací lhůta takové sady je velmi krátká. Tento fakt určitě urychlí přestavbu a zařízení kuchyně.

 

Levné kuchyně- Baumax.cz

 

Levný a moderní kuchyňský nábytek

V nabídce našeho obchodu najdete výrobky pro každý rozpočet. Vzhledem k poptávce po levném kuchyňském nábytku jsme připravili pro naše zákazníky speciální nabídky. Nabídka našeho kuchyňského nábytku za nízké ceny bude ideální pro lidi, kteří hledají výhodná řešení.

Levný kuchyňský nábytek jsou obvykle malé sady kuchyňského nábytku o šířce 180 cm. Budou se perfektně hodit do kuchyní v panelovém bytě, malého kuchyňského koutu v garsonce nebo na rekreační chatu.

Nízká cena jde v tom případě ruku v ruce s pečlivým zpracováním a vysokou kvalitou nábytkových desek použitých k výrobě.

 

Kuchyňské skříňky pro každý rozpočet

Kuchyňský nábytek je k dispozici v různých provedeních a barevných odstínech. Našim zákazníkům nabízíme velmi oblíbené bílé a šedé kuchyňské linky a také extravagantní kuchyňské linky v červené barvě jak rovněž linky v klasickém dekoru přírodního dřeva. V nabídce našeho obchodu určitě najdete levnou kuchyňskou linku, která nejen splní vaše očekávání, ale také bude vyhovovat vaším potřebám.

Povrchová úprava kuchyňských skříněk může mít lesklé nebo matné provedení. Lesklé kuchyňské skříňky se doporučují zejména pro malé a slabě osvětlené kuchyně. Světlo odrážející se od lesklého povrchu dodatečně zesvětluje místnost a opticky ji zvětšuje. Tyto skříňky však budou vyžadovat častější údržbu - bohužel jsou na lesklém povrchu viditelné nečistoty a otisky prstů. Naopak kuchyňské skříňky v matném provedení nevyžadují tak častou údržbu.

 

Levné kuchyně- Baumax.cz