Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Potahová látka
Styl
Nohy
Šířka (cm)
Barva
Hledat

Herní židle a křesla

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
2729,30 Kč / ks 3899,00 Kč / ks
Akce
1889,30 Kč / ks 2699,00 Kč / ks
Akce
1889,30 Kč / ks 2699,00 Kč / ks
Akce
3779,30 Kč / ks 5399,00 Kč / ks
Akce
3779,30 Kč / ks 5399,00 Kč / ks
Akce
1  2    
Jakou židli zvolit k psacímu stolů pro teenagery

Jakou židli zvolit k psacímu stolů pro teenagery

03.04.2022

Čas na učení a zábavu v dětském pokoji bude lepší, pokud bude mít teenager pro sebe vhodné místo. Pro dítě je dobré pořídit psací stůl a vhodnou židli. Jak ale vybrat ty nejlepší židle k psacímu stolu, aby vhodně sloužily teenagerům a mladším dětem...

Nová dimenze pohodlí – jaké je správné herní křeslo?

Nová dimenze pohodlí – jaké je správné herní křeslo?

23.12.2020

Donedávna pojem herní křeslo nikomu nic neříkal, od chvíle, kdy jsme začali více pracovat na dálku z domova, se to radikálně změnilo. Ukázalo se, že herní křesla navržená s ohledem na uživatele počítačových her jsou perfektní jako kancelářský nábytek.

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

19.11.2020

Kancelářské židle používáme nejen v práci, ale i doma. Domácí kancelář se objevuje v mnoha domácnostech, protože stále více pracujeme doma, učíme se nebo si hrajeme na počítači. Trávíme spoustu času sezením, což není nejlepší pro páteř a svaly.

Který herní stůl stojí za výběr?

Který herní stůl stojí za výběr?

18.10.2021

Časy, kdy byly počítačové hry dětskou zábavou, jsou navždy pryč. Dnes se herní turnaje staly pro mnohé životním stylem a skvělým byznysem. Vzhledem k tomu, že nutnost je matkou vynálezu, je dnešní trh zaplaven bezpočtem high-tech her, které vyžadují...

Jak opravit plynový výtah v kancelářské židli? Pokyny krok za krokem

Jak opravit plynový výtah v kancelářské židli? Pokyny krok za krokem

27.07.2021

Kancelářská židle se zlomeným plynovým výtahem přestává plnit svoji funkci, ale to neznamená, že je nutné ji okamžitě vyměnit. Místo utrácet za novou židli, často stačí koupit nový pneumatický píst a vyměnit jej za poškozený. I když to nevypadá, není...

Herní židle a křesla – pořiďte si ještě dnes perfektní herní židlí!

 

Hrajete rádi počítačové hry? Je herní konzole jedním z vašich oblíbených zařízení? Nebo váš stolní nebo přenosný počítač vyhovuje vašim preferencím? Vaše počítačové stanoviště je vybaveno velmi dobrým herním zařízením, ale chybí vám pohodlné místo k sezení? Pak je tato kategorie připravena speciálně pro vás! Naše nabídka herních křesel a židlí vás určitě potěší. Dlouhodobé sezení u PC při hraní her už nikdy nebude nepohodlné nebo únavné! Přesvědčte se sami, jak si můžete zpříjemnit vaše herní chvíle. Kategórie: Herní židle a křesla.

 

Herní židle a křesla- Baumax.cz

 

Trávíte dlouhé hodiny u počítače? Investujte do herní židle

Otočná herní židle se stala trvalým prvkem pokoje pro hráče (místnost pro hráče). Umožňuje vám dlouho sedět u počítače bez pocitu únavy a nepohodlí. Herní židle dostupné v naší nabídce jsou jedinečným příkladem specializovaných židli. Jaký je rozdíl mezi herní židlí a kancelářskou židlí (kancelářská křesla)? Proč by hráči měli investovat do takového kusu nábytku?

 

Čím se vyznačuje dobrá herní židle? Co charakterizuje dobrou herní židlí?

Hlavním rozdílem je ergonomie sedáku. Herní židle, zejména jejich sedáky a opěradla, jsou mnohem pohodlnější než ty kancelářské, v případě pokud plánujete strávit několik hodin před počítačem. Konstrukce herní židle je navržena spíše na podobu sedadel závodních automobilů než běžných kancelářských židlí (kancelářské židle). Anatomický tvar židlí poskytuje zádům a krku velmi dobrou opěru. Páteř se tolik neunaví správným držením hlavy, takže ani po několika hodinách nepociťujeme žádné nepohodlí při sezení. Herní židle jsou specifický typ nábytku navržený tak, aby sloužil konkrétní osobě. Z tohoto důvodu má herní židle možnost upravit více prvků než standardní kancelářský nábytek. To vše proto, aby herní židle dokonale splnila očekávání a potřeby uživatele.

 

Herní židle a křesla- Baumax.cz

 

Nejlepší herní židle a křesla za dobrou cenu!

V naší nabídce najdete velmi kvalitní herní židle a křesla. Díky tomuto nábytku strávíte příjemné hodiny se svou oblíbenou hrou bez pocitu únavy nebo nepohodlí. Naše herní židle a křesla se vyznačují několika vlastnostmi: možností úpravy nastavení, příjemnými materiály, pečlivým zpracováním a neobvyklým designem.

 

Upravte si herní židlí podle sebe

Ergonomie sedáku nemusí pro každého znamenat přesně stejný model židle a její nastavení. Komfort a pohodlí znamená přizpůsobení židlí konkrétnímu uživateli, jeho výšce a hmotnosti. Takové individuální přizpůsobení židle je možné díky funkci nastavení nábytku. Čím více prvků v herních židlích lze nastavit, tím pohodlnější bude její používání.

Naše herní židle mají nastavitelné funkce na několika místech. Nastavení rozsahu zpětného náklonu židle určuje, jak daleko se můžete naklonit, aniž by se židle převrhla. Sklopení opěradla dozadu umožňuje odpočinek mezi pořady nebo zápasy, stejně jako relaxace při sledování videí nebo průvodců. Nastavit lze také loketní opěrky, můžeme upravit jejich výšku, rozteč a polohu tak, aby co nejpohodlněji podepíraly lokty a ramena. Loketní opěrky jsou skvělou volbou, zejména pro konzolové hráče. Herní křeslo s houpací mechanikou vás uvolní příjemným pohoupáváním. Tahle funkce je užitečná zejména po náročných herních soubojích nebo stresových zápasech (zajímavé je, že se této funkci někdy říká Tilt mechanismus, nejen kvůli možnosti houpat se). Mnoho modelů herních židlí je vybaveno doplňkovými opěrky. Bederní polštář nebo krční opěrka dodatečně podpoří držení těla a správné umístění páteře. Můžete si koupit herní židle s doplňkovým vybavením. Mezi doplňky patří výše uvedené polštáře, pozornost však mohou upoutat také kapsy na příslušenství, držáky na konzolu, volant nebo sluchátka. Mezi velmi často nakupované doplňkové vybavení patři také polohovatelné opěrky nohou. Opěrka nohou vám umožní zaujmout pohodlnou pozici po dlouhou dobu - z herní židle se pak stane pohodlný malý svět, který nechceme opustit.

 

Příjemné a odolné materiály tvoří pevné a odolné křeslo

Časté používání herní židle znamená, že materiál, ze kterého je vyrobena, musí být dostatečně pevný a odolný. Sedák a opěradlo (a někdy i loketní opěrky) by měly být potaženy příjemným na dotek a komfortním materiálem. Důležité je také, aby látka byla odolná vůči vodě a skvrnám - to kvůli tomu, že mnoho hráčů miluje mezi jednotlivými hrami si dát malé občerstvení. Velmi často pro čalounění herních židlí a křesel se používá kůže nebo častěji ekokůže. Kvalitní čalounění zpříjemní dlouhé hodiny u PC a zajistí uživateli pohodlí. Velmi důležitá je také výplň sedáku. Komfortní pěna nebo výplň z jiného vhodného materiálu zaručí pohodlí a ergonomii, přiměřenou podporu páteře, zad a krku.

 

Herní židle a křesla- Baumax.cz

 

Pečlivé zpracování

Seznamte se s naší nabídkou – nabízený v našem obchodě nábytek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Naši důvěryhodní výrobci zaručují, že herní židle a křesla jsou pečlivě zpracované, a tedy – mají ergonomický tvar, vhodnou podpěru páteře a zaručují pohodlí při sezení. Opěradlo, loketní opěrky, nastavení výšky a hloubky sedáku, stejně jako přítomnost dalších prvků vám dovolí pohodlně se posadit a užívat si hraní na počítači, herní konzoli a oblíbených titulů. Přesvědčte se sami, jak je to příjemné a snadné!

 

Na vzhledu také záleží! Atraktivní design a herní židle

Uspořádání místnosti pro hráče neznamená v současné době pouze kvalitní a efektivní vybavení. Hráči oceňují vzhled a vizuální atraktivitu místa, kde pobývají. Nejoblíbenější jsou geometrické, moderní tvary a zářivé barvy. Tyto trendy najdete také v naší nabídce herních židlí. Nábytek, který prezentujeme, má moderní a atraktivní design. Čalouněná látka je k dispozici v různých barvách. Nabízíme módní černou v kombinaci s jinými barvy. Na výběr je: šedá, bílá, červená, modrá nebo zelená. Barvu lze aplikovat na materiály, jako je látka nebo koženka. Mimořádně módní a atraktivní je červená a zelená barva, které odrážejí nejnovější trendy pro výrobu krytů pro výpočetní techniku ​​a herních konzolí

 

Herní židle nejen pro hráče

Herní židle byla vytvořena hlavně pro hráče. Její komfort a ergonomii však ocení také ti, kteří tráví dlouhé hodiny při práci u počítače. Pokud hledáte pohodlný a osvědčený kus nábytku, nebojte se pořídit si herní židli. Herní židle ke psacímu nebo hernímu stolu (herní stoly) vám poskytne komfortní sezení, vhodnou podpěru krku a zad a její nastavení vám umožní upravit židli dle vlastních potřeb - sedák a opěradlo, jejich hloubku, výšku a další. Zvažte také barvu a styl židlí. Otočná herní židle je přesně to, co potřebujete!

 

Herní židle a křesla- Baumax.cz