Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Kovové vyztužení konstrukce
Dveře
Zasklení dveří
Okna
Podlaha
Střecha
Střešní krytina
Styl
Druh sortimentu
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Přístřešek na dřevo s křížem

3199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dřevník Nevada 180x180x220cm šedý

9699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dřevník Nevada 180x90x220 cm šedý

7299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dřevník Nevada 122x74x190 cm šedý

4599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dřevník 180x120x195 cm šedý

6999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dřevník s kůlnou Bergen 250x95x190 cm hnědý

13499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dřevník 270x112x219 cm hnědý

8499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dřevník 130x80x212 cm hnědý

5999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dřevník "S"

3599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dřevník, přístřešek na palivové dřevo "L"

6699,00 Kč / ks

Přístřešky na dřevo

Přístřešky na dřevo, tedy malé domky na skladování palivového dřeva, jsou nejen praktickým řešením, ale i estetickým prvkem zahrady. Díky nim můžete schovat palivové dřevo, uhlí nebo jiné palivové materiály, zachovat pořádek a estetiku prostoru. Existuje mnoho různých typů dřevníků, které lze přizpůsobit vašemu zahradnímu stylu a individuálním preferencím. Přístřešky na dřevo nemusí být pouze užitným prvkem – vyplatí se také dbát na to, aby zahradní dřevníky působily esteticky, aby vás jejich přítomnost na zahradě nerušila.

Přístřešky na dřevo - Baumax.cz

Úložný prostor a komora, t.j. přístřešky na dřevo na suché dřevo a krbové palivo

Mezi mnoha produkty, které jsou k dostání v našem obchodě, najdete velké i malé dřevníky na dřevo a palivo. Zahradní dřevníky mohou být vyrobeny z různých materiálů a moderní domky na nářadí s dřevníkem poslouží jako zahradní domky. Naše nabídka zahrnuje jak dřevěné dřevniky, tak i přístřešky na palivove dřevo či kovové a plastové zahradní domky.

Dřevěné přístřešky na palivové dřevo - dřevěné zahradní dřevníky

Jedním z nejoblíbenějších typů dřevníku na skladování palivového dřeva jsou dřevěné přístřešky. Dřevěné přístřešky mají přírodní kouzlo a dokonale ladí s okolím zahrady. Mohou mít různé velikosti a tvary, což umožňuje jejich přizpůsobení dostupnému prostoru a množství skladovaných palivových materiálů.

Pokud je zahrada menší, velký zahradní domek na nařadí se prostě nemusí vejít – velikost dřevníku je proto potřeba přizpůsobit velikosti zahrady. Je lepší rozhodnout se pro menší prvek zahradní architektury, jako jsou malé zahradní dřevěné domky. Takový malý přístřešek na dřevo často postačí pro uskladnění palivového dřeva na zahradě a zároveň nezabere tolik místa a nabídne funkční ochranu dřeva před nepřízní počasí.

Kovové modely dřevníků – typ dřevníku do nepříznivých povětrnostních podmínek

Dalším oblíbeným řešením jsou zahradní kovové domky pro skladování palivového dřeva. Kovové dřevníky jsou pevné, odolné vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Kovové zahradní domky jsou také bezpečné, protože poskytují ochranu před vlhkostí a ohněm. Díky širokému výběru barev a designů mohou být kovové domky na skladování dřeva dokonalým doplňkem zahradního designu.

Kovový dřevník lze využít i jako domek na nářadí nebo i větší úschovnu na nářadí pro sekačky a zahradní traktory.

Malý dřevník z plastu a jiných materiálů

Další možností jsou plastové boxy nebo zásobníky na dřevo. Plastové zásobníky jsou lehké, snadno se instalují a jsou praktické. Lze je použít jak venku, tak v interiéru, co z nich dělá univerzalní řešení pro skladování palivového dřeva na zahradě. Potřebujete-li větší řešení, podívejte se na plastové zahradní domky, které lze jednoduše přestavět na dřevník na suché dřevo nebo palivo.

Tento typ konstrukce umožňuje větší flexibilitu při návrhu a přizpůsobení individuálním potřebám. Pokud chcete, aby dřevník co nejlépe ladil s okolním prostorem podívejte se na dřevníky na míru. Můžete si tak nechat vyrobit dřevníky různých velikostí a vytvořit tak vhodný prvek zahradní architektury na vaší zahradu.

Kolik stojí dřevník? Cena dřevníku

Ceny dřevníků na palivové dřevo se mění – záleží na velikosti dřevníku, materiálu, z kterého je vyroben, a na typu ochrany pro dřevo, kterou vyberete. Častou volbou jsou dřevěné konstrukce, ale jejich cena se liší - levné, jednoduché dřevníky ze smrkového dřeva lze pořídit již za cca 3000 Kč, ale složitější dřevníky na dřevo v podobě domků na nářadí mohou stát až několik desítek Kč.

Moderní dřevníky mohou být i velmi dekorativní. Pokud skladujete dřevo na své zahradě v takovém dřevníku, dobře víte, že malý prvek zahradní architektury stojí až několik desítek tisíc korun. Malé prolamované dřevníky v podobě dřevěných přístřešků stojí od 3500 kč do 15 000 Kč.

Přístřešky na dřevo - jak o ně pečovat ? Jaký model zahradního dřevníku si vybrat?

Bez ohledu na to, jaký typ dřevníku na skladování palivového dřeva si vyberete, nezapomeňte na několik důležitých otázek. Důležité bude zastřešení dřevníku a jeho vhodné umístění, například v bezpečné vzdálenosti od grilu nebo zahradního ohniště. Za druhé, zaměřte se na estetiku – vyberte dřevník, který ladí se stylem zahrady a harmonicky splyne s okolím. Do třetice přizpůsobte velikost dřevníku množství uskladněného dřeva a dostupnému prostoru na zahradě.

Dobře uskladněné a chráněné palivové dřevo si při topení v kamnech a krbu udrží své vlastnosti a poskytne dostatek tepla, což zdůrazňuje význam dostatečného větrání a ochrany před nepříznivým počasím. Tuto funkci může splnit i jednoduchý přístřešek na dřevo nebo domek na nářadí, pokud jsou správně uzpůsobené a dřevo je v nich správně uskladněné. Při výběru bude proto důležitá odolnost vůči povětrnostním vlivům a stabilní konstrukce.

Skladování dřeva na zahradě - funkční dřevníky na zahradu

Přístřešky na dřevo jsou praktickým a estetickým řešením, které vám umožní udržovat na zahradě pořádek a zajistit bezpečné skladování dříví. Bez ohledu na vaše preference a potřeby existuje mnoho různých typů dřevníků, které lze přizpůsobit vašim individuálním požadavkům a stylu zahrady. Na dřevník lze přestavět zahradní domek na nářadí, malou technickou místnost u zahradního domku nebo třeba zahradní altán.

Domácí způsoby na mravence na zahradě. Jak se jich rychle a efektivně zbavit?

Domácí způsoby na mravence na zahradě. Jak se jich rychle a efektivně zbavit?

Mravenci jsou velmi užiteční pro ekosystém, takže by rozhodně neměli chybět ve vaší domácí zahradě. Plní mnoho důležitých funkcí: čistí trávník od rostlinných a živočišných organických zbytků, jedí škůdce, přispívají k šíření určitých druhů rostlin ...

Jak ochránit pozemek před větrem?

Jak ochránit pozemek před větrem?

Silný vítr je v některých částech země mnohem silnější než v jiných. Větrné počasí je také častější na jaře a na podzim, a přesto je zahrada i v těchto ročních obdobích místem relaxace, zábavy a odpočinku.

Barva na zahradní nábytek - kterou si vybrat? 5 doporučovaných produktů

Barva na zahradní nábytek - kterou si vybrat? 5 doporučovaných produktů

Dřevěný zahradní nábytek vyžaduje pravidelnou údržbu. Pokud nechceme, aby jej déšť, sluneční paprsky, kroupy, sníh, houby a škůdci zbavili atraktivního vzhledu a životnosti, musíme nábytek alespoň jednou ročně důkladně natřít barvou, lakem nebo jiným příp