Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Délka (cm)
Materiál rámu
Druh sortimentu
Šířka (cm)
Výška (cm)
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Markýzy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Markýzy jsou vynikající ochranou proti dešti a slunci. Jedná se o velmi snadno ovladatelnou a zároveň estetickou výzdobu zahrady nebo balkonu.

Doporučujeme vám se seznámit s naší nabídkou v obchodní síti BauMax – naleznete u nás univerzální modely vhodné na zahrady v klasickém i moderním stylu.

Markýzy - BauMax

Zahradní markýzy – vkusné a praktické

 

Markýzy jsou velice oblíbené a jsou používané jako sluneční clona nad balkonem nebo terasou. Obvykle se montují na stěnu, takže se nemusíte bát, že vám budou překážet nohy nebo rámy markýzy. Jednoduchá konstrukce, snadnost použití a trvanlivost materiálů (markýzy jsou vyrobeny z odolného polyesteru a hliníku) umožňují, abyste si zakoupenou markýzu užili spousta let.

 

Ochrana před deštěm a co ještě? Objevte všechny výhody markýz

 

Stále se ptáte, zda je markýza správným druhem střešní krytiny? Budeme se snažit rozptýlit vaše pochybnosti. Co kromě ochrany před deštěm a slunci získáte díky markýze?

 

  • Stín na balkoně nebo terase
    Ideálně se hodí nejen během deštivých dnů, ale i horkého počasí.

  • Pěkná dekorace
    Markýzy kromě svých praktických vlastností, mají také dekorativní vlastnosti.

 

Modely nabízené v obchodní síti BauMax jsou vybaveny manuálním navíjecím systémem, který umožňuje nastavit markýzu podle vašich preferencí.

 

Pokud vám informace, které zde najdete, nestačí, doporučujeme vám si přečíst popisy jednotlivých produktů. Možná máte zájem i o další zahradní doplňky. Podívejte se na naši kompletní nabídku prvků zahradní architektury.