Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Kolekce
Barva dvířek
Barva korpusu
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Botníky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
1299,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
1199,00 Kč / ks
1859,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
899,00 Kč / ks
1199,00 Kč / ks
3599,00 Kč / ks
749,00 Kč / ks
799,00 Kč / ks
1  2    

V každé chodbě by mělo být místo, kde se můžeme pohodlně zout po celém dnu v práci. Bez ohledu na to, zda jsme doma, nebo hostem v bytě, chceme, aby naše boty byly esteticky umístěny na jim určeném místě.

Pro správné uskladnění obuvi může být užitečná botník, který najdete v nabídce našeho obchodu. Botníky mohou mít různé tvary a varianty. Snažíme se zajistit, aby byly v našem sortimentu možnosti vhodné pro každého.

Botníky - Baumax

Skříňky nebo police na boty?

 

Základním rozdílem botníků, které si můžete koupit v naší prodejně Baumax, je volba otevřené nebo uzavřené skříně. V případě otevřené skříňky hovoříme spíše o stojanech na boty, na kterých můžeme nastavit určitý počet párů bot a dostat se k nim bez velké námahy pokaždé, když je potřebujeme.

Rozměrné skříně jsou vybaveny zásuvkami, jakož i částí s policemi, které jsou zajištěny správně namontovanými dveřmi. Díky tomu nejsou boty umístěné uvnitř příliš zaprášené. Kromě toho, podle názoru mnohých našich zákazníků, tento typ skříněk je kus nábytku s vysokou estetikou, který se bez problémů vejde do haly.

 

Vybavte svou halu – vkusně a efektivně!

 

Skříňky se nejčastěji používají na chodbách našich domů a bytů. Z tohoto důvodu musí být vyrobeny takovým způsobem, aby mohly být přizpůsobeny jinému nábytku a doplňkům v tomto prostoru. V obchodním domě Baumax naleznete skříňové botníky, které se vejdou do specifických modelů skříní nebo zásuvek.

Všechny skříně, které jsou v naší nabídce k dispozici, jsou výrobky pro vlastní montáž. Proto při nákupu stojí za koupi elektrického nebo ručního nářadí, které umožní rychlou a bezpečnou montáž konstrukce. Tyto nástroje si můžete snadno koupit v našem obchodě!