Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Komody do předsíně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
3099,00 Kč / ks
3099,00 Kč / ks
1199,00 Kč / szt
2449,00 Kč / ks
1  2  3    

Při zdobení Vašeho bytu usilujete o stav, ve kterém využitelnost každé místnosti bude ideálně kombinovaná s estetikou její výzdoby. Každý z nás touží po prostoru, kde si snadno zorganizuje všechny věci, které každodenně používáme. Aby to bylo možné, potřebujeme nábytek, který má správnou kapacitu.

Toto je obzvláště důležitý bod v případě chodby, která je ukázkou našeho bytu.

Komody do předsíně - Baumax

Chodba je obvykle nejmenší pokoj v našem bytě. Z tohoto důvodu si s velkou pozorností vyberte nábytek, který vám umožní zachovat co nejširší prostor. S cílem uspokojit potřeby zákazníků nabízí obchod Baumax různé komody.

Komody nebo police? Volba je na vás!

Většina dostupných komod je vybavena prostornými zásuvkami, které umožňují uskladnit v jejich interiéru mnoho malých věcí, které chcete mít na jednom místě. To však neznamená, že v nabídce nenajdeme ani komodu, která má kromě zásuvek i skříňku, v níž je možné umístit police, které nám dávají možnost řádně zařídit všechny potřebné věci.

Komody do chodby jsou v různých velikostech. Díky tomu je jejich přizpůsobení v prostoru, jakož i našim potřebám podstatně jednodušší. Pro každý produkt Baumax poskytujeme informace týkající se rozměrů nábytku, což je užitečné při rozhodování o nákupu.

A kromě komody… další vhodný nábytek!

Často se ukazuje, že funkčnost komody není pro každého dostatečná. Za takových okolností, nejčastěji hledáte i jiný nábytek, který bude odpovídat stylu a bude schopen doplnit vybavení vaší chodby. Baumax vám mimo jiné nabízí různé, skříně, botníky, jakož i věšáky.

Do sortimentu prodejny patří také příslušenství, které vám umožní vytvořit vhodný systém osvětlení ve vaší chodbě. Bez ohledu na to, zda hledáte nástěnná nebo stropní svítidla, nabídka obchodu obsahuje velký výběr výrobků s různými vlastnostmi. To vše tak, aby každý mohl vytvořit takovou výzdobu chodby, která splní všechny jeho očekávání.