Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Styl
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Povrchová úprava
Typ věšák
Zbarveni
Čalouněný
Hledat

Věšáky do předsíně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
799,20 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Výprodej
799,20 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Výprodej
799,20 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Akce
599,00 Kč / ks
979,30 Kč / ks 1499,00 Kč / ks
Akce
1189,30 Kč / ks 1799,00 Kč / ks
Akce
649,00 Kč / ks
209,70 Kč / ks 699,00 Kč / ks
Akce
47,70 Kč / ks 158,99 Kč / ks
Akce
1  2  3  4    
Uspořádání malého vstupního prostoru - nápady, které stojí za to použít

Uspořádání malého vstupního prostoru - nápady, které stojí za to použít

30.10.2020

Vstupní hala je nejproblematičtějším místem v bytě, není snadné ji zařídit, obvykle je malá a tmavá. V nových budovách jsou studia, kde je často vstupní prostor spojený přímo s obývacím pokojem. Jak stylově uspořádat malý vstupní prostor?

Věšáky do předsíně


Předsíň je jednou z místností, kterou najdete v každém domě nebo bytě. Tento malý interiér je často obtížné zařídit, ale s naším nábytkem do předsíně bude jeho vybavení snadné. Připravili jsme pro vás řadu různých produktů, které budou perfektně fungovat i ve vaší předsíni. Podívejte se sami, jaké věšáky do předsíně a další nábytek vám můžeme nabídnout.

 


Co je to vlastně předsíň?

Předsíň nebo vstupní hala je prvním místem, kde se ocitneme při vstupu do domu nebo bytu. Jde o prostor, který navzájem propojuje jednotlivé místnosti v domě. Právě tady nejčastěji přistávají bundy a boty. Místnost je obvykle úzká a dlouhá, nebo má čtvercový půdorys. Obvykle má také poměrně větší počet dveří, což výrazně omezuje možnosti uspořádání.


Jaký nábytek se vyplatí pořídit do předsíně?

Vybavení vstupní haly musí být dobře promyšlené. Nábytek do předsíně by měl být přizpůsoben velikosti samotné místnosti. Do většího interiéru lze umístit masivnější prvky. Úzké a těsné místnosti je lepší vybavit odpovídajícími menšími kusy nábytku.

Pro malé předsíně budou lepší skříně s posuvnými dveřmi než skříně s otočnými dveřmi. Zabírají o něco méně místa a mohou být navíc vybaveny zrcadly. Zrcadlo bude v takových místnostech plnit hlavně užitkovou funkci. Kromě toho, že si můžete před odchodem z domu zkontrolovat svůj vzhled, světlo odrážející se od plochy zrcadla do místnosti interiér navíc zesvětlí a opticky zvětší.

Při nákupu nábytku do předsíně stojí za výběr zařízení, jehož jednotlivé prvky budou navzájem ladit. Věnujte pozornost barvě a dekoru, a také tvaru nábytku, který kupujete. Pokud maté obavy, že si s výběrem jednotlivých prvků neporadíte, použijte hotové předsíňové sestavy. 


Jak užitečné jsou věšáky do předsíně?

Vstupní chodba je místnost, kde často odkládáme a měníme svrchní oblečení a obuv. Proto bude vhodný kus nábytku, kde budeme moci odložit bundy. Nejlepší pro tento účel jsou věšáky do předsíně, na které můžete zavěsit nejen bundy, ale také kabáty, svetry, šály, čepice a deštníky.


Věšák do předsíně je užitečný kus nábytku. Může mít mnoho podob a široký výběr produktů dostupných v naší nabídce vám pomůže vybrat to správné vybavení, aby i vaše vstupní hala měla módní a moderní vzhled.


Jaké věšáky vám můžeme nabídnout?

Věšák na oblečení nemusí být nudný! Tyto prvky jsou skvělým způsobem, jak zajímavým a originálním způsobem vybavit interiér. Naše nabídka obsahuje široký výběr vysoce kvalitních produktů, které snadno přizpůsobíte vašemu stylu interiéru a navíc zdůrazní charakter a krásu vstupní haly.

Můžete si vybrat stojací věšáky nebo závěsné věšáky. Stojací modely mají obvykle podobu sloupku, na kterém jsou umístěny háčky. Design háčků a samotného věšáku může být opravdu jedinečný. Naše nabídka zahrnuje jak modely v moderním provedení, tak tradičnější výrobky. Závěsné věšáky se připevňují přímo na zeď. Obvykle se jedná o řadu háčků, kam lze zavěsit bundy a jiné oblečení.

Věšáky z naší nabídky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Naši důvěryhodní výrobci nám dodávají výrobky ze dřeva nebo kovu. Při pořizování věšáků v našem obchodě nezapomeňte také věnovat pozornost jejich barvě a dekoru. Díky tomu snadněji vyberete a sladíte vhodné prvky s již existujícími do vaší předsíně.

Věšáky na oblečení budou dobře fungovat nejen v předsíni. Věšák nebo botník můžete být také vhodným doplňkem do ložnice, koupelny nebo pokoje pro teenagery.


Je nákup předsíňové stěny dobrým řešením?

Věšák do předsíně je kus nábytku, který může být jedním z prvků větší sestavy. Zbývající kusy nábytku spolu s ním vytvoří zajímavý a funkční celek - předsíňové stěny. Věšák v takové sestavě může být doplněn skříňkami, komodami a zrcadly. Vhodné budou rovněž závěsné police. Pokud je předsíň opravdu velká, můžete vedle věšáku na oblečení umístit šatní skříň do ložnice. Ty budou užitečné zejména tehdy, když potřebujete třídit a uschovávat sezónní oblečení, pro které potřebujete více místa.


Jak sestavit předsíňovou stěnu s nábytkem z naší nabídky?

Můžete se rozhodnout pořídit si hotovou předsíňovou stěnu, nebo si takovou sestavu poskládat sami. Použijte k tomu nábytek z nabídky našeho obchodu. Jak takovou sadu sestavit? K věšákům postavte komody do obývacího pokoje. Tento chytrý a elegantní kus nábytku vám pomůže uspořádat potřebné věci: oblečení, boty, šály a čepice. K obuvi si můžete zakoupit samostatné botníky. Pokud k této sestavě přidáte pufy do předsíně nebo židle, získáte navíc pohodlné místo k sezení. Bude se hodit při přezouvání. Při skládání sady do předsíně nezapomeňte na zrcadlo. Se zrcadlem bude sada plně funkční a váš domov uvítá každého hosta svou jedinečnou krásou.

Věšák na oblečení v takové sestavě může stát nebo viset. Stojací věšák zabere o něco více místa, ale určitě se na něj také vejde více kabátů. Pokud v domácnosti žije menší počet osob, bude lepší si vybrat háčky. Háčky můžete zavěsit samostatně na zeď nebo si pořídit závěsný věšák v podobě panelu s háčky.

Pokud se ukáže, že věšák nestačí, můžete část věcí uložit do skříně. Do skříní a skříněk se vejdou sezónní věci a na věšák dáte svrchní oblečení, které denně používáte.