Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Osvětlení
Počet dveří
Povrchová úprava
Styl
Zrcadlo
Počet zásuvek
Zbarveni
Police na boty
Typ přílohy
Hledat

Předsíňové stěny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
1799,00 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Akce
3519,20 Kč / ks 4399,00 Kč / ks
Akce
3289,30 Kč / ks 4699,00 Kč / ks
Akce
2379,30 Kč / ks 3399,00 Kč / ks
Akce
2879,40 Kč / ks 4799,00 Kč / ks
Akce
1  2  3  4    
Jak uspořádat malou předsíň?

Jak uspořádat malou předsíň?

01.12.2020

Předsíň, která je první místností, kterou vidíme po vstupu do domu nebo bytu, a vyžaduje hodně práce, aby v ní udržet pořádek. Existuje však několik způsobů, které nám tento úkol usnadní. Jaká řešení pomohou udržet pořádek? Jak funkčně uspořádat malý...

Uspořádání malého vstupního prostoru - nápady, které stojí za to použít

Uspořádání malého vstupního prostoru - nápady, které stojí za to použít

30.10.2020

Vstupní hala je nejproblematičtějším místem v bytě, není snadné ji zařídit, obvykle je malá a tmavá. V nových budovách jsou studia, kde je často vstupní prostor spojený přímo s obývacím pokojem. Jak stylově uspořádat malý vstupní prostor?

Předsíně - perfektní styl čeká těsně za dveřmi

 

Přestože chodba je malá a nenápadná místnost, má v každém domě důležitou funkci. Je to zrovna ona kdo nás provede do bytu, přičemž je zároveň místem, kde skladujeme svrchní oděvy a obuv. Proto chceme, aby byla naše hala estetická a funkční. Dosažení tohoto stavu, zejména v případě malých oblastí, může být docela výzvou. Díky moderním šatnám na chodbě je to však možné a co víc - jednoduché.

Sestavy do předsíně - Baumax

Objevte sestavy do předsíně v obchodě Baumax.

 

Nábytek do chodby je ukázkou každého domu. Jsme si toho velmi dobře vědomi, proto jsme rádi, že Vám můžeme představit různé šatníky, které budou fungovat v apartmánech v různých stylech. Naše nabídka zahrnuje modely z různých materiálů, s různými rozměry a barvami. Sníte o dřevěné skříni v chodbě? Žádný problém - dub, olše, ořech? Nebo možná hledáte lehký kus nábytku, který odpovídá vašemu apartmánu v skandinávském stylu? I takové šatníky u nás najdete. A to vše za přijatelnou cenu!

 

Moderní sestava do chodby - co hledat při výběru?

 

Předsíň je mnohem více než jen věšák na skříň. Kromě kabátů, můžete uložit různé doplňky - kabelky, šátky a slunečníky. Ideální skříň pro halu obsahuje nejen věšáky, ale i police, tyče, zásuvky a stojan na boty a deštníky. Můžete umístit i zrcadlo, do kterého se podíváte před odchodem z domu. Vyplní také doplňkovou funkci - umístěnou ze přední strany nábytku, která opticky zvětší místnost. Při menších předsíních doporučujeme pečlivě změřit místo, kde se má šatní skříň umístit. Jen s takovými informacemi můžete udělat úspěšnou volbu.