Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Povrchová úprava předního dílu
Materiál použitý na přední stranu
Počet dveří
Počet zásuvek
Osvětlení
Styl
Kolekce
Více
Dveře
Zrcadlo
Hledat

Kancelářské kontejnery

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
5809,30 Kč / ks 8299,00 Kč / ks
Akce
5809,30 Kč / ks 8299,00 Kč / ks
Akce
1189,30 Kč / ks 1699,00 Kč / ks
Akce
1189,30 Kč / ks 1699,00 Kč / ks
Akce
899,50 Kč / ks 1799,00 Kč / ks
Akce
Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

19.11.2020

Kancelářské židle používáme nejen v práci, ale i doma. Domácí kancelář se objevuje v mnoha domácnostech, protože stále více pracujeme doma, učíme se nebo si hrajeme na počítači. Trávíme spoustu času sezením, což není nejlepší pro páteř a svaly.

Kontejnery pod psací stůl

Uspořádání kancelářských prostorů by mělo vytvořit funkční, pohodlné a estetické pracoviště nebo místo na účení. Je dobré mít vše potřebné na dosah ruky. Psací stoly mohou být vybaveny policemi, výklenky nebo zásuvkami, ale pokud hledáte další prostor pro uložení dokumentů nebo osobních věcí, určitě investujte do kontejnerů pod psací stůl.

S mobilním kusem nábytku je to jednodušší

Pohodlí a funkčnost se na pracovišti počítá, a proto jsou naše kontejnery nábytkem, který poskytuje maximální pohodlí a je mimořádně praktický. Vyberte si kontejner pod stůl, zvláště když potřebujete další prostor pro vaše osobní věci, dokumenty, doplňky nebo nádobí. Psací stoly se díky tomu stanou plně funkčními a pohodlnými. Velkou výhodou kontejnerů je jejich mobilita - velká část dostupných modelů v naší nabídce je umístěna na nábytkových kolečkách, díky čemuž se kontejnery snadno přemisťují z místa na místo. Mobilní místo pro uložení dokumentů a přístroje se vám bude hodit zejména při takové práci, která vyžaduje časté přemisťování se po celé kanceláři.

Kancelářský kontejner do domácí kanceláře

Kontejner pod psací stůl je prvek, který můžete umístit do místnosti v soukromém bytě či domě. Budou užitečné jak v domácí kanceláři, tak v pracovně. Moderní design a skvělá funkčnost činí nábytek na kolečkách stále častěji používaným rovněž v prostoru domu a bytu. Domácí kanceláři výrazně prospěje, když postavíte ke psacímu stolu kontejner – stoly získají další úložný prostor na dokumenty a kancelařské potřeby. Mobilita je další výhodou, bude se hodit zejména v dílně, kde se kontejnery často používají jako stolky na nářadí.

Kancelářské kontejnery pro profesionální společnosti

Na pracovišti poskytují kontejnery další úložný prostor pro dokumenty. Kanceláře jsou často vybaveny jednoduchým, ale levným nábytkem (např. jednoduché regály nebo jednoduché psací stoly), takže oceníte další prostor. Kontejner také umožní určitou mobilitu a svobodu přizpůsobit tento prostor individuálním potřebám zaměstnance. Zajistí pořádek a udělá zařízení kancelaře stylové. Mini komody na kolečkách se mohou lišit velikostí, modely nabízené u nás tvoří atraktivní sortiment různých produktů, které zajistí pohodlí a jsou použitelné v prostoru profesionální kanceláře.

Viz take:

Rohové kancelářské stoly

Rovné kancelářské stoly

Spousta designů a barev

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu produktů, které se mohou dobře hodit do místnosti a stylu, který v ní převládá. Dřevěné kontejnery snadno sladíte do klasického stylu interiéru nebo moderní modely v bílé barvě do moderních interiérů. Nabízíme odolný nábytek ke psacím stolům, produkty, které se budou skvěle hodit na uskladnění věcí. Nábytek dobře poslouží v domácích a kancelářských prostorách, zajímavé modely poslouží rovněž jako mini komoda. Funkční psací stůl bude díky přidaným kontejnerům také výjimečně estetický. Kontejnery ke stolům jsou k dispozici v různých velikostech a designech. Tyto výrobky poskytují pohodlí a jsou mimořádně odolné.