Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Zábava

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
89,00 Kč / ks
309,00 Kč / ks
49,00 Kč / ks
1899,00 Kč / ks
1  2  3    
Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

08.02.2021

Zahradní bazény nabízejí osvěžení v horkých dnech, podporují venkovní aktivity a lze je použít k seznámení dětí s vodou nebo k zahájení lekcí plavání. Kromě těchto vlastností se liší téměř ve všem - konstrukcí, materiálem, velikostí, tvarem a montáží....

Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš

Extrudovaný polystyren pod bazén – jak ho položit?

Extrudovaný polystyren pod bazén – jak ho položit?

11.05.2021

Vlastní zahradní bazén je skvělý nápad pro ochlazení v letních vedrech. Aby bylo možné jej pohodlně a bez problémů používat, je nutné jej předem řádně nainstalovat. Je to spojeno mimo jiné se správnou přípravou terénu, na kterém bude bazén... Kdysi by

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

15.01.2021

Je těžké si představit lepší způsob relaxace v horkých dnech, než plavat v bazénu. Voda nás nejen ochladí, ale zároveň zaručí příjemnou relaxaci celé rodině. Zahradní bazén pro děti s nafukovacími hračkami je splněným snem mnoha dětí. Plavecké pomůcky...

Čím zakrýt bazén?

Čím zakrýt bazén?

16.03.2021

Zahradní bazény by měly být řádně zajištěny pro dobu méně častého používání. Při koupi zahradního bazénu často pořizujeme k němu navíc bazénové podložky, bazénové žebříky nebo jiného užitečné bazénové příslušenství. Zapomínáme, že bazénový kryt je...

Zábava v bazénu

V horkých letních dnech není nic příjemnějšího než koupání v bazénu. Příjemně studená voda vám pomůže skvěle zvládnout horka. Plavání vás navíc udrží v kondici a zlepší vaši celkovou pohodu. Zábava v bazénu je také skvělým nápadem, jak dostat děti od obrazovky počítače, televize nebo tabletu. Jak menší děti tak i ty starší potěší možnost každodenního koupaní v bazénu v pohodlí své vlastní zahrady. Speciálně pro ně, ale také pro vás a vaše přátele, jsme připravili širokou nabídku hraček do vody. Zjistěte sami!

Příslušenství a hračky do vody - nafukovací a pěnové hračky

Náš obchod pro vás připravil speciální nabídku hraček do vody. Mezi různými výrobky najdete nafukovací i pěnové verze. Zjistěte, co vše jsme pro vás připravili!

Nafukovací matrace jsou klasikou pro zábavu v bazénu. Můžete se rozhodnout pro jednoduchý model nafukovací matrace nebo může mít vaše nafukovací matrace úplně jedinečnou podobu. Nabízíme barevnou matraci na plavání, která vám umožní lenošit na slunci. Speciální nafukovací lehátka na plavání jsou hitem této sezóny! Nejen, že se budete pohodlně pohoupávat na hladině vody, ale navíc držák na nápoje vám umožní zažít výjimečnou relaxaci.

Výuka plavání pro každého

Zahradní bazén je skvělým místem k výuce plavání. Učit se plavat mohou úplně malé i starší děti, ale také pro dospělé to bude skvělé cvičení. Učení bude snadné v bazénu.  Pomocné zde mohou být nafukovací kruhy na plavání a pěnové tyče/nudle do vody. Pro nejmladší budou vhodné nafukovací rukávy. Tyto hračky do vody umožní dětem se udržet na hladině během výuky plavání a budou skvělou pomůckou při zvykání si na vodu. Poskytnou nejen podporu, ale také odpovídající úroveň bezpečí. Plavecké brýle budou užitečné jak pro začátečníky, tak i pokročilé uživatele.

Povzbuďte děti, aby si šli hrát ven! Bazénové hry a zábavy

Zahradní bazén je skvělou a atraktivní formou zábavy pro malé i velké. Děti stejně jako i dospělí si rádi hrají. S pomocí našich článků, tipů a produktů z naší nabídky snadno uspořádáte atraktivní venkovní aktivity pro celou rodinu na vaší zahradě.

Velmi snadno uspořádáte dětem čas a zábavu s použitím nafukovacích míčů. Rozdělte se do týmů a zahrajte si zápas. Volejbal v bazénu bude skvělá zábava! Vítězný tým může získat odměnu v podobě sladkostí nebo jinou. Zábavu zpříjemní skutečnost, že se jí může najednou zúčastnit více lidí. Počet hráčů však bude záviset na velikosti bazénu.

K zábavě budou vhodné nejen nafukovací míče, ale také nafukovací matrace. Nafukovací matraci lze použít k uspořádání velkého námořního dobrodružství! Dejte dětem pěnové nudle (bude to zbraň proti mořským příšerám) a posaďte je na nafukovací matraci. Dětská představivost nezná hranic, s malou pomocí rodičů nebudou mít děti problémy s hraním na mořské dobrodružství. Pokud někdo z dospělých bude předstírat, že je mořská příšera, hra se stane ještě atraktivnější.

Každé dítě má rádo soutěže a soupeření. Takže pořádejte pro ně soutěže. Děti jsou v takových zábavách nejlepší! Disciplíny se mohou lišit a mohou být určeny pro jednoho hráče, dvojici nebo celý tým lidí. Zorganizujte například soutěž v plavání na čas, soutěž kdo udrží nafukovací míč co nejdéle pod vodou, nebo naopak kdo se udrží co nejdéle na hladině. Je třeba ovšem uspořádat soutěže tak, aby zábava byla pro všechny účastníky bezpečná.