Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Bezpečnostní schůdky k bazénům MARIMEX 1.07 m

1899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Bezpečnostní schůdky k bazénům FLOWCLEAR 1.07 m, 58330

1499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Schůdky k bazénům MARIMEX 0.91 m

1390,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Schůdky k bazénům FLOWCLEAR 0.84 m, 58430

999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Schůdky k bazénům MARIMEX 1.07 m

1790,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Schůdky k bazénům MARIMEX 1.22 m

2190,00 Kč / ks
Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

Zahradní bazény nabízejí osvěžení v horkých dnech, podporují venkovní aktivity a lze je použít k seznámení dětí s vodou nebo k zahájení lekcí plavání. Kromě těchto vlastností se liší téměř ve všem - konstrukcí, materiálem, velikostí, tvarem a montáží....

Jak postavit bazén?

Jak postavit bazén?

Vlastní zahrada vám umožní uspořádat prostor kolem domu tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Pro lidi, kteří rádi tráví čas venku, poskytne relaxací na zahradě vlastní bazén, jehož výhody oceníte zejména v horkých dnech. Zahradní bazény mohou mít různé...

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

Je těžké si představit lepší způsob relaxace v horkých dnech, než plavat v bazénu. Voda nás nejen ochladí, ale zároveň zaručí příjemnou relaxaci celé rodině. Zahradní bazén pro děti s nafukovacími hračkami je splněným snem mnoha dětí. Plavecké pomůcky...

Bazénové schůdky

 

Léto, horké dny vás nutí hledat ochlazení. Studené nápoje, klimatizace a ventilátory jsou jen některé ze způsobů, jak se během horkých dní ochladit. Zábava ve vodě je také skvělý způsob, jak zvládnout horka. Kontakt s vodou nejen ochladí tělo, ale také udržuje tělo aktivní a dodává energii. Mnoho našich zákazníků to dobře ví, a proto jsou zahradní bazény tak oblíbenou zahradní formou relaxací. Kategórie: Bazénové schůdky.

 

Bazénové schůdky- Baumax.cz

 

Zábava v bazénu - skvělá relaxace a sport

Trávení času v bazénu je skvělá aktivita pro děti i dospělé. Plavání vás nejen udržuje v dobré kondici, zlepšuje kardiovaskulární systém a brání přibíraní na váze. Je to také a především skvělá zábava. Zábavu v bazénu ocení zejména ti nejmladší - možnost koupání ve vlastním bazénu je skvělým způsobem jak dostat děti od obrazovky televize nebo počítače a aktivně trávit čas venku.

 

Bazénové podložky, bazénové schůdky a bazénové kryty - to nejlepší bazénové příslušenství

Samotný bazén však nestačí, aby bylo koupání příjemné a bezpečné. K tomu bude také užitečné další bazénové příslušenství, které najdete v nabídce našeho obchodu. Bazénové podložky pod bazén srovnají drobné nerovnosti povrchu a ochrání dno před mechanickým poškozením a tím zpříjemní chůzi po dně bazénu. Můžete si také koupit bazénový kryt  - díky nim snížíte nečistoty, které spadnou do bazénu. Stejně užitečné jsou také bazénové žebříky/schůdky. Díky nim bude vstup a výstup z bazénu pohodlný a bezpečný.

 

Praktický bazénový žebřík

Bazénové žebříky představují užitečný prvek, zejména pokud si vyberete nadzemní bazén. Bezpečně se díky nim dostanete do bazénu, aniž byste bazén poškodili nebo se zranili. Nabízíme stabilní a kvalitní žebříky, vyrobené z prvotřídních materiálů, které zajišťují bezpečnost a pohodlí při využívání bazénů. Bazénové schody vyrábíme z protiskluzového, speciálně drážkovaného plastu, který chrání uživatele před náhlým sklouznutím a nepříjemnými pády.

Při výběru vhodného produktu věnujte zvláštní pozornost výšce modelu, který vás zajímá. Příliš nízký žebřík může ohrozit bezpečnost, pokud se bude opírat o rám nebo okraj bazénu. Na druhou stranu, příliš vysoký žebřík může být nepohodlný. V naší nabídce najdete bazénové žebříky různých výšek.

Bazénový žebřík je velmi užitečným doplňkem. Při nákupu zahradního bazénu stojí za to rovnou vybrat vhodný bazénový žebřík, aby byla zábava v bazénu ještě větším potěšením.

 

Bazénové schůdky- Baumax.cz