Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Příslušenství pro čištění bazénu

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
239,00 Kč / ks
189,00 Kč / ks
899,00 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Akce
419,00 Kč / ks
249,00 Kč / ks
419,00 Kč / ks
179,00 Kč / ks
99,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
239,00 Kč / ks
1  2    
Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

08.02.2021

Zahradní bazény nabízejí osvěžení v horkých dnech, podporují venkovní aktivity a lze je použít k seznámení dětí s vodou nebo k zahájení lekcí plavání. Kromě těchto vlastností se liší téměř ve všem - konstrukcí, materiálem, velikostí, tvarem a montáží....

Jak postavit bazén?

Jak postavit bazén?

19.03.2021

Vlastní zahrada vám umožní uspořádat prostor kolem domu tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Pro lidi, kteří rádi tráví čas venku, poskytne relaxací na zahradě vlastní bazén, jehož výhody oceníte zejména v horkých dnech. Zahradní bazény mohou mít různé...

Extrudovaný polystyren pod bazén – jak ho položit?

Extrudovaný polystyren pod bazén – jak ho položit?

11.05.2021

Vlastní zahradní bazén je skvělý nápad pro ochlazení v letních vedrech. Aby bylo možné jej pohodlně a bez problémů používat, je nutné jej předem řádně nainstalovat. Je to spojeno mimo jiné se správnou přípravou terénu, na kterém bude bazén... Kdysi by

Bazén s kovovou konstrukcí – jak ho sestavit a obložit?

Bazén s kovovou konstrukcí – jak ho sestavit a obložit?

07.02.2021

Každý majitel zahrady, který má dostatečně velký prostor, by měl zvážit pořízení si zahradního bazénu. Bazén má mnoho výhod: umožňuje osvěžení v horkém počasí a má velmi pozitivní vliv na lidské zdraví. Plavání posiluje svaly celého těla, příznivě...

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

15.01.2021

Je těžké si představit lepší způsob relaxace v horkých dnech, než plavat v bazénu. Voda nás nejen ochladí, ale zároveň zaručí příjemnou relaxaci celé rodině. Zahradní bazén pro děti s nafukovacími hračkami je splněným snem mnoha dětí. Plavecké pomůcky...

Příslušenství pro čištění bazénů

 

Léto, horké dny vás vybízejí hledat ochlazení. Příjemné koupání v zahradním bazénu bude skvělým způsobem, jak se vypořádat s horkem. Aby však bylo používání bazénu hygienické, příjemné a bezpečné, je potřeba se o vodu v bazénu řádně starat. Kategórie: Příslušenství pro čištění bazénu.

 

Příslušenství pro čištění bazénu- Baumax.cz

 

Čistý a hygienický bazén

Udržování bazénu v dobrém stavu, tzn. udržování čisté vody, není jen otázkou estetiky. Ano, křišťálově čistá voda bude vypadat hezky a vybízí vás ke koupání, ale především bude hygienická a zábava v bazénu nebude spojena s pozdějšími zdravotními problémy. Za udržování čistoty bazénu odpovídá každý majitel bazénu. Základní ošetření zahrnuje filtrování, úpravu vody a čištění.

 

Bazénová čerpadla, základní čistící zařízení

Zařízení, které zajišťuje čistotu vody a na které se nesmí zapomenout, je bazénové čerpadlo (bazénová filtrace). V našem obchodě snadno najdete kartušová čerpadla (kartušová filtrace) a písková čerpadla (písková filtrace) přizpůsobená bazénům různých velikostí. Obsažené v nich filtry (tzv. papírové filtrační vložky, filtrační písek nebo filtrační polyetylenové kuličky) čistí vodu od menších a větších nečistot. Drobky, písek, prach, pokožka, vlasy a řasy - to vše zůstane v čerpadle a filtrovaná čistá voda se vrátí do bazénu.

Zvláštním typem čistícího zařízení je skimmer. Toto zařízení zachycuje nečistoty na povrchu vody a nechává bazén řádně čistý.

 

Správné pH a krystalová voda – bazénová chemie v akci!

Úprava vody je proces, který podporuje provoz bazénového čerpadla. Zahradní bazén má často kalnou nebo nepřirozeně zbarvenou vodou, a to i přes připojení dobře fungujícího čerpadla. Pro dosažení čistoty vody a zajištění správného pH vody (hodnota pH v zahradním bazénu by se měla pohybovat v rozmezí mezi  7,1 - 7,4) je nezbytná bazénová chemie. Přípravky můžete snadno zakoupit v našem obchodě. Návod na obalu daného přípravku vám pomůže přizpůsobit dávku velikosti bazénu a vyřešit problémy se zakalenou nebo nepřirozeně zbarvenou vodou.

 

Příslušenství pro čištění bazénu- Baumax.cz

 

Sada na čištění bazénu - ruční likvidace velkých nečistot

Bazénová čerpadla a bazénová chemie jsou prvky vhodné pro úpravu a filtraci vody. K čištění bazénu však často používáme sady na čištění bazénu, které nám pomohou zbavit se velkých nečistot. Listy a větvičky padající ze stromů a jiné, jsou velké kusy, které by mohly zbytečně ucpat bazénové čerpadlo nebo skimmer. Tyto nečistoty musí být ručně odstraněny. Řasy, které se vytvářejí na stěnách bazénu, budou také vyžadovat ruční čištění. Podívejte se na sady na čištění bazénů, které nabízíme v našem obchodě, a nechte si pomoct s touto prací. V naší nabídce najdete praktické nástroje a bazénové příslušenství za atraktivní ceny!

 

Praktické sady a příslušenství na čištění bazénů

Sada na čištění bazénu obsahuje nástroje a příslušenství, které vám pomohou udržovat čistý bazén. Obvykle mezi ně patří: kartáč, síť na nečistoty a teleskopická tyč. Univerzální uchycení vám umožní použít spolu produkty z jiných sad. V našem obchodě si můžete zakoupit sady na čištění bazénu za atraktivní ceny. Kromě sad stojí za to si koupit bazénový vysavač pro čištění dna a stěn bazénu. Bazénový vysavač vám pomůže se  zbavit řas a zabránit růstu škodlivých bakterií. Akumulátorový bazénový vysavač můžete připojit k čerpadlu – pomůže vám zbavit se i opravdu malých nečistot. Pokud se vám zdá, že čištění bazénu pomocí ručního vysavače je příliš obtížné, vyplatí se pořídit si robotický bazénový vysavač pro čištění dna bazénu. Takový vysavač bude fungovat automaticky a udrží bazén v perfektním stavu.

Sada na čištění bazénu je velmi populárním produktem v naší nabídce. Je ideální pro čištění bazénů od větších a menších nečistot, zachycování nečistot, čištění dna a stěn bazénu. S její pomocí budou zahradní bazény hygienicky čistým místem pro bezpečnou zábavu. Populární a oblíbené výrobky bez problému najdete v našem obchodě! Nabízíme sady na čištění bazénů nebo automatický vysavač - vše co potřebujete, abyste udrželi vodu ve vašem bazénu křišťálově čistou.

 

Příslušenství pro čištění bazénu- Baumax.cz