Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Výkon (W)
Počet nožů
Doporučená plocha (m2)
Objem sběrného koše (l)
Hmotnost
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Elektrický vertikutátor FZV 2004-E

2399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Elektrický vertikutátor REV 3215

2499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrický vertikutátor GC-ES 1231

2299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrický vertikutátor GC-SA 1231 Einhell Classic

3299,00 Kč / ks

Vertikutátory

Vertikutace je postup, který obnovuje trávník a zajišťuje jeho správný vývoj. Měl by se provádět jednou ročně – nejlépe na jaře nebo na podzim. Pomáhá při odstraňování plsti, tj. zbytky rostlin, který brání řádnému zavlažování substrátu. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naším sortimentem rozrývačů. Najdete zde i vertikulátory, díky kterým můžete kultivovat a hnojit půdu. Užijte si nákupy! Kultivátory a vertikutátory – BauMax!

Vertikutátory- Baumax.cz

Rozrývače a elektrické vertikulátory – objevte jejich nabídku v našich obchodech

Krásná zahrada vyžaduje pečlivou práci – není tajemstvím, že se jedná o časově náročný úkol. V obchodní síti BauMax naleznete elektrické rozrývače a rotační kultivátory, které rychle a pohodlně vrátí vášemu trávníku i půdě perfektní stav. Jsou ideální zejména na pozemcích s velkou plochou. Použití těchto zařízení zajistí, že půda bude dobře okysličená, ale i bez plevelu a odolná vůči výskytu houbových onemocnění. Všechny naše výrobky byly vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily, což zaručuje jejich vysokou kvalitu.

Vertikulátory, rozrývače a jiné

Na trhu BauMaxu naleznete vše, co potřebujete na pěstování rostlin na vaší zahradě. Kromě rozrývačů a vertikulátorů u nás narazíte i na další profesionální zahradní vybavení – sekačky, řetězové pily a drtiče. Naše nabídka samozřejmě zahrnuje i základní nástroje:

  • zahradní nůžky
  • nůžky na živé ploty – ruční i elektrické,
  • sekery a pily, které budou užitečné zejména pro pěstitele ovoce,
  • lopaty a rýče, nenahraditelné při sázení rostlin,
  • a mnohem víc – přesvědčte se sami!

Vertikutátory: Dokonalá Péče o Trávník

Vertikutátory jsou základním nástrojem pro údržbu vašeho trávníku. Aktivní odstraňování zbytků rostlin a mechu přináší trávníku vitalitu a zdravý vzhled.

Výhody Používání Vertikutátoru

Vertikutátor prohloubí přístup vzduchu, vody a živin k kořenům trávy. Trávník tak bude hustší a odolnější proti škůdcům a suchu.

Volba Správného Vertikutátoru

Vyberte vertikutátor podle velikosti vašeho trávníku. Pro menší plochy stačí manuální, pro větší plochy doporučujeme pohon motoru.

Investujte do vertikutátoru a trávník vám to vrátí krásou a vitalitou.

Podrobné informace o každém zboží, které nabízíme, naleznete v jeho popisu. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy, kontaktujte nás – naši odborníci vám rádi poskytnou užitečné tipy.