Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Typ motoru
Obsah motoru (ccm)
Příkon
Pracovní záběr (mm)
Pracovní hloubka (mm)
Výkon (W)
Pracovní šířka (mm)
Průměr nožů (cm)
Hledat

Kultivátory

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Kultivátory

Vertikutace je postup, který obnovuje trávník a zajišťuje jeho správný vývoj. Měl by se provádět jednou ročně – nejlépe na jaře nebo na podzim. Pomáhá při odstraňování plsti, tj. zbytky rostlin, který brání řádnému zavlažování substrátu. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naším sortimentem rozrývačů. Najdete zde i kultivátory, díky kterým můžete kultivovat a hnojit půdu.

Kultivátory - BauMax

Rozrývače a elektrické kultivátory – objevte jejich nabídku v našich obchodech

 

Krásná zahrada vyžaduje pečlivou práci – není tajemstvím, že se jedná o časově náročný úkol.

V obchodní síti BauMax naleznete elektrické rozrývače a rotační kultivátory, které rychle a pohodlně vrátí vášemu trávníku i půdě perfektní stav. Jsou ideální zejména na pozemcích s velkou plochou. Použití těchto zařízení zajistí, že půda bude dobře okysličená, ale i bez plevelu a odolná vůči výskytu houbových onemocnění. Všechny naše výrobky byly vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily, což zaručuje jejich vysokou kvalitu.

 

Vertikulátory, rozrývače a jiné

 

Na trhu BauMaxu naleznete vše, co potřebujete na pěstování rostlin na vaší zahradě. Kromě rozrývačů a vertikulátorů u nás narazíte i na další profesionální zahradní vybavení – sekačky, řetězové pily a drtiče. Naše nabídka samozřejmě zahrnuje i základní nástroje:

 

  • zahradní nůžky
  • nůžky na živé ploty – ruční i elektrické,
  • sekery a pily, které budou užitečné zejména pro pěstitele ovoce,
  • lopaty a rýče, nenahraditelné při sázení rostlin,
  • a mnohem víc – přesvědčte se sami!

 

Podrobné informace o každém zboží, které nabízíme, naleznete v jeho popisu. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy, kontaktujte nás – naši odborníci vám rádi poskytnou užitečné tipy.