Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Druh sortimentu
Hledat

Pily

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Pily

Zahradí sekery a zahradní pily jsou nenahraditelnými nástroji k provádění důležitých prací na pozemku. První z nich umožní efektivně sekat a štípat dřevo a druhý efektivně řezat větve a výhonky. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou v obchodní síti Baumax.

Pily - BauMax

Pily a sekery – jaké modely naleznete v obchodní síti BauMax?

Sekery a pily – BauMax

 

Nákupy vám umožní se plně vybavit na zahradu. Najdete u nás velký výběr pil - pilové listy, obloukové pily a skládací pily. Jejich čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové ocele, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a výkon. Podobně je to v případě seker. Všechny mají pohodlné, protiskluzové rukojeti, které zajišťují pohodlnou a bezpečnou práci.

 

Podrobné informace o každém nástroji najdete v jeho popisu. Pokud máte další otázky, doporučujeme vám, abyste nás kontaktovali - naši odborníci vám rádi pořadí.

 

Na co se zaměřit při výběru pily na větve?

 

Před zakoupením zahradní pily si musíte stanovit, jaký je pro vás optimální tvar pily, ale i samotné čepele a úhel sklonu zubů. Univerzální pily charakterizuje úhel sklonu zubů, který je 90 stupňů. Během prořezávání větví jsou nejlepší zařízení, která mají špičku zakončenou háčkem. To pomáhá při odstraňování stromů. Dalším faktorem, který byste měli vzít v úvahu při výběru, je vaše pohodlí při práci. Ujistěte se, že rukojeť je pohodlná a není na vás příliš těžká. Pokud chcete snadno a bezpečně přemístit nástroj, nejlepší volbou bude nákup skládací pily. Jedná se o pilu menší velikosti, proto doporučujeme prořezávat malé a tenké větve.

 

Hodně štěstí a úspěšné nakupování!