Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Provozní napětí (V)
Řezný průměr (mm)
Délka čepele (mm)
Rozteč zubů (mm)
Kapacita baterie (mAh)
Bezpečnostní nože
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrické nůžky na živý plot REH 5045

1199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrické nůžky na živý plot FZN 2000-E

949,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrické nůžky na živý plot BEHTS301-QS

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Nůžky na živý plot EASY HEDGECUT 45

2079,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Elektrické nůžky na živý plot BEHTS451-QS

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

AKU nůžky na živý plot + baterie + nabíječka

2199,00 Kč / ks

Nůžky na živé ploty

Živý plot obklopující zahradu nebo hranice pozemku může sloužit jako dekorativní a ochranná funkce, která nás odděluje od vnějšího světa a pohledů zvědavých kolemjdoucích. Pro tuto přirozenou stěnu listů a výhonků rostoucí správným tempem a plnící svou funkci, musíte se o ni náležitě postarat. To znamená systematické prořezávání nepoddajných výhonků a pečlivé vytváření živých plotů podle vašich preferencí. Pro tento účel je nejlepší použít nůžky na živé ploty. Vše nájdete na našem webu.

Nůžky na živé ploty - Baumax.cz

Nepostradatelný pomocník pro každého zahradníka

Bez ohledu na velikost zahrady jsou nůžky nástrojem, který by ve výbavě žádného zahradníka neměl chybět. Díky nim můžete udržovat ploty v perfektním stavu a tvaru, a to bez nadměrné námahy.

Výběr nůžek na živé ploty: Jak na to?

Výběr nůžek na živé ploty závisí na mnoha faktorech. Důležitou roli hrají velikost a typ plotu, který chcete upravovat, ale také vaše fyzické schopnosti a komfort. Na trhu existuje mnoho druhů nůžek - od ručních po elektrické, každý typ s jinými výhodami a specifiky.

Ruční nůžky: Pro menší zahrady a detailní práci

Ruční nůžky na živé ploty jsou ideální pro menší zahrady a detailní práci na plotě. Jsou lehké, snadno ovladatelné a umožňují precizní stříhání. Navíc nepotřebují elektřinu, takže s nimi můžete pracovat kdekoliv.

Elektrické nůžky: Pro větší plochy a náročnější práci

Elektrické nůžky na živé ploty jsou skvělou volbou pro větší zahrady a náročnější práci. Zvládnou stříhat i tužší a silnější větve, přičemž výrazně usnadňují a zrychlují práci. Elektrické nůžky však vyžadují přístup k elektřině a důkladnou údržbu.

Údržba nůžek: Prodloužíme životnost nástroje

Ať už si vyberete jakýkoli typ nůžek, je důležité myslet na jejich správnou údržbu. Po každém použití byste měli nůžky čistit a pravidelně je mazat. Tím prodloužíte jejich životnost a udržíte je v optimálním stavu. Nůžky na živé ploty jsou nepostradatelným pomocníkem pro každého zahradníka

Kategorie: Zahradní nůžky

Jaké stromy zasadit podél plotu?

Jaké stromy zasadit podél plotu?

Krásné oplocení zdobí pozemky, chrání obyvatele a zajišťují jejich bezpečnost a soukromí. Panelové ploty nebo dřevěné ploty mohou vypadat velmi atraktivně, ale právě živé rostliny vnášejí do zahrad jedinečný charakter a dynamiku.

Zastřihávání keřů v létě - průvodce o tom, co, jak a kdy se má zastříhavat v létě.

Zastřihávání keřů v létě - průvodce o tom, co, jak a kdy se má zastříhavat v létě.

V létě nám zastřihávání pomůže především udržet rostliny ve správném tvaru, zastavit jejich nadměrný růst. Obzvlašt v případě živého plotu z keřů. V letní sezóně je keř potřeba pravidelně sestřihávat pro zachování správného tvaru plotu.