Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Obsah motoru (ccm)
Výkon (W)
Více
Délka lišty (mm)
Provozní napětí (V)
Délka čepele (mm)
Hledat

Řetězové pily

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
2464,15 Kč / ks 2899,00 Kč / ks
Akce
3134,05 Kč / ks 3299,00 Kč / ks
Akce
1709,10 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Akce
3324,05 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce

Řetězové pily – BauMax

V každé větší domácnosti nesmí chybět řetězové pily. Toto zařízení hraje mimořádně důležitou roli v případě, kdy jste vlastníkem velké zahrady nebo sadu, kde prořezávání stromů a keřů patří k neodmyslitelné povinnosti.

Hledáte model pily, který splní výzvu vaší zahrady? V takovém případě jste na správném místě! Benzínové a elektrické pily jsou k dispozici v obchodní síti BauMax, které určitě splní svou funkci dokonale. Přesvědčte se sami!

Řetězové pily - BauMax

Řetězové pily a jejich účel

 

Řetězové pily fungují nejlépe v prostorných sadech a zahradách.

To je způsobeno vysokým výkonem motoru takové pily a neexistuje žádné omezení ve formě kabelu, který není potřebný u zařízení poháněné motorem. Prováděné úpravu s použitím motorové pily bude mnohem příjemnější a jednodušší. Není pochyb o tom, že toto zařízení výrazně urychlí náročné zahradní práce. Zajímá vás krásný vzhled vašeho pozemku? Pily v této kategorii vám jistě pomohou dosáhnout uspokojujícího efektu!

 

Elektrická pila na zahradu a její aplikace

 

Je-li údržba vaší zahrady náročnou činností, bude pro vás elektrická pila vynikající volbou, jedná se o levnější alternativa k benzínové.

Elektrická řetězová pila je zařízení, které rychle a snadno nařezává dřevo a zkracuje větve stromů. Při koupi řezacího zařízení doporučujeme kontrolovat jeho dodatečné a bezpečnostní funkce.

Obchodní síť BauMax nabízí modely pil, které vám účinně pomohou během vaší práce. Při používání tohoto typu zařízení by se však mělo dbát zvýšené opatrnosti. Řetězová pila vás může snadno poranit. Nečekejte a postarejte se o svou zahradu ještě dnes a projděte si naše produkty v této kategorii.

Úspěšné nakupování!