Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Styl
Kolekce
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Tvar
Zbarveni
Povrchová úprava předního dílu
Materiál použitý na přední stranu
Dveře
Počet dveří
Zrcadlo
Hledat

Skříně do obývacího pokoje

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    58
11499,00 Kč / ks 15999,00 Kč / ks
Akce
3759,20 Kč / ks 4699,00 Kč / ks
Akce
7949,25 Kč / ks 10599,00 Kč / ks
Akce
9449,25 Kč / ks 12599,00 Kč / ks
Akce
2879,40 Kč / ks 4799,00 Kč / ks
Akce
4249,50 Kč / ks 8499,00 Kč / ks
Akce
2064,30 Kč / ks 2949,00 Kč / ks
Akce
2449,30 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce
2589,30 Kč / ks 3699,00 Kč / ks
Akce
3814,30 Kč / ks 5449,00 Kč / ks
Akce
1819,30 Kč / ks 2599,00 Kč / ks
Akce
4199,00 Kč / ks 5699,00 Kč / ks
Akce
11339,30 Kč / ks 16199,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1    3  4  5    58
Jak zařídit ženský interiér obývacího pokoje? Nechte se inspirovat!

Jak zařídit ženský interiér obývacího pokoje? Nechte se inspirovat!

01.07.2021

Jak by měl vypadat ženský obývací pokoj? Odpověď se zdá být jednoduchá – světlé pastelové barvy, vkusný nábytek, toaletní stolek, útulný textil a doplňky, květiny, obrazy, koberce, macramé a výšivky.

Návrh šatní skříně – nejdůležitější informace

Návrh šatní skříně – nejdůležitější informace

31.03.2021

Šatní skříně do ložnice jsou jedním ze základních prvků vybavení v našich ložnicích. Na trhu existuje spousta typů tohoto nábytku. Mnoho lidí volí velké, prostorné šatní skříně s posuvnými dveřmi, jiní volí menší skříně. Návrh šatní skříně často závisí...

Jak navrhnout vnitřek šatní skříně

Jak navrhnout vnitřek šatní skříně

16.02.2022

Ergonomický vnitřek vestavěné skříně na míru je snem mnoha žen. Vhodný počet polic, věšáků, tyčí a zásuvek umožňuje funkční uložení oblečení, obuvi, lůžkovin, textilu a mnoha dalších věcí každodenní potřeby. Vestavěná šatní skříň je nábytek, který...

Šatní skříň přes celou zeď. Posuvné dveře nebo otočné? Vybírejte s námi!

Šatní skříň přes celou zeď. Posuvné dveře nebo otočné? Vybírejte s námi!

16.11.2021

Šatní skříň je velmi důležitým prvkem vašeho interiéru, proto stojí za to se zaměřit na efektivní a funkční modely. Šatní skříň přes celou zeď, vybavená například posuvnými dveřmi, je jistě praktickým kusem nábytku, který je vhodný do větších a menších...

Jak vyrobit posuvné dveře do skříně? Návod krok za krokem

Jak vyrobit posuvné dveře do skříně? Návod krok za krokem

11.08.2021

Skříň s posuvnými dveřmi je estetické a velmi praktické řešení, díky kterému získáme spoustu úložného prostoru, aniž bychom zbytečně zaplnili prostor nábytkem nevhodné velikosti. Pořízení vestavěné skříně na míru bohužel hodně stojí. Ukazuje se však, že s

Šatní skříně - nepostradatelný kus nábytku pro každý domov a byt


Šatní skříň je základním prvkem vybavení každého domova a bytu. Vzhledem ke své velikosti jde o viditelný kus nábytku, který hraje rozhodující roli při vytváření stylu a charakteru interiéru, ve kterém se nachází. Její koupě nemělo by být nahodným rozhodnutím. Takový nákup se musí promyslet. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s nabídkou našeho obchodu. Do této kategorie patří mimo jiné volně stojící skříně, posuvné skříně s posuvnými dveřmi a skříně se zrcadly.

 

 

Na co si dát pozor při nákupu šatní skříně? 

Nákup šatníku by měl být pečlivě zvážen. Šatní skříně jsou kusy nábytku, které ve vašem interiéru zůstanou na delší dobu. Proto stojí za zvážení, který produkt stojí za výběr. Samozřejmostí je pohodlný, praktický a estetický kus nábytku. Odpovědi na následující otázky vám pomůžou s výběrem vhodné skříně do pokoje, která bude harmonicky ladit k celku aranžmá.


Kolik volného prostoru máte k dispozici?

Je nesmírně důležité, kolik místa budete moci věnovat umístění šatní skříně. Šatní skříně na oblečení jsou zpravidla velké kusy nábytku. Jejich mohutná silueta je obvykle dominantou v ložnici nebo jiné místnosti. Proto je výběr správné velikosti tak důležitý. Pokud jsou předsíň, obývací pokoj nebo ložnice malé, nedávejte tam masivní, širokou skříň. Bude příliš velká a zbytečně zaplní místnost. Naopak čím větší místnost, tím větší kus nábytku si můžete pořídit. 

Skříň s posuvnými dveřmi je zvláště vhodná pro malé místnosti. Skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi je dokonalým řešením pro malé interiéry. Posuvné dveře (počet dveří se může lišit, čím větší šatní skříň, tím více dveří) nevyžadují mnoho prostoru k nahlédnutí dovnitř úložného prostoru a vnější zrcadlo navíc opticky zvětší interiér.


V jakém stylu je místnost navržena?

Stojí za to zajistit, aby vámi zakoupená skříň ideálně odpovídala stylu interiéru, ve kterém bude stát. V naší nabídce najdete klasické a moderní šatní skříně. Můžete si tedy snadno vybrat něco, co se vám bude určitě líbit a co bude dokonale ladit s již zakoupeným vybavením. Naše výrobky jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních a dekorech, takže je lze snadno sladit se stávajícím nábytkem, jako je postel nebo jiné vybavení.
Zajímavým řešením je také nákup nábytkové sestavy. Produkty, které sestavíme, budou k sobě perfektně ladit. Díky tomu nebudete mít problém vybrat vhodné komody do obývacího pokoje, noční stolky nebo toaletní stolky pro další prvky.


Jaký design bude vyhovovat vám a celému interiéru?

Nezáleží jen na stylu místnosti, ale také na vašich osobních preferencích. Vyberte si proto šatní skříň podle svého vkusu. Široká škála barev a vzorů, dostupných v našem obchodě, vám umožní vybrat provedení skříně, které se vám bude prostě líbit.


Jaké vybavení úložného prostoru je pro vás nejdůležitější?

Abyste si vybrali šatní skříň, se kterou budete spokojeni, musíte také zvážit, jake by měla mít vnitřní vybavení a uspořádání. Preferujete tyče na  věšáky nebo dáváte raději věci do polic? Nebo možná máte spoustu drobností, které byste chtěli dát do zásuvek? Rozhodněte se pro prostorné skříně s policemi, tyčemi nebo zásuvkami.

Úložný prostor skříně lze snadno dovybavit. Vhodné k tomu bude příslušenství ke skříním a kontejnery do skříní. Pokud je nad vaším nábytkem také dostatek místa, určitě také zvažte nákup nástavby na šatní skříně.


Šatní skříně se zrcadlem

Obchod BauMax nabízí  šatní skříně se zrcadly, které se v poslední době staly skutečným aranžérským hitem. Tento nábytek je nejen praktický, ale také atraktivní. Jednou z nejdůležitějších výhod tohoto typu skříní je skutečnost, že opticky zvětší celou místnost, což je ideální pro malé interiéry. Další výhodou  šatní skříně se zrcadlem je její dekorativnost. Zrcadlo dodává interiéru eleganci a zajímavý charakter.

Moderní nábytek do ložnice, předsíně nebo obývacího pokoje jsou chytré a multifunkční výrobky. Nejinak je tomu u šatních skříní se zrcadlem. V naší nabídce najdete výrobky, které vám umožní nejen uspořádat si své osobní věci. Naše šatní skříně se zrcadlem, kromě toho, že v nich uložíte spousty věcí, mohou zaměnit v případě potřeby toaletní stolek. V zrcadle upravíte svůj zevnejšek a zkontrolujete svůj vzhled.


Šatní skříň s posuvnými dveřmi a otočnými dveřmi 

Šatní skříně do pokoje s otočnými dveřmi jsou kusy nábytku, které k tomu, aby byly plně funkční, potřebují před sebou dostatečné množství volného prostoru. Dveře se musí otevírát směrem do středu místnosti. Díky tomu se můžete dostat k obsahu šatníku. Šatní skříň s posuvnými dveřmi tento problém odstraňuje. Proto stojí za to umístit jej tam, kde by velikost a použití jiného typu nábytku představovaly problém.

Při nákupu šatní skřině nezapomeňte, že interiér lze vybavit také pomocí rohové skříně. Rohové šatní skříně jsou mimořádně chytrým řešením. Velmi kvalitní nábytek, který nabízíme vám umožní využít rohy místností. Rohový nábytek je opravdu mimořadně praktický. Náš obchod má ve své nabídce širokou škálu takových produktů. Vyrobené z různých materiálů se chloubí estetickým vzhledem, bohatou škálou barev a vzorů, ale také funkčností a pohodlím při používání.