Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Rohové skříně do dětského pokoje

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
3814,30 Kč / ks 5449,00 Kč / ks
Akce
3699,50 Kč / ks 7399,00 Kč / ks
Akce
Barevné a pohádkové - jak zařídit dětský pokoj?

Barevné a pohádkové - jak zařídit dětský pokoj?

13.10.2020

Recept na výzdobu dětského pokoje je jednoduchý: kvalitní vybavení a dobrý nápad. K tomu přidejme vkus a názor našeho dítěte a ukáže se, že uspořádání prostoru pro dospívajícího školáka není nejjednodušší úkol. Jaký nábytek do dětského pokoje umožní...

Dětské šatní skříně – skříně do dětského pokoje

Dětské šatní skříně – skříně do dětského pokoje

28.08.2021

Při zařizování pokoje pro dítě se většina budoucích rodičů snaží vytvořit pohádkový prostor na hraní pro svého malého prince nebo princeznu. Často zapomínají, že funkčnost místnosti je mnohem důležitější než estetika, obzvlášť když se do místnosti...

Jak zařídit pokoj pro školáka?

Jak zařídit pokoj pro školáka?

26.08.2021

Každý dětský pokoj, a především studentský pokoj pro školáka, by měl být promyšlený a praktický. Pro mladého člověka je dobré mít definované rozdělení na nejdůležitější zóny v interiéru, vědět, kde se může učit, která část místnosti je určena ke hře...

Vestavěná šatní skříň – jakou vybrat?

Vestavěná šatní skříň – jakou vybrat?

29.03.2021

Moderní domy znamenají elegantní design interiéru, praktický nábytek a stylové doplňky. Jsou to také funkční a prostorné šatní skříně a skřínky. V moderních bytech stále častěji pořizujeme více nábytku na míru, díky kterému je prostor využit optimálně a..

Jak navrhnout vnitřek šatní skříně

Jak navrhnout vnitřek šatní skříně

16.02.2022

Ergonomický vnitřek vestavěné skříně na míru je snem mnoha žen. Vhodný počet polic, věšáků, tyčí a zásuvek umožňuje funkční uložení oblečení, obuvi, lůžkovin, textilu a mnoha dalších věcí každodenní potřeby. Vestavěná šatní skříň je nábytek, který...

Rohové skříně do dětského pokoje

 

Dětský pokoj je místnost, kterou je občas obtížné zařídit. Na jedné straně chcete, aby byl v dětském pokoji pořádek, a aby nábytek byl praktický a funkční. Na druhou stranu chcete, aby se dítě cítilo svobodně a pokoj byl pro vaše dítě atraktivní. Spojit tyto požadavky se může zdát obtížné. Naštěstí v nabídce našeho obchodu existuje řada mimořádně funkčních a estetických rohových šatních skříní do dětského pokoje. Zjistěte, co vám můžeme nabídnout! Kategórie: Rohové skříně do dětského pokoje

 

Rohové skříně do dětského pokoje- Baumax.cz

 

Rohová šatní skříň neboli maximální využití dostupného prostoru v dětském pokoji

Dětské pokoje nebývají obvykle příliš velké. Proto je tak důležité využít celý dostupný prostor. Uspořádání dětské postele, psacího stolu (dětské psací stoly) a dětské židle nebo křesla zabírá velkou část interiéru a vaše dítě má také své oblečení a osobní věci, které chce mít někde uložené. V tomto případě bude rohová skříň dokonalým řešením. Díky ní můžete esteticky a funkčně uspořádat roh místnosti. Zmírněním ostrých linií místnosti a zastavením jednoho rohu bude interiér vypadat větší a příjemnější.

 

Praktický přístup k ukládání oblečení

Rohové skříně se od běžných skříní odlišují mnohem větším úložným prostorem. Rohová skříň má obvykle větší kapacitu než volně stojící skříň podobné šířky. Proto, nejenže zabere méně místa, ale vaše dítě bude moci do ní uložit více svého oblečení a věcí. Proto nebude potřeba dávat do pokoje další skříň (skříně a skříňky do dětského pokoje), a tím získáte další prostor. Rohové skříně z naší nabídky mají také velmi funkční a přehledné řešení vnitřního prostoru. Rohová šatní skříň má obvykle alespoň jednu tyč na ramínka na oblečení a řadu polic.

Pokud se vám řešení nelíbí nebo nepotřebujete další příslušenství, můžete si v našem obchodě dokoupit další vnitřní vybavení (tyče, kancelářské regály a police, kontejnery nebo zásuvky). Rohová skříň bude sloužit nejen jako úložný prostor pro oblečení, spodní prádlo nebo další ložní prádlo. Sem se vejdou také hračky, knihy a časopisy. Pro dětský pokoj je nejlepším řešením uzamykatelný nábytek. Tím se sníží usazování prachu na různých předmětech, a tím bude snažší údržba - to povzbudí děti, aby udržovaly pořádek ve svém pokoji. Vestavěné rohové šatní skříně proto budou ideálním řešením pro menší i starší děti a také teenagery.

 

Rohové skříně do dětského pokoje- Baumax.cz

 

Mimořádný styl - design na jedničku!

Nabízené námi rohové šatní skříně do dětského pokoje (nábytek do dětského pokoje) jsou produkty, které byly pečlivě vybrány. Výběr konkrétních kusů nábytku pro tuto kategorii byl velmi přísný - dětský nábytek musí být nejen skutečně funkční, ale také mimořádně estetický. Při procházení naší nabídky si můžete vybrat nejkrásnější nábytek, jehož moderní design jej odlišuje od ostatních produktů.

S celou zodpovědností vám můžeme doporučit naše rohové šatní skříně do dětského pokoje - vy i vaše dítě budete spokojení. Barevné skříně vyrobené z nábytkové MDF desky budou dokonalým doplňkem každého interiéru. Doporučujeme nejen samotné skříně, ale také další vybavení dětského pokoje – kolekce dětského nábytku, jehož součástí jsou i rohové skříně, je mimořádně atraktivní a funkční, a rozhodně stojí za to je vašim dětem pořídit.

Kolekce zahrnuje: postele, police, skříně, regály, psací stoly a komody. Moderní řešení umožňují libovolnou kombinaci nábytkových prvků tak, aby bylo možné co nejlépe přizpůsobit interiér potřebám dítěte.

 

Pevné šatní skříně, solidní zpracování

Naše nabídka zahrnuje skříně vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Pevné a odolné materiály zaručí dlouhou životnost nábytku a bezpečnost při jeho používání. V dětských pokojích nakonec nemůžete dělat kompromisy - veškerý nábytek musí být vyroben tak, aby neohrožoval bezpečnost nejmladších, starších dětí nebo teenagerů. Díky našemu nábytku získáte nejen moderní vybavení do dětských pokojů, ale také prvek, který poskytnete dětem bezpečné a příjemné prostředí.

 

Rohová šatní skříň do dětského pokoje a pokoje pro teenagera

Rohová šatní skříň je kusem nábytku vhodným jak pro nejmenší, tak starší děti nebo teenagery. Pokoj vašeho dítěte, bez ohledu na jeho věk, díky rohové šatní skříně získá nejen prostor. U nás dostupné modely rohových šatních skříní budou trefou do černého! Náš obchod nabízí řadu stylisticky a barevně různorodých šatních skříní, díky čemu je naše nabídka mimořádně bohatá, a navíc potěší nízkou cenou. Kromě šatních skříní si můžete zakoupit další vybavení do dětského pokoje.

 

Rohové skříně do dětského pokoje- Baumax.cz