Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Více
Hledat

Příslušenství k plotům

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
2799,00 Kč / ks
949,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
899,00 Kč / ks
1199,00 Kč / ks
699,00 Kč / ks
199,00 Kč / ks
49,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
109,00 Kč / ks
269,00 Kč / ks
149,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
599,00 Kč / ks
139,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks
1  2  3    
Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

06.01.2021

Oplocení je součástí většiny nemovitostí. Jeho účelem je vymezení hranic pozemku a omezení přístupu nežádaných osob do domu. Kromě toho hraje také důležitou estetickou roli. Může být vyroben ze dřeva, kovu, betonu nebo kamene - výběr jednoho z těchto mat

Typy a použití plotových panelů

Typy a použití plotových panelů

15.11.2019

Moderní vzhled a vysoká kvalita plotových panelů z nich dělá variantu, kterou si vybírá stále více lidí. Ověřte si, jaké jsou jeho silné stránky, a zjistěte, jaké typy existují.

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Kolik stojí panelový plot?

Kolik stojí panelový plot?

12.01.2021

Panelový plot je v současné době nejoblíbenějším řešením používaným k oplocení nemovitosti kolem domu. Na rozdíl od tradiční síťoviny je mnohem odolnější a může navíc plnit dekorativní funkci. Jeho nespornou výhodou je také snadná a rychlá instalace...

Příslušenství k plotům

Zahrada se skládá z mnoha prvků, do nichž patří například zahradní nábytek, sazenice, rostliny a osvětlení. Je však důležité mít i všechny potřebné nástroje – hrábě, lopatu, motyku, zahradní nůžky a kbelík. Zahrada však zahrnuje i plot a příslušenství k plotům který vytváří oddělený prostor mezi sousedy a vámi, čímž vytváří soukromou zónu pouze pro vás. Díky plotu se navíc můžete cítit bezpečně, ale i plot tvoří souvislý celek se zelenou, pěkně uspořádanou zahradou. Proto nezapomínejme i na tyto maličkosti.

Příslušenství k plotům - BauMax

Příslušenství, bez kterého by neexistoval plot

 

Ploty, ať už tradiční nebo ozdobné, ale i branka a brána, vyžadují použití vhodného příslušenství. Nejdříve je nutné vyznačit místa, kde budou vykopané základy na oplocení. Poté můžete plot či panely začít instalovat. Ke sloupkům je oplocení namontováno pomocí speciálních svorek. Ty mají různé použití:

 

  • Počáteční svorka – Používá se na krajních sloupech, z nichž začíná plot.

  • Střední svorka – Umožňuje spojovat panely nebo ploty v přímce.

  • Rohová svorka – Nutná pro připojení plotu v pravém úhlu.

 

Instalace svorek je jednoduchá – potřebujete pouze správný klíč

Brány a branky - populární typy

 

Vstupní brány dělíme na posuvné a otevíratelné, jednokřídlé nebo dvoukřídlé. První model se doporučuje pro všechny, kteří mají málo místa na příjezdové cestě (křídlové brány se nemohou otevírat mimo objekt a nemohou omezovat manévry na příjezdové cestě). Samozřejmě se může stát, že auto nepoužíváte - přesto stojí za to, aby byla vstupní brána v dobrém stavu v případě, že by vaše auto muselo být odtaženo technickým servisem nebo byste potřebovali sanitku. Pro milovníky turistiky nabízíme pozinkované branky.

 

Zahrada nebo terasa jsou místa, kde můžete trávit čas venku během teplých dnů. Je to místo, kde můžete uspořádat večerní grilování s přáteli, hrát si s dětmi nebo relaxovat. Abyste se v těchto prostorách cítili opravdu pohodlně, budete potřebovat správné vybavení – zahradní nábytek, lehátka, křesla, židle, svítidla, ale i rostliny, listnaté a jehličnaté stromy a kvetoucí keře. Na zahradu se však hodí i ovocné stromy, které zkrášlí každý pozemek. To vše naleznete v naší nabídce. Srdečně vás zveme k nákupu v obchodní síti BauMax – seznamte se s naší nabídkou.