Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat

Plotové sloupky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
349,00 Kč / ks
649,00 Kč / ks
1399,00 Kč / ks
599,00 Kč / ks
459,00 Kč / ks
449,00 Kč / ks
Typy a použití plotových panelů

Typy a použití plotových panelů

15.11.2019

Moderní vzhled a vysoká kvalita plotových panelů z nich dělá variantu, kterou si vybírá stále více lidí. Ověřte si, jaké jsou jeho silné stránky, a zjistěte, jaké typy existují.

Kolik stojí panelový plot?

Kolik stojí panelový plot?

12.01.2021

Panelový plot je v současné době nejoblíbenějším řešením používaným k oplocení nemovitosti kolem domu. Na rozdíl od tradiční síťoviny je mnohem odolnější a může navíc plnit dekorativní funkci. Jeho nespornou výhodou je také snadná a rychlá instalace...

Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

06.01.2021

Oplocení je součástí většiny nemovitostí. Jeho účelem je vymezení hranic pozemku a omezení přístupu nežádaných osob do domu. Kromě toho hraje také důležitou estetickou roli. Může být vyroben ze dřeva, kovu, betonu nebo kamene - výběr jednoho z těchto mat

Plotové sloupky na pletivo

Odolný, pevný a levný plot není vůbec nedosažitelná možnost. Všechny tyto vlastnosti vám poskytne pletivový plot. Ať už potřebujete doplňkový plot u svého živého plotu nebo chcete svůj pozemek oplotit trvale, pletivo pomůže vytvořit pevný plot. Samotné plotové pletivo však nestačí ke stavbě plotu. Budete potřebovat rovněž plotové sloupky.

Důležité prvky plotů - plotové sloupky

Stabilní a odolné sloupky pro pletivo vám umožní vyrobit stejně odolný plot. Samotné sloupky mají většinou podobu dlouhých prvků – kulatých trubek nebo ocelových profilů. Průměr průřezu se může lišit (od 3 cm do 9-10 cm), a čím větší je průměr, tím odolnější a dražší bude sloupek. Výška sloupků může být také různá. Při nákupu sloupku vezměte v ohled nejen výšku vašeho budoucího plotu, ale k tomuto rozměru připočtěte i hloubku, do které má být prvek zakopán.

Odolné plotové sloupky

Námi nabízené produkty vykazují vysokou životnost a odolnost vůči jakémukoliv poškození. Díky galvanizaci a práškovému nátěru jsou plotové sloupky na pletivo schopny odolávat nejen nepřízni počasí, ale i korozi. Mezi našimi produkty najdete galvanizované a práškově lakované sloupky - to je záruka odolnosti a pečlivého zpracování.

Vyberte si u nás perfektní produkt!

Plotové sloupky můžete snadno zakoupit v našem obchodě. Nabízíme kvalitní, odolné produkty. Odolnost a stabilitu celého plotu zajistí vhodná povrchová úprava. Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku, rozhodně zde najdete produkty ideální pro vás!