Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Série
Více
Barva
Systém
Hledat

Kovové ploty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4  5    
2999,00 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce
1099,00 Kč / ks 1399,00 Kč / ks
Akce
5499,00 Kč / ks
5399,00 Kč / ks
7999,00 Kč / ks 9199,00 Kč / ks
Akce
5599,00 Kč / ks
419,00 Kč / ks 449,00 Kč / ks
Akce
499,00 Kč / ks 529,00 Kč / ks
Akce
1  2  3  4  5    
Typy a použití plotových panelů

Typy a použití plotových panelů

15.11.2019

Moderní vzhled a vysoká kvalita plotových panelů z nich dělá variantu, kterou si vybírá stále více lidí. Ověřte si, jaké jsou jeho silné stránky, a zjistěte, jaké typy existují.

Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

06.01.2021

Oplocení je součástí většiny nemovitostí. Jeho účelem je vymezení hranic pozemku a omezení přístupu nežádaných osob do domu. Kromě toho hraje také důležitou estetickou roli. Může být vyroben ze dřeva, kovu, betonu nebo kamene - výběr jednoho z těchto mat

Moderní panelové oplocení - co to je a jak vybrat to pravé pro styl domu?

Moderní panelové oplocení - co to je a jak vybrat to pravé pro styl domu?

25.06.2022

​Krásná nemovitost znamená atraktivní tvar budovy, ale i esteticky uspořádaný pozemek před ní. Plot je je v tomto případě doplněním celku...

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Kolik stojí panelový plot?

Kolik stojí panelový plot?

12.01.2021

Panelový plot je v současné době nejoblíbenějším řešením používaným k oplocení nemovitosti kolem domu. Na rozdíl od tradiční síťoviny je mnohem odolnější a může navíc plnit dekorativní funkci. Jeho nespornou výhodou je také snadná a rychlá instalace...

Kovové ploty

Krásný a odolný plot je chloubou nemovitosti a pomáhá svým majitelům udržovat intimitu a soukromí. Existuje mnoho stylů, ve kterých můžete plot navrhnout, a někdy je těžké se hned pro něco rozhodnout. Panelové ploty (plotové panely, branky a brány) jsou velmi populární, právě kvůli jejich univerzálnosti a možnosti rychlé výměny. Plotové sloupky jsou jejich stálými prvky. Seznamte se s nabídkou našeho obchodu- kovové ploty a skutečností, jak užitečné jsou sloupky při stavbě plotu.

 

Kovové ploty- Baumax.cz

 

Kovové plotové sloupky

Kovové sloupky jsou prvky, na nichž jsou zavěšeny plotová pole - jsou základem celé konstrukce plotů. Plotové sloupky podepírají plotové panely a zvyšují jeho odolnost. Silné a odolné kovové sloupky vám umožní postavit stejně odolné a pevné oplocení.

V nabídce našeho obchodu najdete kovové sloupky o délce 200 cm. Hloubení do země nám také umožní nastavit zvolenou výšku plotu. Sloupky budou ideálním místem pro připevnění jak plotových panelů, tak například pletiva.

Montáž sloupků je velmi jednoduchá a neměla by způsobovat žádné problémy. Na začátku vykopeme do země díry pro sloupky. Díry by měly být od sebe vzdáleny dle šířky zakoupených plotových panelů - tyto vzdálenosti by měly být pečlivě změřeny, zde bude užitečný nejen metr, ale také provázek nebo zednické lanko, aby se při delší vzdálenosti udržovala rovná montážní linka. Sloupky je potřeba zatlouct do země (změřit vyčnívající část sloupku a případně upravit jeho výšku – zatlouct hlouběji nebo vytáhnout sloupek výš). Následovně připravíme beton, dle návodu na obalu. Připraveným betonem vyplníme díry na sloupky. Toto je také okamžik možných oprav - sloupek lze ještě více zatlouct do země, měl by být také vyrovnán pomocí vodováhy. Když beton ztuhne a vyschne, lze na kovový sloup zavěsit plotové panely nebo pletivo.

Kovové sloupky nabízené naším obchodem jsou pozinkované. Výrobky mohou být v továrně opatřeny práškovým nástřikem nebo ponechány k vlastnímu lakování. Při nakupování stojí za to věnovat pozornost tomu, zda jsou sloupky určeny pro konkrétní řadu plotů nebo mohou být použity jako univerzální součásti. Zkontrolujte také, zda produkt bude mít správnou tloušťku, kterou potřebujete - k dispozici jsou sloupky různých průměrů.

Kovové sloupky nabízené v našem obchodě jsou pozinkované. Sloupky mohou být z výroby práškově lakované nebo určeny k vlastní úpravě. Při nakupování stojí za to věnovat pozornost tomu, zda jsou sloupky určeny pro konkrétní typy plotů nebo mají univerzální použití. Zkontrolujte také, zda plotový sloupek má tloušťku, kterou potřebujete - k dispozici jsou sloupky různých průměrů.

 

Plotové sloupky – nákup

V nabídce našeho obchodu najdete produkty vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a od důvěryhodných výrobců. Nabízíme plotové sloupky přesně na míru vašim potřebám a stylu, v jakém chcete plot postavit.

 

Kovové ploty- Baumax.cz