Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Tloušťka (mm)
Odstín
Otěruvzdornost
Třída zátěže
Kolekce
Více
V-spára
Dekor
Více
Voděodolná
Vzor plovoucí podlahy
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Laminátové podlahy plovoucí

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
215,00 Kč / m2 249,00 Kč / m2
Výprodej
234,00 Kč / m2 289,00 Kč / m2
Výprodej
299,00 Kč / m2
Výprodej
149,00 Kč / m2
Výprodej
1    3  4  5    6

Plovoucí podlaha za dostupnou cenu

Laminátové podlahy jsou skvělou volbou, pokud hledáte výbornou kvalitu za dostupnou cenu. Při nákupu v prodejně Baumax nebo při on-line nákupech myslete zejména na uzpůsobení typu podlahy jejímu účelu. Jednotlivé druhy podlah se liší vzorem, barvou, fakturou, tloušťkou, kvalitou provedení a trvanlivostí materiálu. Volba vhodné podlahy do interiéru je zárukou maximální, dlouhodobé spokojenosti.

Panele pro speciální úkoly

V současné době jsou dostupné na trhu podlahy, jejichž jádro je zhotovené z impregnované HDF desky, a hrany jsou ošetřeny vhodným přípravkem nebo voskem. Díky tomu dobře snáší působení vlhkosti a jsou vhodné do kuchyně, koupelny nebo předsíně. Z hlediska odolnosti vůči poškrábání, poškození způsobenému posouváním nábytku nebo chozením v botách, jsou laminátové podlahy rozhodně trvanlivější než dřevěné podlahy. Při nákupu je třeba věnovat pozornost tloušťce dílců a třídě otěruvzdornosti.
Laminátové podlahy mají obvykle tloušťku 6 až 12 mm. S rostoucí tloušťkou vzrůstá také stabilita a odolnost vůči deformacím. Odborníci nedoporučují nákup podlah s tloušťkou pod 7 mm, protože jejich kvalita bývá sporná.
Při výběru podlah do chodby, předsíně a dětského pokoje se vyplatí investovat do podlah s vysokou otěruvzdorností. Díky tomu budou vypadat dobře po celou dobu životnosti.

Laminátová podlaha - na teplou podlahu

Plovoucí podlaha

Do místností s podlahovým topením jsou určeny podlahy s velmi dobrou kvalitou, odolné vůči změnám teploty a vlhkosti. Veškeré změny těchto parametrů by mohly způsobit nežádoucí oddělení jednotlivých vrstev podlahy.
Laminátové podlahy vhodné k pokládce na podlahové topení mají na obalu uvedenou příslušnou informaci od výrobce. Je ale dobré ujistit se u prodejce, na které druhy podlahového topení jsou vhodné. Většina výrobců laminátových podlah upozorňuje, že je lze pokládat výhradně na teplovodní podlahová topení, ale existují také podlahy vhodné na elektrické podlahové topení.

Třídy otěruvzdornosti

Podlahy od všech výrobců procházejí stejnými zkouškami, které určují míru odolnosti podlahy vůči opotřebení. Zařazují se do jedné z pěti tříd: AC1, AC2, AC3, AC4 i AC5. Čím vyšší třída otěruvzdornosti, tím lepší podlaha. V domech a bytech postačí podlahy s otěruvzdorností AC3, které jsou vhodné do ložnice nebo pracovny, a AC4 budou optimální volbou do kuchyně, na chodbu, do dětského nebo obývacího pokoje.

Podlahy - Široká škála možností

Při hledání laminátových podlah narazíte na tisíce vzorů a barev. Laminátové podlahy mohou napodobovat každý druh podlah: klasické dřevo (dub, borovice, habr) exotické dřevo, a dokonce dlažbu a kámen. Podlahy z vyšší cenové kategorie mohou napodobovat elegantní podlahy z ušlechtilých druhů dřeva a klasické, staré parkety. Při výběru jste omezení pouze rozpočtem, který můžete vynaložit na nákup podlahy.