Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Způsob použití
Odstín
Tloušťka (mm)
Otěruvzdornost
Třída zátěže
V-spára
Voděodolná
Výrobce
Dekor
Více
Vzor plovoucí podlahy
Struktura
Způsob montáže
Kolekce
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Laminátové plovoucí podlahy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    8
299,00 Kč / m2 389,00 Kč / m2
Výprodej
249,00 Kč / m2 339,00 Kč / m2
Výprodej
179,00 Kč / m2 269,00 Kč / m2
Akce
219,00 Kč / m2 309,00 Kč / m2
Akce
155,00 Kč / m2 269,00 Kč / m2
Akce
1    3  4  5    8
Jak na podlahové vytápění?

Jak na podlahové vytápění?

28.04.2021

Pokud hledáte efektivní a zároveň ekonomický zdroj tepla v domě nebo bytě, rozhodně stojí za zvážení podlahové vytápění. Poskytuje vysoký tepelný komfort (umožňuje snížit teplotu až o 1–2 ° C, což snižuje náklady na vytápění až o 12%). Přívodní teplota...

Jak vybrat barvu podlahy k nábytku?

Jak vybrat barvu podlahy k nábytku?

24.03.2021

Tmavý nábytek lze kombinovat se světlou podlahou a tato kombinace bude vždy fungovat a bude vypadat dobře. Stojí však za to pamatovat na jednotný barevný tón a pro takové aranžmá zvolit chladné odstíny podlah. Tmavý a šedý nábytek, často používaný..

Druhy podlah - které si vybrat do obývacího pokoje, koupelny, terasy. Zjistěte!

Druhy podlah - které si vybrat do obývacího pokoje, koupelny, terasy. Zjistěte!

19.04.2021

Podlaha je prvkem interiéru, který by měl být nejen estetický, ale také bezpečný, snadno se čistit, být komfortní a odolný. Proto stojí za to pečlivě zvážit její volbu. V současné době máme na výběr z mnoha moderních řešení, která se vyznačují nejen...

Tmavá podlaha v obývacím pokoji

Tmavá podlaha v obývacím pokoji

24.04.2021

Každý z nás, kdo někdy plánoval návrh interiéru, si uvědomuje, že jde o skutečnou výzvu. Uspořádání obývacího pokoje není snadný úkol, protože je to místnost, kde přijímáme hosty a odpočíváme, takže zároveň chceme, aby byl interiér elegantní a útulný.

Dřevěná podlaha - cena materiálu a montáže. Proč se vyplatí si ji pořídit?

Dřevěná podlaha - cena materiálu a montáže. Proč se vyplatí si ji pořídit?

30.01.2021

Atraktivní vzhled bytu určuje elegantní a odolná podlaha. Dlažba, panely nebo dřevo na podlaze vytváří jedinečnou atmosféru a dává interiéru charakter. K povrchové úpravě podlahy se v současné době používá mnoho různých materiálů, například: keramické...

Plovoucí podlaha za dostupnou cenu

Laminátové podlahy jsou skvělou volbou, pokud hledáte výbornou kvalitu za dostupnou cenu. Při nákupu v prodejně Baumax nebo při on-line nákupech myslete zejména na uzpůsobení typu podlahy jejímu účelu. Jednotlivé druhy podlah se liší vzorem, barvou, fakturou, tloušťkou, kvalitou provedení a trvanlivostí materiálu. Volba vhodné podlahy do interiéru je zárukou maximální, dlouhodobé spokojenosti.

Panele pro speciální úkoly

V současné době jsou dostupné na trhu podlahy, jejichž jádro je zhotovené z impregnované HDF desky, a hrany jsou ošetřeny vhodným přípravkem nebo voskem. Díky tomu dobře snáší působení vlhkosti a jsou vhodné do kuchyně, koupelny nebo předsíně. Z hlediska odolnosti vůči poškrábání, poškození způsobenému posouváním nábytku nebo chozením v botách, jsou laminátové podlahy rozhodně trvanlivější než dřevěné podlahy. Při nákupu je třeba věnovat pozornost tloušťce dílců a třídě otěruvzdornosti.
Laminátové podlahy mají obvykle tloušťku 6 až 12 mm. S rostoucí tloušťkou vzrůstá také stabilita a odolnost vůči deformacím. Odborníci nedoporučují nákup podlah s tloušťkou pod 7 mm, protože jejich kvalita bývá sporná.
Při výběru podlah do chodby, předsíně a dětského pokoje se vyplatí investovat do podlah s vysokou otěruvzdorností. Díky tomu budou vypadat dobře po celou dobu životnosti.

Laminátová podlaha - na teplou podlahu

Plovoucí podlaha

Do místností s podlahovým topením jsou určeny podlahy s velmi dobrou kvalitou, odolné vůči změnám teploty a vlhkosti. Veškeré změny těchto parametrů by mohly způsobit nežádoucí oddělení jednotlivých vrstev podlahy.
Laminátové podlahy vhodné k pokládce na podlahové topení mají na obalu uvedenou příslušnou informaci od výrobce. Je ale dobré ujistit se u prodejce, na které druhy podlahového topení jsou vhodné. Většina výrobců laminátových podlah upozorňuje, že je lze pokládat výhradně na teplovodní podlahová topení, ale existují také podlahy vhodné na elektrické podlahové topení.

Třídy otěruvzdornosti

Podlahy od všech výrobců procházejí stejnými zkouškami, které určují míru odolnosti podlahy vůči opotřebení. Zařazují se do jedné z pěti tříd: AC1, AC2, AC3, AC4 i AC5. Čím vyšší třída otěruvzdornosti, tím lepší podlaha. V domech a bytech postačí podlahy s otěruvzdorností AC3, které jsou vhodné do ložnice nebo pracovny, a AC4 budou optimální volbou do kuchyně, na chodbu, do dětského nebo obývacího pokoje.

Podlahy - Široká škála možností

Při hledání laminátových podlah narazíte na tisíce vzorů a barev. Laminátové podlahy mohou napodobovat každý druh podlah: klasické dřevo (dub, borovice, habr) exotické dřevo, a dokonce dlažbu a kámen. Podlahy z vyšší cenové kategorie mohou napodobovat elegantní podlahy z ušlechtilých druhů dřeva a klasické, staré parkety. Při výběru jste omezení pouze rozpočtem, který můžete vynaložit na nákup podlahy.