Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Způsob použití
Odstín
Tloušťka (mm)
Otěruvzdornost
Třída zátěže
V-spára
Voděodolná
Výrobce
Dekor
Více
Vzor plovoucí podlahy
Struktura
Způsob montáže
Kolekce
Více
Hledat

Laminátové plovoucí podlahy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    8
239,00 Kč / m2 339,00 Kč / m2
Výprodej
195,00 Kč / m2 309,00 Kč / m2
Akce
209,00 Kč / m2 299,00 Kč / m2
Výprodej
1    3  4  5    8
Světlé podlahové panely - do kterých interiérů se hodí? Světlé panely - nápady na uspořádání

Světlé podlahové panely - do kterých interiérů se hodí? Světlé panely - nápady na uspořádání

11.12.2020

Barva podlahy má obrovský vliv na vzhled a celkový dojem z místnosti. Navzdory názoru, že světlé podlahové panely se snáze zašpiní, většina lidí volí světlejší modely, které nejen opticky zvětšují a zesvětlují interiér, ale jsou také bezpečnou volbou...

Spárování obkladů a dlažby krok za krokem. Jak spárovat obklady?

Spárování obkladů a dlažby krok za krokem. Jak spárovat obklady?

08.12.2020

Jakýkoli obklad z keramických nebo kamenných dlaždic vyžaduje ve fázi dokončování tzv. spárování, kterým se rozumí výplň spár mezi jednotlivými obkladovými materiály. Samotné spáry plní důležité technické a estetické funkce. Proč je nutné dlaždice spárov

Laminátové panely na podlahu do kuchyně – poradíme s návrhem

Laminátové panely na podlahu do kuchyně – poradíme s návrhem

02.02.2021

Laminátová podlaha do kuchyně je jedním z nejčastěji volených řešení, pokud jde o povrchovou úpravu podlahy. Výběr správného typu panelů však není snadný. Podlaha v kuchyni musí být nejen odolná, ale také estetická. Co byste měli vzít v potaz při výběru..

Laminátová podlaha, podlahová prkna nebo keramické dlaždice - co si vybrat pro bílou podlahu?

Laminátová podlaha, podlahová prkna nebo keramické dlaždice - co si vybrat pro bílou podlahu?

10.11.2020

Bílá podlaha je v interiérovém designu jistou novinkou. Móda na bílé, světle šedé, béžové aranžmá interiéru k nám přišla spolu se skandinávským stylem. Prosvětlené místnosti, přírodní materiály a vzory jsou to, co nejčastěji najdeme v současném bytovém...

Druhy podlah - které si vybrat do obývacího pokoje, koupelny, terasy. Zjistěte!

Druhy podlah - které si vybrat do obývacího pokoje, koupelny, terasy. Zjistěte!

19.04.2021

Podlaha je prvkem interiéru, který by měl být nejen estetický, ale také bezpečný, snadno se čistit, být komfortní a odolný. Proto stojí za to pečlivě zvážit její volbu. V současné době máme na výběr z mnoha moderních řešení, která se vyznačují nejen...

Laminátové podlahové panely

Dokončení podlah panely, ať už laminovanými nebo vinylovými, je v současnosti jedním z nejčastějších způsobů, jak získat atraktivní interiér ve veřejných a soukromých prostorech. Pokud víte, že chcete svou podlahu pokrýt laminátovou podlahou, nemusíte se bát žadných omezení – naše nabídka laminátových podlah je tak široká, že si její vzhled snadno přizpůsobíte svým potřebám, preferencím a stylu uspořádání. U nás si vyberete ten vhodný produkt, dle vlastních požadavků tak, že kvalitní,funkční a estetická podlaha vám bude sloužit mnoho let ve vašem domě či bytě.

Jak atraktivní jsou klasická laminátová a vinylová prkna?

Vyplatí se začít s hledáním dokonalých podlahových dílců s pomocí naší široké nabídky, kde najdete širokou škálu výrobků do každého interiéru, šitých na míru aranžmá bytu a smyslu pro styl i toho nejnáročnějšího zákazníka. Naše podlahové panely se osvědčí jak v tradičních, klasických uspořádáních, tak v módních, moderních prostorách. Dřevěné podlahové panely jsou perfektní volbou, rovněž pokud chcete vytvořit neobvyklý, moderní interiér, který se kombinuje s klasickou elegancí. Výběrem podlahových panelů máte zaručeno, že takový prostor bude vypadat skvěle a bude dobře fungovat v jakémkoliv uspořádání interiéru.

Jedinečné panely a desky dostupné v našem obchodě jsou ideální nabídkou jak pro soukromé osoby, tak pro velké investory. Široký výběr podlahových panelů vám umožní najít ty správné produkty během několika okamžiků. Jsou ideální pro obytné budovy, soukromé domy nebo bytové domy. Krásně budou vypadat i ve veřejných prostorech. Důležité jsou zde vhodné dokončovací materiály pro povrchovou úpravu a mezi produkty dostupnými na trhu jsou podlahové panely dostupné v naší nabídce výjimečně estetické.

Laminátové podlahy jsou dobrou volbou pro ty, kteří chtějí vytvářet mimořádné, velmi kreativní aranžmá. Laminátové panely nabízejí spoustu možností díky tomu, že jejich výběr je mimořádně bohatý. Můžeme vám nabídnout jak tmavé podlahové panely, tak světlé podlahové panely. Podlahové panely nejčastěji imitují přírodní dřevo, ale také kámen, betonové podlahy, terakotu, a dokonce i vzorované materiály. Díky tomu lze poměrně snadno vytvořit originální aranžmá a vnést do místnosti jak netradiční, tak náročný styl interiéru.

Při nákupu podlahových krytin nezapomeňte na vhodné ukončovací prvky. Nabízíme soklové lišty a podlahové lišty. Vhodné dřevěné podlahové lišty a plastové lišty budou prvkem, který dokončí celkové aranžmá.

Co byste měli vědět o vinylových podlahových panelech?

Vinylové panely jsou moderní podlahové panely, které jsou ideální jak pro málo frekventované obytné místnosti, tak pro vysoce frekventované veřejné budovy. Podlahové dílce si můžete pořídit do kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice a dokonce i koupelny – vinylové dílce tam skvěle poslouží a budou dokonalou ozdobou interiéru a pozadím pro další prvky aranžmá. Vinylové panely jsou k dispozici v barvě a dekoru přírodního dřeva, mohou rovněž imitovat i jiné, jedinečné materiály – přírodní kámen, betonové desky, terakotu nebo keramické dlaždice.

Vinylové podlahové panely jsou vynikajícím materiálem pro povrchovou úpravu, který dokonale spoluhraje s podlahovým vytápěním. Podlahové vytápění instalované pod vinylové panely bude mimořádně účinné. Vysoká odolnost panelů zajistí bezpečnost a nízký tepelný odpor - vynikající a rychlé rozložení tepla po místnosti. Díky vzrůstající oblibě podlahového vytápění je naše nabídka vinylových panelů stále bohatší. Nabízíme také vhodné podložky pod panely, které ochrání instalaci a vyrovnají podlahu.
Vinylové panely LVT jsou ideální pro odhlučnění místnosti. Takový podlahový panel se rychle instaluje, snadno se udržuje v čistotě a co je nejdůležitější - je odolný proti vlhkosti. Vinylové podlahy se hodí do každé místnosti, protože jsou velmi praktické a svým designem dodají každému interiéru eleganci. Kromě LVT panelů si z naší nabídky můžete zakoupit také RIGID vinylové panely a SPC vinylové panely.

O estetice vinylové povrchové úpravy lze říci hodně. Krásné vzory, barvy, imitace jiných materiálů – to vše je možné. Vinylové panely potěší svou krásou a jednoduchostí, a proto se používají jak v koupelnách, tak v ložnicích, obývacích pokojích a předsíních. Mimořádně oblíbené jsou panely s v-drážkou. Díky V-drážce vypadají panely jako prkna z přírodního dřeva. Takové podlahy se skvěle hodí do klasických interiérů.

V případě vinylových podlahových panelů si zvláštní pozornost zaslouží jejich velká odolnost proti poškození. Z tohoto důvodu se instalace vinylových panelů doporučuje v dětském pokoji, obývacím pokoji, ale také v kuchyni a koupelně. Vinylové panely jsou odolné vůči vyšší teplotě, slunečnímu záření, vlhkosti, nebojí se špíny, písku a dokonce ani horkého oleje. Oděr panelů je neznatelný, a proto vždy vypadají esteticky. Takto vyrobená podlaha bude obzvláště odolná a místnost samotná bude krásná po mnoho let.

Jak používat a správně pečovat o laminátové a vinylové podlahové panely?

Podlahové panely představují širokou škálu produktů a existuje mnoho jednotlivých typů panelů. Mezi podlahovými krytiny jsou laminátové a vinylové podlahy mimořádně oblíbené a stále častěji jsou voleny k úpravě interiéru. Jejich estetika a krása jsou jedinečné, ale často nesprávné použití a údržba časem snižují atraktivní vzhled výrobků.

Jak se tedy o podlahové panely správně pečovat?

Podlahové desky (např. deska Barlinek) a podlahové panely patří vedle keramických obkladů k nejoblíbenějším povrchovým úpravám vstupní haly. Předsíň jako je interiér, který je intenzivně využíván, je vystaven silnému zatížení. Podlahy mohou být poškozeny pískem, prachem a bahnem přineseným zvenčí. Proto se ujistěte, že používáte materiály s dostatečně vysokou třídou oděru. Čím vyšší je užitná třída a třída otěru, tím odolnější budou podlahové krytiny. Vysoké parametry se budou hodit především pro chodby, ale i pro veřejně prostory. Třídu otěru a užitné třídy můžete vždy zkontrolovat v popisu produktu na našich webových stránkách. Pokud je třída otěru nižší, je třeba zajistit vhodnou rohožku. Umístěte jej přímo pod vchodové dveře – díky tomu voda nebo písek nanesený zvenčí nepoškodí samotné panely.

Během úklidu dbejte také na správné návyky. Laminátová podlaha nemá ráda přebytečnou vodu. Pokud se na laminátové panely vylije voda, okamžitě ji odstraňte vytřením měkkým, nejlépe bavlněným hadříkem. Voda pronikající mezi panely je může trvale poškodit a pokud zvolíte podlahové vytápění – voda může poškodit instalaci podlahového vytápění. Odpovědí na tyto možné nebezpečí budou vinylové panely - voděodolné výrobky jsou schopny odolávat vlhkosti, neabsorbují vodu a lze je tedy instalovat i do sprchy! Při instalaci takových panelů buďte obzvláště opatrní - případné nerovností je nutné vyrovnat tak, aby nebyly vidět na povrchu panelů. Způsob montáže však není tak obtížný, takže toto řešení bude vynikající volbou.

Při rozmístění nábytku dbejte na to, aby byly nábytkové prvky, které se budou často přemisťovat (např. židle v kuchyni nebo jídelně), řádně zajištěny. Panely se mohou poškrábat, pokud budete na nich posuvat těžký nábytek nebo křesla na kolečkách. Samozřejmě můžete připadný otěr omezit – používejte podlahové panely s vysokou třídou otěru, které jsou odolnější vůči mechanickému poškození. Při nákupu věnujte pozornost také tloušťce panelů. Silnější panely budou pevnější, ale kompaktní a silná struktura dřeva nebo vláken může způsobit, že podlahové vytápění bude méně účinné.

Podlahové panely a dýhované podlahové panely dostupné v naší nabídce mají jedinečnou povrchovou úpravu.  Montáž laminátové a vinylové podlahy je jednoduchá, takže novou podlahu získáte velmi snadno. Nízká cena samotných panelů a možnost jejich uspořádání doma nebo v bytě znamená, že náklady na renovaci se výrazně sníží. Novou podlahu lze tedy získat i při nízkých investičních nákladech. Levné panely, které jsou rovněž dostupné v naší nabídce, jsou opravdovým hitem!

A co dřevěné podlahy?

Naše nabídka laminátových podlah není vše, co vám můžeme nabídnout v kategorii povrchové úpravy podlah. Nezapomeňte se také podívat na naše dřevěné podlahy. Podlahu s přírodního dřeva si jistě zamilujete! Je mimořádně teplá a působí útulným dojmem, takže se bude skvěle hodit do dětského pokoje. Přírodní dřevo je také ideálním řešením do předsíně, obývacího pokoje nebo kuchyně zařízené v klasickém stylu, nebo do těch ve skandinávském či industriálním stylu. Prkna z přírodního dřeva jsou stále oblíbenější, bohužel jejich cena za metr čtvereční je vyšší než v případě laminátové nebo vinylové podlahy.

Atraktivní produkty za dobrou cenu!

Důležitou roli v případě rekonstrukci hraje rovněž cena materialů. Proto vás zveme k nákupu v našem internetovém obchodě BauMax, kde najdete levné laminátové podlahy v různých dekorech a odstínech. Kromě toho máme největší výběr soklových lišt a příslušenství, a také všech prvků nezbytných k dokončení vaší podlahy. Máte problém s výběrem panelů? Pokud nevíte, jaké podlahové panely budou vhodné pro vaše aranžmá, podívejte se na vzorníky laminátových podlah a vzorníky vinylových podlah - díky nim bude hodnocení zvoleného produktu a výběr vhodných podlahovch panelů velmi snadný.