Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (mm)
Šířka (mm)
Více
Tloušťka (mm)
Druh sortimentu
Druh dveří
Barva
Více
Orientace
Sklo
Více
Druh výplně
Rozsah regulace (mm)
Více
Hledat

Interiérové dveře

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    21
1    3  4  5    21
Rozměry interiérových a vchodových dveří

Rozměry interiérových a vchodových dveří

26.05.2021

Rozměry vchodových dveří do domu a bytu jsou stanoveny stavebním zákonem. Stejně to platí pro interiérové dveře do místností určených k trvalému pobytu a do kuchyně. Ve zrekonstruovaných budovách, zejména v budovách pro více rodin, jsou však rozměry novéh

Které vnitřní dveře vybrat? - Průvodce a současné trendy

Které vnitřní dveře vybrat? - Průvodce a současné trendy

06.11.2019

I když si to často neuvědomujeme, vnitřní dveře hrají v našich interiérech velkou roli - dobře zvolené jsou dokonalým prvkem, který zapadá do celé stylizace domu nebo bytu.

Dveře do starých zárubní

Dveře do starých zárubní

23.05.2021

Mnoho lidí, kteří se potýkají s rozhodnutím nebo nutností vyměnit vchodové nebo interiérové dveře, si také kupují další příslušenství. Často se však ukazuje, že to není vůbec potřeba. Mnoho odborníků a montážních firem dokáže namontovat nové dveře...

Výměna interiérových dveří – co stojí za pozornost

Výměna interiérových dveří – co stojí za pozornost

22.11.2021

Dříve nebo později bude každý z nás čelit nutnosti vyměnit své interiérové dveře. Při velké rekonstrukci se naprostá většina lidí rozhodne vyměnit dveřní křídla a přemýšlí o demontáži staré zárubně. Výměna interiérových dveří svepomocí je extrémně náročný

Jak seřídit dveře? Pokyny krok za krokem

Jak seřídit dveře? Pokyny krok za krokem

20.05.2021

právně namontované a seřízené dveřní křídlo by mělo přilnout k zárubni, nemělo by klást žádný odpor během pohybu a nemělo by vydávat žádný zvuk. Pokud máte pocit, že při otevírání nebo zavírání interiérových nebo vchodových dveří, něco drhne,...

Interiérové dveře

 

 

Interiérové dveře pro každý rozpočet najdete v Baumaxu. Najdete zde interiérové dveře a kliky, které určitě splní Vaše očekávání z hlediska barvy, konstrukce, funkčnosti a způsobu otevírání.  Jejich design, ale i cena rozhodně také splní vaše očekávaní. Před návštěvou obchodu je potřeba zvážit, co vlastně hledáte.

Při výběru barvy dveří musíte vybrat jejich barvu tak, aby ji sladit barevně k oknům, nebo ke stěnám a podlaze. Interiérové dveře vybírejte z jedné stylistické linie do všech stavebních otvorů v domě. Co se týče konstrukce, interiérové dveře jsou obvykle vyrobeny z lepeného dřeva nebo MDF s vložkou. V nejlevnějších modelech mají obvykle kartónovou výplň jako plástev. Dveře střední třídy jsou vyztuženy překližkou nebo dřevovláknitými deskami. V dražších verzích je výplň vyrobena ze sendvičových desek z dřevotřísky nebo z lepeného lamina.

 

 

Zárubně pro interiérové dveře

V našich obchodech nebo na eshopu si můžete vybrat také zárubně ve stejném dekoru jako jsou interierové dveře. Cena zárubní se bude odvíjet od toho z jakého materiálu jsou vyrobeny, a zda jsou pevné nebo regulovatelné. Cena regulovatelných zárubní, bude o něco vyšší od ceny pevných zárubní, jelikož ty první jsou vyráběny dle individuálních požadavků zákazníka.

 

Vybrali jsme pro Vás:

 

Kliky interiérových dveří

Dveře interiérové, stejně jako kliky mohou být levé nebo pravé. V praxi to znamená, že levé dveře jsou ty, na nichž jsou závěsy na levé straně a otevírají se levou rukou. Pravé dveře jsou ty, na nichž jsou závěsy na pravé straně a se otevírají pravou rukou. Když je volba interiérových dveří již za Vámi, neměli byste si zapomenout na stejně důležitý prvek, kterým je klika, protože i ty nejkrásnější mohou ztratit svůj vzhled, pokud s nimi klika neladí. Stojí za to, abyste dodrželi pravidlo, že čím silnější jsou dveře, tím je robustnější klika dveří. Při výběru je také třeba věnovat pozornost stavbě, vhodné kliky jsou vybaveny pružinami na obou stranách. Materiál, ze kterého je klika vyrobena, je stejně důležitý. Pro dveře s klasickým vzhledem je nejlépe vybrat mosazné kliky nebo kliky s mosazným vzhledem. Moderní dveřné kliky jsou vyrobeny z oceli nebo hliníku.

 

Typy dveřního kování

  • Rozetové kování - jde o typ dveřního kování, kdy jsou klika a otvor pro zámek vzájemně odděleny. Výrobci toto kování nabízí v širokém spektru materiálů a designu. Využívá se tzv. systém přišroubování, což zajišťuje dlouhou životnost. Z toho důvodu cena rozetového kování bude o něco vyšší něž cena jiného typu.
  • Štítové kování - montáž tohoto typu kování je realizována pomocí šroubů, což snižuje životnost. Štítové kování je kovaní jehož cena je dostupnější, ale poskytuje menší výběr materiálu a designu.

V Baumaxu pořídíte interiérové dveře levně, ale také i zárubně k nim. Najdete zde například interiérové dveře bílé, (interiérové dveře bílé) v dekoru dřeva a jíne. Cena interiérových dveří a vchodovych dveří většinou záleží na materiálu z jakého byly vyrobeny.