Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Dveře na objednávku

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
2899,00 Kč / ks
2899,00 Kč / ks 3199,00 Kč / ks
Akce
3099,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks 2199,00 Kč / ks
Akce
2099,00 Kč / ks
2799,00 Kč / ks 3199,00 Kč / ks
Akce
3199,00 Kč / ks
3199,00 Kč / ks
3199,00 Kč / ks
3199,00 Kč / ks
3499,00 Kč / ks
2799,00 Kč / ks
1  2    
Rozměry interiérových a vchodových dveří

Rozměry interiérových a vchodových dveří

26.05.2021

Rozměry vchodových dveří do domu a bytu jsou stanoveny stavebním zákonem. Stejně to platí pro interiérové dveře do místností určených k trvalému pobytu a do kuchyně. Ve zrekonstruovaných budovách, zejména v budovách pro více rodin, jsou však rozměry novéh

Jak seřídit dveře? Pokyny krok za krokem

Jak seřídit dveře? Pokyny krok za krokem

20.05.2021

právně namontované a seřízené dveřní křídlo by mělo přilnout k zárubni, nemělo by klást žádný odpor během pohybu a nemělo by vydávat žádný zvuk. Pokud máte pocit, že při otevírání nebo zavírání interiérových nebo vchodových dveří, něco drhne,...

Jak renovovat staré dveře?

Jak renovovat staré dveře?

29.05.2021

Pokud už vaše dveře nevypadají atraktivně jako dřív, nemusíte je vyměňovat za nové - vše, co potřebujete, je ochota a trochu základních manuálních dovedností, díky nimž budou dveře znovu vypadat svěže a originálně. Jak obnovit dveře tak, aby byl ...

Které vnitřní dveře vybrat? - Průvodce a současné trendy

Které vnitřní dveře vybrat? - Průvodce a současné trendy

06.11.2019

I když si to často neuvědomujeme, vnitřní dveře hrají v našich interiérech velkou roli - dobře zvolené jsou dokonalým prvkem, který zapadá do celé stylizace domu nebo bytu.

Dveře na míru

Dveře u vás doma by vám a vaší rodině měly sloužit i po několik generací. Z tohoto důvodu je velmi důležité zajistit jak jejich atraktivní vzhled, tak i dlouhou životnost. Nabídka vchodových a vnitřních dveří dostupných na trhu je v současné době velmi široká, a tak si každý najde produkty vhodné pro sebe. Jsou však případy a uspořádání interiéru, kdy se bez investice do nestandardních dveří na míru neobejde.

Kdy se vyplatí rozhodnout pro dveře na míru?

Zpočátku může koupě dveří na míru způsobovat určité potíže a dilema. V první řadě je velmi důležité je správně změřit. Musíte zvážit, zda máte co do činění s jednou ze čtyř nejpopulárnějších velikostí dveří dostupných na trhu, nebo ne. Seznamte se s nabídkou na interiérové dveře, které máme pro vás připravené v našem obchodě. Nejoblíbenější rozměry venkovních a vnitřních dveří jsou 70 cm, 80 cm, 90 cm a 100 cm.

Kdy se neobejdete bez dveří na míru?

Pokud mají ve vašem domě či bytě venkovní nebo vnitřní dveře neobvyklý rozměr, bez objednání dveří v konkrétní velikosti to nepůjde. Obvykle jsou dražší než standardní kvůli nákladům na jejich výrobu, ale stále budou relativně levnější oproti nákladům na změnu velikosti dveřních otvorů ve stěnách. Pokud se vám modely dostupné v obchodech nehodí do vašeho interiéru, rozhodněte se pro možnost zakoupení modelů na zakázku, vyrobených na konkrétní požadavek do vašeho bytu. Také, pokud chcete mít dřevěná okna a dveře ve stejném stylu, možná je budete muset pořídit na míru, podle rozměrů, které určíte. Dveře si můžete objednat se zárubněmi v konkrétní velikosti nebo pouze dveře přizpůsobené ke staré zárubni. Právě při nutnosti přizpůsobit dveře staré zárubni jsou nejčastěji potřebné nestandardní rozměry.

Kdy jsou dveře na míru obzvlášť dobrou investicí?

Výběr dveří je skutečnou výzvou. Zvláště když vstupní dveře, venkovní nebo vnitřní dveře budou mít dveřní otvor s půlkruhovou nebo šikmou horní částí. V tomto případě budou muset být dveře vyrobeny na míru od truhláře. Stále častěji se objednávají moderní posuvné dveře, které se stávají hitem v podkrovních interiérech. Když je potřeba instalovat dveře do dveřních otvorů nestandardních rozměrů, nebo prostě dveře běžně dostupné v obchodech nevyhovují vám vzhledem nebo kvalitou dveří – vyberte si nestandardní dveře na míru. Také při rekonstrukci historické budovy musí vnější nebo vnitřní vchodové dveře splňovat určité požadavky určené památkáři. Pamatujte, že v případě takového řešení je nejdůležitější provést správné měření, aby přesně ladily s dveřním otvorem. Vaše dveře do obývacího pokoje, ložnice, koupelny nebo kuchyně tak budou dokonalé.

Jste si jisti, že potřebujete dveře na míru?

Než si objednáte interiérové dveře na míru, podívejte se na nabídku dveří v našem obchodě. Když už mluvíme o dveřích na míru, nezapomeňte, že budou o něco dražší než standardní dveře. Proto je na zvážení, zda stačí jen udělat odvětrání, změnit šířku křídla, případně dokoupit doplňky, jako jsou dveřní lišty. Zvažte také možnost pořízení interiérových dveří s nastavitelnou zárubní. Prohlédněte si naši širokou nabídku standardních interiérových dveří – dřevěné interiérové dveře, moderní interiérové dveře, interiérové posuvné dveře, shrnovací dveře, loftové dveře, bílé interiérové dveře. Viz také zárubně pro interiérové dveře, systémy pro posuvné dveře a dveřní lišty, čtvrtkruhové lišty.