Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (mm)
Šířka (mm)
Tloušťka (mm)
Druh sortimentu
Druh dveří
Barva
Více
Orientace
Sklo
Druh výplně
Hledat

Moderní dveře

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    14
1    3  4  5    14
Které vnitřní dveře vybrat? - Průvodce a současné trendy

Které vnitřní dveře vybrat? - Průvodce a současné trendy

06.11.2019

I když si to často neuvědomujeme, vnitřní dveře hrají v našich interiérech velkou roli - dobře zvolené jsou dokonalým prvkem, který zapadá do celé stylizace domu nebo bytu.

Rozměry interiérových a vchodových dveří

Rozměry interiérových a vchodových dveří

26.05.2021

Rozměry vchodových dveří do domu a bytu jsou stanoveny stavebním zákonem. Stejně to platí pro interiérové dveře do místností určených k trvalému pobytu a do kuchyně. Ve zrekonstruovaných budovách, zejména v budovách pro více rodin, jsou však rozměry novéh

Jak seřídit dveře? Pokyny krok za krokem

Jak seřídit dveře? Pokyny krok za krokem

20.05.2021

právně namontované a seřízené dveřní křídlo by mělo přilnout k zárubni, nemělo by klást žádný odpor během pohybu a nemělo by vydávat žádný zvuk. Pokud máte pocit, že při otevírání nebo zavírání interiérových nebo vchodových dveří, něco drhne,...

Jak renovovat staré dveře?

Jak renovovat staré dveře?

29.05.2021

Pokud už vaše dveře nevypadají atraktivně jako dřív, nemusíte je vyměňovat za nové - vše, co potřebujete, je ochota a trochu základních manuálních dovedností, díky nimž budou dveře znovu vypadat svěže a originálně. Jak obnovit dveře tak, aby byl ...

Moderní interiérové ​​dveře


Interiérové ​​dveře – spojení estetiky a funkčnosti

Moderní interiéry se vyznačují minimalismem a zálibou k prostornosti. Jednoduché tvary a barvy jejich majitelé oceňují nejvíce. Přešně tyto vlastnosti mají dveřní křídla, která nabízíme. To neznamená, že jim chybí atraktivní vzhled nebo estetika - právě naopak! Jsou navrženy tak, aby exponovaly jejich přednosti - ujišťujeme vás, že budou nejen nepřehlednutelným prvkem vybavení. Interiérové dveře jsou také velmí funkční - dokonale potlačují zvuky a oddělují jednotlivé místnosti. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou.

 

 

Dveře do moderního interiéru - jaké vybrat?

Výběr interiérových dveří závisí na stylu bytu a jeho rozměrech. Pro malé interiéry se doporučují světlé dveře, které místnost opticky zvětší. V tomto případě také stojí za zvážení nákup prosklených modelů interiérových dveří, díky kterým si budete moci plně užívat výhod přirozeného světla. Toto řešení je také ideální pro byty zařízené ve skandinávském nebo eko stylu. Móda má ráda kontrasty - skvělým nápadem je kombinovat tmavé stěny a světlé dveře - a naopak. Mimořádně důležité jsou také vhodné zárubně pro interiérové ​​dveře, přizpůsobené dveřnímu křídlu.

Podrobné informace o každém z produktů, které nabízíme, najdete v jeho popisu. Pokud máte nějaké dotazy nebo pochybnosti, neváhejte nás kontaktovat.

 

Moderní dveře – na co si dát pozor před jejich instalací?

Zásadní otázkou jsou samozřejmě rozměry – před nákupem pečlivě změřte dveřní otvor, do kterého mají být instalovány dveře. Dalším aspektem, který stojí za pozornost při nákupu interiérových dveří, je funkce místnosti, pro kterou budou dveře použity. Pro koupelnu a toaletu je lepší zvolit dveře vybavené ventilačním podříznutím nebo ventilační mřížkou, zatímco do kanceláře budou dobrou volbou protihlukové interiérové dveře. Pro místnosti, jako je sklep nebo garáž, stojí za to nainstalovat tepelně izolované dveře, které zabrání tepelným ztrátám z bytu. Důležitý je také materiál, ze kterého jsou dveře vyrobeny. Masivní dubové, jasanové nebo bukové dřevo je vynikajícím materiálem pro výrobu masivních a módních dveří, ve kterých je hlavně kladen důraz na kvalitu. Modely dostupné na trhu vám umožňují vybrat si dveře shrnovací, skládací, posuvné nebo klasické otočné. Důležité jsou také čistě estetické aspekty – bohatý design a správně zvolená barva dveřního křídla potěší nejen členy domácnosti, ale také upoutá pozornost hostů.

Podívejte se také na naše další kategorie interiérových dveří:

Protipožární dveře

Shrnovací dveře

Interiérové dveře bílé

Technické dveře

Obložkové zárubně

Dveře na objednávku

Zárubně na objednávku

Příslušenství k interiérovým dveřím

 

Zveme vás k návštěvě nejbližšího obchodu BauMax abyste se mohli seznámit s naší nabídkou. Přejeme vám úspěšné nakupování a spokojenost s esteticky zařízeným moderním interiérem!