FILTRY
Filtry
CENA
Barva
Druh sortimentu
Šířka (mm)

Shrnovaci dveře

Skládací dveře - objevte nabídku v obchodní síti Baumax

 

Skládací dveře jsou vynikající alternativou k tradičním interiérovým dveřím. Budou originální dekorací a mimořádně funkčním prvkem každého bytu. Navíc se dokonale hodí do klasického, ale i moderního interiéru. V našich obchodech najdete mnoho modelů s různými barvami a působivým designem.Shrnovaci dveře - Baumax

 

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s naší nabídkou - z čeho si můžete vybrat!

Posuvné skládací dveře - ideální řešení nejen pro malé prostory

Právě v malých bytech je odhalena jedinečná funkčnost skládacích dveří - nepotřebujete žádný další prostor na otevření! Ideální pro dětský nebo obývací pokoj. Jsou také výborným řešením pro budování výklenků, skříní nebo spíží. Nespornou výhodou je tiché zavírání – nemůžete je zabouchnout ani pod vlivem skutečně silných emocí. Jejich montáž navíc není složitá. Věříme, že zbytek výhod objevíte sami.

 

Posuvné skládací dveře - na co se zaměřit při nákupu?

Základním faktorem při výběru by samozřejmě měla být správná velikost dveří. Další otázky se zaměřují na estetiku, což je samozřejmě mimořádně důležité. Vnitřní dveře dávají bytům charakter. Jasné modely jsou vhodné zejména pro malé prostory - pomohou ho opticky zvětšit. Fungují dobře také v místnosti, která je zdobena v oblíbeném skandinávském stylu. Tmavé dveře se perfektně hodí do moderních, elegantních prostorů. Pokud máte zájem o zajímavý vizuální efekt, vyberte si prosklené modely. Nejdůležitější otázkou zůstává - dřevěné skládací dveře nebo PVC skládací dveře - už víte?

 

Podrobné informace o každém výrobku najdete v jeho popisu. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy, kontaktujte nás. Užijte si nákupy!