Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Materiál rámu
Druh sortimentu
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hledat

Clony a zástěny na balkon

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
519,00 Kč / ks
549,00 Kč / ks
649,00 Kč / ks
679,00 Kč / ks
699,00 Kč / ks 799,00 Kč / ks
Akce
Malý balkón velké možnosti

Malý balkón velké možnosti

01.06.2022

​Balkóny v panelových domech jsou většinou malé a nepříliš přehledné. To však neznamená, že balkón nelze zařídit tak, abyste si na něm vytvořili oázu klidu pod širým nebem. Malý balkon můžete uspořádat funkčně a zároveň atraktivně a útulně...

Ratan na balkón - montáž a výhody takového řešení

Ratan na balkón - montáž a výhody takového řešení

18.07.2021

Zatímco ratanový zahradní nábytek (například technoratanové zahradní stoly a technoratanové zahradní židle) velmi často zdobí balkóny a terasy, ne každý slyšel o balkónové zástěně z tohoto elegantního materiálu odolného vůči povětrnostní.... C

Malý balkon - jak zastínit balkon před sluncem?

Malý balkon - jak zastínit balkon před sluncem?

08.07.2020

Pro každý typ balkonu v panelovém domě, je nejdůležitější mít soukromí a zároveň být chráněn před slunečními paprsky. Pro tento účel můžeme použít například markýzy nebo bambusové rohože. Ochranu proti slunci zajistí také zahradní deštník nebo balkonová..

Balkónové zástěny - atraktivní balkónové zástěny 

Balkón je nesmírně důležité místo v každém bytě. I když si to ne vždy uvědomujeme, zdůrazňuje to obytný charakter každé budovy. Na balkóně si můžete odpočinout po náročném dni, přivítat nový den na plném slunci a sušit prádlo na jaře a v létě. Aby jeho intimní charakter nenarušil shon velkoměsta, použijte balkónové zástěny.

Jak zakrýt balkónové a terasové zábradlí? - Balkónové zástěny a jejich výhody

Internetový obchod BauMax nabízí balkónové clony a zástěny, které svým stylem a designem jistě osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Než se však rozhodnete pro model ideální pro váš balkón a terasu, informujte se o výhodách takové clony:

1. Zaručuje atmosféru intimity, čímž vás chrání před zvědavými pohledy sousedů.
2. Poskytuje ochranu před nepříznivými povětrnostními vlivy, jako je déšť, sníh, kroupy a vítr. To je zvláště důležité, pokud na balkóně skladujete předměty, které by mohly rezivět, stejně jako balkónový nábytek a zahradní nábytek určený k relaxaci.
3. Poskytuje ochranu pěstovaným rostlinám, kterým nepospívá silný vítr a silné sluneční paprsky.
4. Chrání před hmyzem a ptáky.
5. Perfektně plní dekorativní funkci díky tomu, že je k dostání v různých barevných variantách – široká škála barev Vám usnadní výběr vhodného produktu.

Balkónová clona je volitelná možnost prakticky pro všechny balkóny. Balkónové zástěny v našem obchodě BauMax je možné zakoupit v zajímavých barvách a vzorech, díky kterým bude balkónová clona snadno ladit s vámi zvoleným aranžmá a celkovým vzhledem domu.

Zahradní zástěna a plotová zástěna – clona na terasu a balkón

Dobrá krycí rohož se bude skvěle hodit nejen na terasu či balkóny, ale můžete s její pomocí zařídit rovněž zákoutí na zahradách - rohož pak poslouží jako oplocení. To vám umožní efektivněji odpočívat na čerstvém vzduchu, zástěny opticky rozdělí zahradní prostor a poskytnou vám větší intimitu. Zvolíte-li takové řešení, můžete se rozhodnout pro nákup metrážového výrobku. Na zahradě vás clona ochrání před větrem a sluncem.

Clona poslouží i k ochraně balkónových truhlíků. Díky rohožím budou mít truhlíky na balkón zajímavý vzhled.

Odolné a pevné krycí zástěny z plastu a technoratanu

Balkónová zástěna nabízená v našem obchodě je vyrobena z  pevného a odolného materiálu. Obvykle se jedná o pevný plast, který je odolný vůči mechanickému poškození, nepříznivým povětrnostním vlivům a vlivům počasí (rohož si dobře poradí mimo jiné s nadměrným slunečním zářením a vysokou vlhkostí).

Naše rohože se také snadno instalují. K montáži jsou užitečné stahovací pásky, které přichytí zástěny k zábradlí a madlům ( zástěny již mají otvory pro montáž). Pomocí pásků zástěny dokonale přilnou ke zvolenému povrchu. Krycí zástěna je k dispozici v různých velikostech, jak na výšku, tak na šířku - je tedy snadné vybrat vhodný produkt pro konkretní zábradlí.

Balkónová zástěna z přírodních materiálů - přírodní materiál na balkóny

K výrobě rohoží se nepoužívají pouze plasty. Pro ozdobu balkónu se zástěny vyrabějí také z přírodních materiálů: bambus, proutí nebo rákos. Pokud nemáte rádi plastové výrobky, rákosové a bambusové clony na balkón budou perfektní! Vyznačují se vysokou odolností vůči UV záření a povětrnostním vlivům. S těmito balkónovými zástěny bude pro vás snadné zařídit příjemné aranžmá ve stylu, jako je boho, provensálský nebo skandinávský. Rohož můžete použít i jako zástěnu na stěny nebo nábytek.

Mezi našimi produkty je podložka z přírodních materiálů velmi oblibená. Odolné balkónové zástěny vás ochrání před větrem a váš odpočinek nebudou rušit zvědavé pohledy vašich sousedů – odpočinete si tak v pohodě a bez stresu. Rozměry clony vybírejte tak, aby ladily se zábradlím vašeho balkónu, díky čemuž bude její montáž rychlejší.

Jaké balkónové zástěny stojí za pozornost?

Zástěny na balkón jsou velmi oblíbeným trendem, proto je jejich výběr na trhu velmi široký. Do této kategorie patří mimo jine technoratanové balkónové zástěny, bambusové rohože, proutěné rohože a rákosové rohože. Každý z produktů v naší nabídce má trochu jiné vlastnosti, proto by jejich výběr měl záviset na individuálních potřebách. Vlastnosti, které mají rozhodně společné, jsou nízká cena a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Výběrem některého typu balkónové zástěny z nabídky obchodu BauMax vytvoříte na svém balkoně příjemnou a přírodní atmosféru. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou! Přejeme Vám uspěšné nakupování!