Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Rozměr koše (cm)
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Polštáře součástí
Maximální zatížení (kg)
Barva rámu
Barva polštářů
Barva koše
Barva
Materiál
Materiál rámu/roštu
Styl
Rozměr stolu (cm)
Počet míst na sezení
Složení kompletu
Typ sady
Materiál stolu
Hledat

Balkónový nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
6649,00 Kč / ks 7299,00 Kč / ks
Akce
8999,00 Kč / ks 9999,00 Kč / ks
Akce
11499,00 Kč / ks 12999,00 Kč / ks
Akce
2699,00 Kč / ks 3259,00 Kč / ks
Akce
Novinky
8999,00 Kč / ks 9999,00 Kč / ks
Akce
11499,00 Kč / ks 12999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
Renovace dřevěného zahradního nábytku - jak na to?

Renovace dřevěného zahradního nábytku - jak na to?

21.05.2021

Dřevěný zahradní nábytek vypadá krásně a vytváří útulnou atmosféru, dokonale splývá s přírodním prostředím a umožňuje vám pohodlnou relaxací na zahradě. Aby však mohl dobře plnit svoji funkci a neztratil během času svůj estetický vzhled, musí...

Jaké doplňky do zahrady stojí za to pořídit v této sezóně

Jaké doplňky do zahrady stojí za to pořídit v této sezóně

09.06.2021

Jaro se na nás usmívá teplými paprsky slunce, láká nás zelení zahrady a vůní květin. Všechno kolem ožívá, pomalu rozkvétá. Svět se třpytí barvami duhy. A v nás dozrává potřeba vyjít si ven a trávit čas na zahradě. Aby relaxace na zahradě byla ještě...

Uspořádání balkónu a terasy -zajímavé nápady a nejnovější trendy!

Uspořádání balkónu a terasy -zajímavé nápady a nejnovější trendy!

30.05.2022

​Počasí za oknem nás sice stále nehýčká, ale už brzy se budeme moci přesunout na balkóny a terasy. Nyní je ideální čas zamyslet se nad tím, jak je správně uspořádat a proměnit tento prostor v pohodlné místo k odpočinku...

Malý balkón velké možnosti

Malý balkón velké možnosti

01.06.2022

​Balkóny v panelových domech jsou většinou malé a nepříliš přehledné. To však neznamená, že balkón nelze zařídit tak, abyste si na něm vytvořili oázu klidu pod širým nebem. Malý balkon můžete uspořádat funkčně a zároveň atraktivně a útulně...

Ratan na balkón - montáž a výhody takového řešení

Ratan na balkón - montáž a výhody takového řešení

18.07.2021

Zatímco ratanový zahradní nábytek (například technoratanové zahradní stoly a technoratanové zahradní židle) velmi často zdobí balkóny a terasy, ne každý slyšel o balkónové zástěně z tohoto elegantního materiálu odolného vůči povětrnostní.... C

Balkónový nábytek

 

Praktický a okouzlující kout na balkoně – je to tak jednoduché!

Ne každý má to štěstí, že má doma terasu. Pokud máte balkon může být zařízen vkusně a útulně, ale je třeba vše naplánovat a propočítat. Musí to sedět na centimetry. Nemůžete na ně mít vše, budete hodně ustupovat a dělat kompromisy, ale nemusíte se vzdát svého snu. Pěkné posezení je možné, volte lehký, skladný případně skládací nábytek, který lehce složíte. Najde se i místo pro dekorace. 

 

 

Jak vybrat ten správný balkonový nábytek

Balkon přináší aspoň malé propojení s přírodou a venkovním světem. Je to místo kam si sednete po práci a vychutnáte si trochu klidu a úniku od ruchu života. Již v zimě se většinou těšíme na první záchvěvy jara, s kterými začínáme plánovat vzhled balkonového posezení. Než však začnete vybírat konkrétní typy zahradního nábytku, je třeba si určit, jaký styl chcete vnést na balkon. V tom duchu budete vybírat i nábytek. Ten by měl být přizpůsoben rozměrům balkonu. Na malý prostor prostě objemný nábytek nenatlačíte.

Jste-li fanouškem moderních a praktických řešení, vyberte si speciální typy. Jejich vzhled se podobá velice oblíbeným taburetům. Liší se od nich jedním důležitým prvkem. Uvnitř se nachází skladovací prostor, kam můžete umístit cokoli, například malé zahradní doplňky nebo náhradní květináče na přesazování rostlin.

Máte pochybnosti, zda je zahradní židle nebo zahradní křeslo vhodné k sezení? Můžete ho použít i jiným způsobem – vytvořte si nový stůl nebo další místo pro zahradní dekorace.

 

 

Inspirace na balkónový nebo malý zahradní nábytek

Pokud chcete opticky propojit pokoj uvnitř a balkon venku, zvolte jednotný styl. Bude to vypadat jako jeden prostor. Balkon je totiž často přistaven k obývacímu pokoji, a tím pádem bude opticky prodloužen.

Dnes už není žádný problém, vybrat skladný lehký a zároveň pohodlný nábytek i do malých prostor. Pokud máte prostor o velikosti panelákové koupelny je jasné, že budete hodně měřit a přemýšlet. Investujte do skladného nábytku. Stůl se často volí sklápěcí. Připevňuje se na zeď nebo zábradlí a vytahuje jen tehdy, pokud je skutečně třeba. Vždyť v křesle se dá sedět a hrnek s kávou držet v ruce.

Nezahlcujte balkon přílišnými kusy nábytku. Bohatě postačí stůl nebo stolek a dvě židle. Případně nějaký menší odkládací stoleček nebo police. Ideální je prolamovaný nebo třeba bambusový, je velmi lehký. Květiny a dekorace pak můžete zavěsit.

 

 

Co na panelákový balkon

Panelákový balkon nebývá nijak rozlehlý, ty lepší jsou přes celé stěny. Ty horší mají okolo dvou metrů na délku. I na tom se dá odpočívat. Opět volte skládací verzi. A třeba i takový, který je multifunkční, třeba lavici s úložným prostorem. Dáte ji ke zdi a můžete v ní skladovat nádobí, deky na chladné večery nebo i hnojivo a potřeby pro sadbu květin.

 

 

Oblíbená klasika: dřevěný zahradní nábytek na balkon

Dřevěný zahradní nábytek je nejoblíbenější, protože působí útulně, pohodlně a dá se snadno udržovat, případně opravovat. Skvělou vlastností dřeva je fakt, že ať chcete nebo ne stárne. Ale to mu vůbec neubližuje, naopak, stává se hezčím. Oblíbené dřevo je teak, dub, akát nebo modřín. To jsou odolné druhy dřeva. Tento zahradní nábytek je krásný, ale vyžaduje odpovídající péči. Pravidelné ošetřování olejem a na zimu chránit pod plachtou.

Skládací – šetřete místo

Ideální do malých prostor, šetří místo. Je často kovový, dřevěný nebo i plastový. Pokud bude v nějaké imitaci dřeva, proč ne. Výhodou je, že ho budete moci použít i třeba na různé oslavy a party. Větší počet židlí totiž ukryjete do sklepa a vytáhnete, až vás bude plný dům.

Nelíbí se vám starý zahradní nábytek? Potřebujete vylepšit místo na odpočinek? Nemusíte provádět rekonstrukci – vše, co potřebujete, je rozkládací židle a stůl. Produkty tohoto typu jsou lehké a snadno se přemisťují! Díky tomu si svůj balkon zařídíte bez větších problémů.

 

 

Něco pro vaše dítě

Pokud vaše dítě, stejně jako vy, rádo tráví čas venku, je nejlepší odpočinek na balkoně! Ať si tyto chvíle zpříjemní například vlastní židličkou s oblíbenými hrdiny z dětských pohádek! Vaše dítě bude nadšené vlastním pohádkovým nábytkem.

Pro teenagery nabízíme židle v několika barvách! Navíc jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje, což oceníte především v zimním období.

 

 

Ke správnému nábytku patří i krásná výzdoba

Balkon by měl být hlavně útulný, jedině tak vás bude lákat k pobytu na něj, i když se na něm neproběhnete. Pomyslnou tečkou v případě zařizování jsou dekorace, jinak tomu není ani u balkonu.

Dekorace by měly odrážet styl vybavení. Poté pomoci nich prostoru dodejte charakter. Tedy v případě skandinávského stylu půjdou o přírodní motivy, proutěné koše, keramické květináče, lucerny apod. Plechové konve zase budou slušet balkonu ve francouzském stylu. Neměli byste zapomenout ani na textil, polštářky, koberečky a několik přikrývek dodá na útulnosti a romantice.

Pokud se vám vejde na balkon úložná lavice, máte vystaráno, protože ji využijete na sezení i jako odkládací stolek. Dobré řešení na ukládání představují také krabice, háčky, policové díly a skříně.

Bez ohledu na to, zda hledáte zahradní nábytek pro sebe nebo pro své děti – podívejte se na sortiment obchodní sítě BauMax – nabízíme praktická řešení, širokou nabídku balkonového a zahradního nábytku pro každý balkon a každý rozpočet!