Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Kolekce
Materiál
Barva
Více
Délka (mm)
Šířka (mm)
Více
Vzhled
Počet lamel
Kartáčování
Povrchová úprava
V-spára
Druh dřeva
Odstín
Tloušťka (mm)
Více
Povrchová úprava
Drážkovany
Hledat

Terasové desky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
9,00 Kč / ks 19,00 Kč / ks
Výprodej
299,00 Kč / ks 349,00 Kč / ks
Akce
279,00 Kč / ks 349,00 Kč / ks
Akce
279,00 Kč / ks 349,00 Kč / ks
Akce
23,00 Kč / ks
1  2  3    
Montáž terasových prken

Montáž terasových prken

02.02.2022

Terasa je ideálním místem k relaxaci venku. Aby však lahodila oku, stojí za to postarat se o její stylový vzhled a útulný charakter, který zajistí dřevěná podlaha. Pokud plánujete rekonstrukci nebo dostavbu nové terasy, nemusíte najímat profesionály....

Malý balkon - jak zastínit balkon před sluncem?

Malý balkon - jak zastínit balkon před sluncem?

08.07.2020

Pro každý typ balkonu v panelovém domě, je nejdůležitější mít soukromí a zároveň být chráněn před slunečními paprsky. Pro tento účel můžeme použít například markýzy nebo bambusové rohože. Ochranu proti slunci zajistí také zahradní deštník nebo balkonová..

Co je to kompozit? Kde jej můžete použít?

Co je to kompozit? Kde jej můžete použít?

07.12.2021

Krásná dřevěná terasa je nepostradatelným prvkem každého komfortního domova. Právě zde trávíme hodně času v létě, ale i na jaře a na podzim, když to počasí dovolí. Dřevo bohužel nepatří mezi materiály, které nejlépe odolávají měnícím se povětrnostním podm

Jak ošetřovat dřevěnou terasu?

Jak ošetřovat dřevěnou terasu?

18.02.2021

Dřevěná podlaha na terase nebo balkónu vypadá velmi esteticky a je ideální pro milovníky přírody. Snadno se instaluje, je teplá na dotek a vypadá krásně v zeleném prostředí. Jakýkoliv druh dřeva vystaveného měnícím se povětrnostním podmínkám vyžaduje prav

Montáž terasových prken - návod na montáž terasových prken krok za krokem

Montáž terasových prken - návod na montáž terasových prken krok za krokem

31.05.2022

​Terasa je prodlužením našeho domu a v teplých dnech je oblíbeným místem k odpočinku na čerstvém vzduchu. Abyste si ji však mohli naplno užít, měla by být řádně dokončena, a proto je vhodné věnovat zvláštní pozornost podlaze...

Terasa může plnit funkcí relaxační zóny na vaší zahradě, stačí ji správně navrhnout. Než t postavíte na terase zahradní nábytek, gril nebo houpačku, je nutné naplánovat povrch terasy. Vhodnou alternativou k betonovým deskám nebo keramice jsou terasové desky a WPC terasové dlaždice. Nejen že se velmi snadno instalují, ale jsou také velmi levné. V obchodě BauMax najdete různé typy desek a montážní příslušenství nezbytné pro jejich instalaci.

Jaké vybrat desky na terasu?

Při výběru terasových desek máte k dispozici jak přírodní dřevěné výrobky, tak kompozitní desky - odolnější vůči nepříznivým vnějším podmínkám. Kterou z těchto možností byste si měli vybrat? Mnohem lepší volbou jsou levné kompozitní desky na terasu. Nejen že jsou velmi odolné a trvanlivé, ale zároveň jsou k dispozici za atraktivní ceny. Jsou vyrobeny z plastů, díky čemu jsou odolné vůči hnilobě, plísním a škůdcům.

Kompozitní terasové desky proto nemají takové nevýhody, jako má dřevo. Díky tomu slouží mnohem déle a dlouho udržují původní vzhled. V případě nutnosti výměny lze kompozitní terasové desky na terasu snadno recyklovat.

Nejen desky. Co jsou WPC terasové dlaždice?

V nabídce našeho obchodu najdete nejen kompozitní desky, ale také hotové WPC terasové dlaždice. Jedná se o čtvercové prvky, které lze uspořádat podobným způsobem jako keramické dlaždice. Toto řešení vám umožní pohodlně a snadno vytvořit velmi originální povrchy na terase. Montáž WPC dlaždic a kompozitních desek usnadňuje nejrůznější příslušenství dostupné v sortimentu BauMax.

Zde najdete klipy a šrouby, stejně jako terasové konzoly, na které můžete snadno položit podlahu. Užitečné jsou také ukončovací lišty pro kompozitní desky. Použití těchto prvků zaručuje vynikající estetiku a vzhled terasy. Musíte si jen vybrat variantu kompozitních desek, která se vám líbí nejvíce.