Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Barva
Materiál
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní úložný box Rato 116,5 cm

1249,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní úložný box Rato 116,5 cm

1249,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní skřín DURABOX 270L hnědá

1299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní skřín DURABOX 416L hnědá

2999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní skřín DURABOX 416L šedá

2999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní skřín DURABOX 850L hnědá

3999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní skřín DURABOX 850L šedá

3999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní skřín DURABOX 270L šedá

1299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní úložný box R-Pine Box 200 l

1599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Zahradní úložný box Pine Box...

1399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Truhla MARVEL grafit 230417

1199,00 Kč / ks

Zahradní boxy

Dům nebo byt s balkónem je snem mnoha lidí. Když se stane skutečností, nabízí se otázka: Jak zařídit dokonalý balkon, aby byl elegantní a zároveň funkční? Možností je mnoho, ale jedno je jisté – zahradní boxy a lavičky se určitě budou hodit! Umožní vám zařídit si estetický prostor, kde budete rádi trávit čas!

Zahradní boxy- Baumax.cz

Prostorný zahradní box na balkón – použití

Balkón a terasa je místem, kde kromě venkovní sedací soupravy je vhodné umístit úložný box na balkón a terasu. Je to ideální produkt s dostatečnou kapacitou, abyste měli na terase nebo zahradě vždy po ruce nádobí, hračky a polštáře. Velká kapacita umožňuje uložení polštářů a dek, což umožňuje udržovat na balkóně pořádek i za deštivého počasí.

Velký zahradní box se bude skvěle hodit na uskladnění různých doplňků, ale i dřeva do ohniště. Dobře funguje také jako box na nářadí.

Zahradní úložný box může úspěšně fungovat rovněž jako doplňkové sezení. Díky tomu získáte další místo k sezení cca pro tři osoby, pokud váš balkónový nábytek neposkytuje dostatek místa.

Balkónová truhla, která se vyznačuje velkou kapacitou, často plní funkcí úložného prostoru pro nápoje. Takový zahradní bar je mimořádně šikovný a užitečný při venkovním setkání.

Úložné boxy na terasu – dřevěné nebo plastové?

Výrobci vypouštějí na trh velmi odlišné modely tohoto typu produktu. Nabízený nábytek může být dřevěný nebo plastový. Prohlédněte si dostupné produkty z naší nabídky – jistě si najdete něco pro sebe!

Dřevěné boxy pro váš balkón a na zahradu

Dřevo má tu výhodu, že se dá snadno přizpůsobit zahradní úpravě. Dřevěné výrobky na zahradu vždy dokonale zapadnou do okolí. Jde o velmi pevné řešení, ale jeho nevýhodou je bezesporu nutnost pravidelné ochrany. Pokud tak neučiníte, začne se vlivem povětrnostních podmínek – UV záření, deště a mrazu kazit kvalita nábytku. Dřevěné úložné boxy mají tu výhodu, že jsou nejekologičtější a velmi často se používají i v bytech, kde fungují jako stolky.

Plastové úložné boxy na terasu 

Nejoblíbenější jsou zahradní boxy z plastu, které se vyznačují jednoduchou konstrukcí. Jsou lehké a odolné vůči povětrnostním vlivům včetně vody a snadno se udržují v čistotě. Materiál, ze kterého je takový plastový box vyroben, je vysoce kvalitní, což zaručuje dlouhou životnost, odolnost proti poškození a procesům stárnutí. Jsou mezi nimi boxy imitace přírodních materiálů, jako je dřevo nebo ratan.

Ratanové úložné zahradní boxy

Velmi často se doporučují úložné boxy z technoratanu. Jsou odolné vůči extrémním teplotám, vodě a UV záření. Vypadají obzvláště přirozeně, zvláště když máte už terasový nábytek ze stejného materiálu. Technoratan je materiál, který se snadno čistí a může zůstat venku i celou zimu. Hledáte ten správný produkt? Naše nabídka rozhodně splní Vaše očekávání.

Úložný box na balkón – na co si dát pozor při nákupu?

Materiál, ze kterého byl vyroben, není to jediné, na co byste si měli dát pozor při nákupu zahradního boxu.

Důležitým parametrem jsou rozměry a kapacita boxu. Přemýšlejte o tom, co potřebujete do něj uskladnit a za jakým účelem. Při omezeném prostoru je lepší volbou menší box. Když máte dostatek prostoru, zvolte větší box, který bude mít i větší kapacitu, právě vhodný na zahradní nářadí a další příslušenství. Pro dobrou ochranu předmětů uvnitř kontejneru je dobré zvolit plastový výrobek, jehož poklop jej dokonale ochrání před deštěm. Pamatujte, že velké zahradní boxy jsou ideálním řešením na terasu a pozemek, ale ne nutně na balkón. Zde je lepší volit menší modely.

Kromě parametrů, jako je velikost a kapacita, je velmi důležitá pevnost zahradního boxu. V případě, že máte zájem o úložný box se sedákem, dbejte na jeho maximální povolené zatížení.

Dalším důležitým aspektem je těsnost. V první řadě to platí, pokud kupujete boxy na polštáře, přikrývky nebo jiný textil. Box musí navíc zajistit cirkulaci vzduchu.
Pokud jsou zahradní boxy ze dřeva nebo z jiného materiálu, které jsou těžké, je dobré volit funkční modely s doplňkovým příslušenstvím, jako jsou madla a kolečka, které usnadní jejich přepravu.

Pokud mají vaše zahradní truhlíky na terasu cenný obsah a přístup k nim je snadný – je dobré mít dobrý zámek, který zabrání případné krádeži.

Pozor si dejte rovněž na panty ve víku. Odolné vůči korozi a otěru zajistí bezproblémové používání po dlouhou dobu. Poklop s hydraulickými válci naopak usnadní jeho otevírání a zavírání.

Pamatujte, že zahradní úložný box by měl tvořit jednotný celek se zbytkem vybavení. V ideálním případě by měl ladit s vaším zahradním nábytkem. Může také ladit s prvky, jako jsou balkónové zástěny a balkónové rohože. Prohlédněte si zahradní boxy na terasu dostupné v naší nabídce a jistě si vyberete něco vhodného pro Vás!
 

Ratan na balkón - montáž a výhody takového řešení

Ratan na balkón - montáž a výhody takového řešení

Zatímco ratanový zahradní nábytek (například technoratanové zahradní stoly a technoratanové zahradní židle) velmi často zdobí balkóny a terasy, ne každý slyšel o balkónové zástěně z tohoto elegantního materiálu odolného vůči povětrnostní.... C

Malý balkon - jak zastínit balkon před sluncem?

Malý balkon - jak zastínit balkon před sluncem?

Pro každý typ balkonu v panelovém domě, je nejdůležitější mít soukromí a zároveň být chráněn před slunečními paprsky. Pro tento účel můžeme použít například markýzy nebo bambusové rohože. Ochranu proti slunci zajistí také zahradní deštník nebo balkonová..