Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Více
Barva
Více
Napájení
Druh ochrany
Více
Patice
Počet zdrojů světla
Max výkon [W]
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Nastavitelné
Energetická třída
Více
Hledat

Svítidla venkovní domu

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    7
1    3  4  5    7

Venkovní osvětlení domu

Správně zvolené venkovní osvětlení má mnoho výhod. Je to snadný způsob, jak zatraktivnit okolí vašeho domova. Zahradní osvětlení má však kromě estetických hodnot, také zvyšovat bezpečnost. Zároveň rovněž usnadňuje pohyb ve tmě. Komfort používání osvětlení zvyšují také vymoženosti, jako jsou vestavěné pohybová čidla nebo soumraková čidla a moderní spínače s časovačem. Každý má o zahradě jinou představu, proto produkty nabízené v naší nabídce mají různé tvary a způsoby používání.

Stojací lampy, závěsná svítidla, nástěnná svítidla – jak vybrat to nejlepší venkovní svítidlo?

Mezi modely venkovního osvětlení domu patří mimo jiné zahradní lucerny, nástěnná zahradní svítidla, sloupková svítidla nebo nájezdová svítidla. Charakteristickou vlastností venkovních svítidel je jejich zvýšená třída ochrany pro náročné venkovní podmínky. V nabídce našeho obchodu naleznete mnoho svítidel, která se vám jistě zalíbí, a zároveň zpestří prostor a vytvoří dobré osvětlení vašeho okolí na terase a pozemku. Vyberte si takové venkovní osvětlení, které bude mít nejen praktické využití, pomůže vám bezpečně se pohybovat po zahradě, ale umožní vám vytvořit si dokonalé uspořádání podle vašich potřeb pro pohodlné trávení času venku

Venkovní svítidlo si s úspěchem najde místo na zdi objektu, například nad dveřmi, které osvětlí vchod, dále u schodů a méně zabezpečených míst kolem domu a k němu patřících technických budov.

Můžete si vybrat řadu produktů a doplnit tak celou sadu produktů pro osvětlení a venkovní svítidla se stejným vzhledem. Sada se může skládat ze stojacího svítidla, nástěnného svítidla a solárního osvětlení. Kolekce a jejich kryty se vyznačují jednotným designem, který umožňuje vytvořit ucelený, stylový celek. Můžete si vybrat moderní modulární svítidla v černé nebo bílé barvě nebo tradiční fasádní svítidla v mnoha neutrálních barvách. Moderní zahradní svítidla mají geometrické expresivní tvary, například lichoběžníky, čtverce nebo válce ve velmi módních barvách, jako je černá, grafitová a nerez transparentní. Svítidla odkazující na retro styl nebo napodobující lucerny budou fungovat v anglickém a klasickém stylu aranžmá nebo před atmosférickými hotely a restauracemi.

Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, může být nerezová ocel nebo plast. Vyznačují se vysokou odolností. Venkovní nástěnná lampa a venkovní solární lampy mají mimořádně těsnou a voděodolnou konstrukci. Jsou rovněž odolné vůči nízkým teplotám a UV záření.

Venkovní osvětlení domu – typy a uspořádání

Osvětlení budovy jsou veškeré dekorativní světelné zdroje umístěné na fasádě budovy nebo osvětlující ji zvenku. Mezi nejoblíbenější typy tohoto typu osvětlení patří:
osvětlení vchodu do domu - jedná se o svítidla, která jsou umístěna v blízkosti hlavního vchodu. Mohou to být LED venkovní svítidla, která trvale svítí a ukazují cestu ke vchodu, a nástěnná svítidla s pohybovým senzorem.

fasádní osvětlení – jedná se o externí LED svítidla a různé typy bodových svítidel, které exponují samotnou budovu. Venkovní LED osvětlení tohoto typu osvětluje fasádu.
Venkovní zápustné svítidlo – jedná se nejčastěji o svítidla zabudované do fasády, terasy, balkónu či jiných částí aranžmá. Mechanismus a napájecí zdroj jsou skryty pod povrchem a ven vyčnívá pouze reflektor s pouzdrem vnější svítilny. To zjednodušuje proces montáže.

Správné umístění světelných zdrojů je velmi důležité zejména při každodenním používání domu, příjezdové cesty, cestiček nebo chodníků. Instalace osvětlení s vestavěným pohybovým čidlem je důležitá i z důvodu bezpečnosti. Takové náhlé rozsvícení světla informuje, že se ve vašem okolí někdo pohybuje.

Zahradní svítidla, venkovní svítidla je dobré umístit na taková místa, aby vám bez problémů ukazovala cestu do garáže nebo altánu. Podívejte se na nabídku produktů dostupných v našem obchodě a určitě si najdete něco pro sebe.

Moderní LED solární svítidla 

Mezi zahradními svítidly najdete energeticky úsporná řešení. Jsou vhodná pro venkovní použití ve formě LED svítidel. Jsou k dispozici v různých tvarech a pro různé účely. LED solární svítidla zaručují úsporu energie.

Svítidla s pohybovým čidlem

Zahradní osvětlení v podobě solárních lamp s pohybovými čidly na zahradu se automaticky zapne, když se někdo přiblíží např. ke vchodovým dveřím. Zajišťuje také bezpečnost, protože taková LED svítidla s pohybovým čidlem mohou při rozsvícení vyděsit nic netušící narušitele, a ještě vás upozorní na jakýkoliv podezřelý pohyb mimo budovu. Navíc jsou energeticky úsporné. Krátce se rozsvítí, když je světlo skutečně potřeba.

Vysoce výkonné halogeny

Halogenová svítidla mají správnou atmosféru, díky čemuž vlákno více září. Nejsou energeticky úsporné, ale určitě plní další důležitou funkci. Umožňují přesné a výkonné osvětlení zvoleného prostoru. Je to užitečné, když provádíte nějaké zahradní práce po setmění. Toto venkovní osvětlení se nejčastěji používá v nemovitostech s ostrahou nebo na hlídaných parkovištích. Bohatá nabídka dostupná v našem obchodě vám umožní najít produkt, který hledáte!