Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Barva
Více
Napájení
Více
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Více
Max výkon [W]
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Více
Materiál
Možnost natáčení
Nastavitelné
Energetická třída
Hledat

Solární osvětlení

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
1  2  3  4    

Solární lampy na zahradu


Zahradní úpravy jsou nesmírně důležitou záležitostí, zvláště když je zahrada využívána k odpočinku a relaxaci. Správně upravená zeleň, cestičky a malá architektura vytvoří zajímavé místo k odpočinku, kde budete rádi pobývat. Osvětlení se často používá v zahradních úpravách. Tento podceňovaný prvek vnáší do zahrady útulnost, a také činí prostor bezpečnějším a umožňuje jej používat i za tmy. Podívejte se, jaké produkty v kategorii venkovní osvětlení jsme pro vás připravili, a zjistěte si, jak jsou solární světla na zahradu jedinečná.

 


Osvětlení – podceňovaný prvek vybavení zahradních úprav

Osvětlení je jedním z nejzajímavějších, i když často přehlížených a podceňovaných prvků zahradních úprav. Světlo na zahradě dává večer rostlinným kompozicím jedinečnou, magickou záři. V noci atraktivně vynikne řádně osvětlený trávník. Venkovní osvětlení je také ryze funkční prvek – umožňuje vám trávit čas mezi zelení i pozdě večer a v noci, díky čemuž můžete relaxovat venku skoro nepřetržitě. Krásné solární světlo do zahrady má tedy nejen estetickou, ale také praktickou funkci.

V zahradách a v jakémkoliv jiném uspořádání exteriéru jsou důležité moderní architektonická a prostorová řešení. Vytvořená kompozice by měla být atraktivní, praktická a pohodlná. Ujistěte se, že zavedené prvky splňují tyto požadavky.


Jaké osvětlení můžete použít na zahradě?

Zahradu můžete osvětlit různými světelnými zdroji. Správná kombinace zdánlivě odlišných prvků vám pomůže vytvořit neobvyklé a zajímavé uspořádání. V zahradách se používají závěsná svítidla, nástěnná svítidla, lampy a stojací lampy. Venkovní svítidla tvoří opravdu různorodou kategorii. Podívejte se s námi, co zajímavého zde můžete najít pro sebe.

Mezi venkovními svítidly si zvláštní pozornost zaslouží solární lampy. Solární technologie využívá přírodní sluneční energii, ukládá ji a zpracovává tak, aby po setmění rozzářila váš pozemek atraktivním světlem. Solární lampy jsou speciální výrobky – nejsou jen levným způsobem, jak zavést světlo do zahradních úprav, ale také estetickým řešením. Bez kabelů a bez nutnosti připojení svítidla ke zdroji energie je mnohem snazší vytvářet zajímavé kompozice. Solární lampy jsou proto praktické, pohodlné a mimořádně estetické.


Solární nástěnné lampy – jedinečné prvky na barák 

Jedním z příkladů venkovních svítidel jsou venkovní nástěnná svítidla. Obvykle se jedná o lampy připevněné ke stěnám nebo svislé prvky, které osvětlují nejbližší prostor. Nástěnná svítidla se často montují na přední dveře nebo zeď sousedící s terasou a balkónem. Díky tomu světlo dopadá na nejdůležitější prvky – vchod a použitý prostor na balkón či terasu.

Nástěnná svítidla lze zakoupit jako solární nástěnné lampy. Jedná se o mimořádně atraktivní solární osvětlení, zejména kvůli nízkým provozním nákladům.


Závěsná venkovní svítidla 

Do kategorie venkovních lamp patří také venkovní závěsná svítidla. Tyto výrobky, stejně jako nástěnná svítidla, jsou obvykle zavěšeny u vchodu do baráku. Kromě toho tyto svítidla se také často instalují do altánů a zahradních domků na nářadí. Pokud má balkón nebo terasa dostatečně pevnou střechu, nebo je nad nimi pergola, lze i tam namontovat závěsná svítidla. To zajistí stálé a dostatečně silné světlo, takže budete moci strávit večer s přáteli na zahradě nebo v altánu.

Závěsná svítidla mohou být vybaveny pohybovými senzory. Toto je dokonalé řešení, pokud nechcete, aby venkovní světlo bylo stále rozsvíceno, zvláště v případě svítidel u vchodových dveří. Pohybový senzor odhalí osobu, která se blíží ke dveřím a rozsvítí lampu, díky čemuž bude vstup do domu mnohem snazší a vaše účty za elektřinu zůstanou pod kontrolou.


Dekorativní venkovní solární světla

Zahradní lampy mohou být velmi dekorativní výrobky. Rozmanitost produktů dostupných v naší nabídce obsahuje mnoha různorodých prvků, které snadno zapadnou do prostoru vaší zahrady. Zvláštní pozornost si zaslouží dekorativní solární světla. Jejich jedinečná krása vám umožní vytvořit neobvyklé aranžmá a doplnit stávající zařízení o zajímavé a originální prvky. Pokud si chcete pořídit něco speciálního, neváhejte a přidejte do zeleného prostoru solární lampy. Uloženou během dne sluneční energii můžete večer využít pro krásné světelné kompozice, které budou zářit mezi zelení těsně po setmění.

Sady solárních svítidel budou rozhodně zajímavou možností. Rozhodně se na ně podívejte, protože jejich použití k aranžmá exteriéru, ozdobí váš domov a zahradu. Solární zahradní osvětlení zahrnuje také venkovní stojací svítidla, jedinečné a zajímavé prvky pro výzdobu a dekoraci.

Solární světlo lze umístit na zem nebo zapíchnout do země. V závislosti na tvaru a funkci lampy vyberte si to nejlepší řešení.


LED technologie ve vaší zahradě

LED technologie je jedním z nejmodernějších, a tedy módních způsobů uspořádání osvětlení, venkovní a interiérové. Venkovní LED svítidla vás potěší – jejich výhody jsou obrovské a nelze je opominout. 

LED technologie je především ekologická a energeticky úsporná. Solární venkovní světla a svítidla napájené elektřinou ze sítě, které mají nainstalované LED žárovky, budou mnohem efektivnější než tradiční výrobky. Dokonalé využití dostupné energie se promítne do úspor, zejména na účtech za elektřinu – ty budou mnohem nižší. To je také důležité při používání solárních lamp. Energie uložená v baterii vydrží déle, takže lampa bude moci sloužit dlouho po setmění.

Ekologickým řešením jsou také solární světla s LED technologií. Žárovky a solární lampy v této technologii jsou výrobky s nízkou poruchou a dlouhou životností. Díky tomu je jednorázový nákup solárních lamp investicí na mnoho let. Solární venkovní lampy budou proto nejen krásné, ale také praktické.


Venkovní svítidla se senzorem pohybu

Svítidla u vchodu do baráku, stejně jako ty na balkóně a terase nemusí být stále rozsvícena. Technologie, které využívají pohybový senzor, jsou mimořádně chytré. Nainstalujte si venkovní svítidla se senzorem pohybu – díky tomu ušetříte další náklady související se spotřebou elektrické energie a velmi efektivně využijete samotné světlo.  

Svítidla se snímačem pohybu jsou ideálním řešením, zejména u vchodových dveří. Když se přiblížíte ke vchodu, rozsvítí se světlo, která vám usnadní orientaci a bude pro vás snazší otevřít dveře. Takové svítidlo bude proto praktické a velmi pohodlné.

Senzor pohybu lze také namontovat na solární světla. Solární světla se senzorem pohybu využívají energii uloženou během dne ještě efektivněji, díky čemuž jim dojde energie až ráno.


Barevné zahradní úpravy – světelné zdroje v zajímavém provedení 

Solární lampy a solární osvětlení mohou být různobarevné. Díky moderní LED technologii může být zahradní osvětlení opravdu barevné. Barevná světla budou perfektní volbou pro oživení minimalistických zahrad a také zahrad pro volný čas, kterým chybí květiny a okrasné rostliny.

Barevná svítidla však budou pro oči únavná, a tak se pro užitkové účely u vchodu, do altánu nebo na terasu rozhodněte pro bílá nebo oranžová svítidla, které budou příjemnější pro oči. 

Barevná svítidla budou naopak užitečná pro zdůraznění krásy aranžmá rostlin. Stojí za to dát je na záhonky, a dokonce i v zimním období budou vypadat poutavě a esteticky.