Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (mm)
Výška (mm)
Materiál
Montáž
Značka
Barva
Více
Povrch
Šířka (mm)
Více
Druh sortimentu
Hledat

Ukončovací lišty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
1  2    
Světlé podlahové panely - do kterých interiérů se hodí? Světlé panely - nápady na uspořádání

Světlé podlahové panely - do kterých interiérů se hodí? Světlé panely - nápady na uspořádání

11.12.2020

Barva podlahy má obrovský vliv na vzhled a celkový dojem z místnosti. Navzdory názoru, že světlé podlahové panely se snáze zašpiní, většina lidí volí světlejší modely, které nejen opticky zvětšují a zesvětlují interiér, ale jsou také bezpečnou volbou...

Vinylové podlahy - montáž. Pokládání vinylových prken (krok za krokem)

Vinylové podlahy - montáž. Pokládání vinylových prken (krok za krokem)

20.03.2021

Vinylové panely jsou stále oblíbenější alternativou k tradičním podlahovým a obkladovým krytinám, jako jsou dlaždice, dřevo nebo kámen. Mezi jejich nesporné výhody patří velmi vysoká pevnost a odolnost proti mechanickému poškození a také vynikající ...

Podložka pod vinylové podlahy s podlahovým topením - jakou zvolit?

Podložka pod vinylové podlahy s podlahovým topením - jakou zvolit?

12.12.2020

Jaká podložka pod panely? Podložka nepochybně je jedna z nejdůležitějších věcí, které je třeba zvolit před plánováním instalace podlahových panelů. Podložka významným způsobem ovlivňuje jak životnost, tak funkčnost podlahy. Podlahové panely by měly být..

Plovoucí podlahy a podložka pod plovoucí podlahy s podlahovým topením - jaké materiály zvolit?

Plovoucí podlahy a podložka pod plovoucí podlahy s podlahovým topením - jaké materiály zvolit?

10.12.2020

Nepochybně podlahové topení, které zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla v celé místnosti, a dává velmi příjemný pocit při chození naboso po místnosti je stále populárnější a používá se v různých typech interiérů. Podle běžných a bohužel docela...

Ukončovací lišty

 

Pokládání keramických dlaždic je umění. Ne každý z nás je schopen pokládat dlaždice sám, a proto se často rozhoduje o využití služeb profesionálů. Profesionálové pokládají dlaždice efektivně a rychle, postarají se také o odpovídající povrchovou úpravu a nákup vhodného příslušenství a potřebných prvků. Navzdory jisté náročnosti se mnoho našich zákazníků rozhoduje pokládat dlaždice svépomocí. Speciálně pro ně a pro profesionály jsme připravili cenově dostupnou nabídku ukončovacích lišt.

 

Ukončovací lišty- Baumax.cz

 

Praktické ukončovací lišty – dokončení povrchu na jedničku!

Ukončovací lišta je produkt pro dokončení povrchové úpravy. Díky ní budou hrany keramických obkladů chráněny proti vniknutí vody pod obklady a sníží se také riziko odštípnutí obkladu, a tedy - poškození obkladu a veškeré vaší práce. Okraje dlaždic budou esteticky upravené. Ostré řezané dlaždice (dlažby a obklady) navíc nebudou pro nikoho představovat nebezpečí úrazu.

 

Vnitřní nebo vnější lišta?

Naše nabídka zahrnuje vnitřní i vnější ukončovací lišty. Přesně zjistěte, jaké prvky potřebujete, a použijte vhodné produkty na potřebná místa.

 

Z jakého materiálu se vyrábějí ukončovací lišty?  

Ukončovací lišty mohou být vyrobeny z různých materiálů. K výrobě těchto produktů se nejčastěji používá hliník nebo PVC. Materiál pro lišty musí být pevný a odolný proti mechanickému poškození a vysoké vlhkosti. Výrobky dostupné v našem obchodě jsou zárukou vysoce kvalitních materiálů a budoucího dokonalého vzhledu vašich keramických obkladů. V nabídce jsou k dispozici různé barvy a šířky – bez problému najdete vhodný odstín lišt, který bude ladit s barvou dlaždic a způsobí, že celek bude vypadat jednotně. Neváhejte a vyberte si produkty z naší nabídky! Můžete si je nakoupit v našem internetovém obchodě a kamenných prodejnách. Zveme vás na nákupy!

 

Ukončovací lišty- Baumax.cz