Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (mm)
Výška (mm)
Materiál
Montáž
Barva
Povrch
Šířka (mm)
Druh sortimentu
Hledat

Schodové lišty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Plovoucí podlahy a podložka pod plovoucí podlahy s podlahovým topením - jaké materiály zvolit?

Plovoucí podlahy a podložka pod plovoucí podlahy s podlahovým topením - jaké materiály zvolit?

10.12.2020

Nepochybně podlahové topení, které zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla v celé místnosti, a dává velmi příjemný pocit při chození naboso po místnosti je stále populárnější a používá se v různých typech interiérů. Podle běžných a bohužel docela...

Vinylové podlahy - montáž. Pokládání vinylových prken (krok za krokem)

Vinylové podlahy - montáž. Pokládání vinylových prken (krok za krokem)

20.03.2021

Vinylové panely jsou stále oblíbenější alternativou k tradičním podlahovým a obkladovým krytinám, jako jsou dlaždice, dřevo nebo kámen. Mezi jejich nesporné výhody patří velmi vysoká pevnost a odolnost proti mechanickému poškození a také vynikající ...

Podložka pod vinylové podlahy s podlahovým topením - jakou zvolit?

Podložka pod vinylové podlahy s podlahovým topením - jakou zvolit?

12.12.2020

Jaká podložka pod panely? Podložka nepochybně je jedna z nejdůležitějších věcí, které je třeba zvolit před plánováním instalace podlahových panelů. Podložka významným způsobem ovlivňuje jak životnost, tak funkčnost podlahy. Podlahové panely by měly být..

Světlé podlahové panely - do kterých interiérů se hodí? Světlé panely - nápady na uspořádání

Světlé podlahové panely - do kterých interiérů se hodí? Světlé panely - nápady na uspořádání

11.12.2020

Barva podlahy má obrovský vliv na vzhled a celkový dojem z místnosti. Navzdory názoru, že světlé podlahové panely se snáze zašpiní, většina lidí volí světlejší modely, které nejen opticky zvětšují a zesvětlují interiér, ale jsou také bezpečnou volbou...

Schodové lišty

Dobře navržené schodiště bude trvanlivým, pohodlným a bezpečným místem komunikace. Bez ohledu na to, zda jsou v soukromém domě, na pracovišti nebo ve veřejné instituci, schody by měly být nejen pohodlné, ale také estetické. Abychom zajistili krásný vzhled schodů, náš obchod pro vás připravil nabídku schodových lišt. Atraktivní povrchová úprava schodiště je nyní na dosah ruky! Kategórie: Schodové lišty.

 

Schodové lišty- Baumax.cz

 

Atraktivní povrchová úprava schodů - schodové lišty a profily

Schody jsou místem, které je obzvláště citlivé na poškození. Intenzivní používání schodů v domácnosti, kanceláři nebo ve veřejných prostorech je může poškodit, zejména pokud jsou obloženy jemnějšími materiály (např. panely). Okraje a rohy jsou extrémně citlivé části. K ochraně těchto míst stojí za to instalovat vhodné schodové lišty.

 

Schodová lišta – výhody

Schodové lišty budou vhodnou ochranou pro dokončení schodiště a samotných schodů. Zabrání nadměrnému vnikání vlhkosti do obkladového materiálu, a proto prodlouží životnost panelů nebo dlaždic. Suché a pevné dlaždice (dlažby a obklady) nespadnou a nebudete se muset starat o žádné opravy. Schodové lišty také převezmou sílu nášlapu bot na schody. Jsou vyrobeny z odolných materiálů a vydrží mnohem víc než nezajištěné schody. Schodišťový profil se v případě poškození také snáze vymění. Kromě zřejmých bezpečnostních funkcí budou schodové lišty také ideálním estetickým dokončením celku. Stupně budou krásně zdůrazněny díky lištám a celek bude velmi atraktivní.

 

Schodové lišty- Baumax.cz

 

Odolné hliníkové lišty pro schody

Schodové lišty, které nabízíme, jsou produkty vyrobené z odolných vysoce kvalitních materiálů. Hliník se nejčastěji používá k výrobě profilů a schodišťových profilů. K dispozici jsou také lišty z PVC. Hliníkové lišty si však získaly nesmírnou popularitu díky své odolnosti. Mezi našimi výrobky najdete dokončovací lišty a řadu schodišťových profilů. V nabídce také máme produkty, jejichž barva odpovídá povrchové úpravě povrchu schodiště.

 

Protiskluzové vlastnosti lamel

Bezpečí doma, v práci nebo na veřejných prostranstvích je nesmírně důležité. Bezpečné schody jsou schody, které mimo jiné nekloužou. Mokrý povrch může být nebezpečný a vést k vážným nehodám. Naše nabídka proto zahrnuje produkty, které mají příslušné protiskluzové vlastnosti. Protiskluzové lišty nemohou chybět na venkovních schodech, stupních v koupelně nebo v kuchyni. Protiskluzové schodové lišty se příliš neliší od tradičních ukončovacích lišt, ale mají navíc ve své struktuře drážky na povrchu nebo nainstalovanou speciální gumu. Tyto prvky zvyšují protiskluzové vlastnosti a umožňují bezpečné použití každého schodu.

 

Schodové lišty- Baumax.cz