Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Styl
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Zbarvení
Kolekce
Struktura povrchu
Počet zásuvek
Zrcadlo
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Toaletní stolky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1499,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks
2199,00 Kč / ks
1899,00 Kč / ks
1899,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks
3499,00 Kč / ks
3069,00 Kč / ks
2089,00 Kč / ks
2209,00 Kč / ks
2699,00 Kč / ks
Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Moderní ložnice – jak ji zařídit?

Moderní ložnice – jak ji zařídit?

05.06.2021

Každá ložnice by měla být vhodná pro odpočinek, relaxaci a uvolnění. Je to místo, kde trávíme velkou část dne, proto správné a promyšlené uspořádání místnosti usnadní její optimální využití. Aby byla moderní ložnice funkční, měli byste si vybrat pohodlnou

Toaletní stolky jsou typem nábytku, jehož funkci využívají více ženy. Byly navrženy tak, aby současně poskytly možnost efektivního make-upu a umožnily Vám uspořádat všechny kosmetické výrobky a další doplňky.

V sortimentu ložnicového nábytku, který nabízí Baumax, najdete poměrně rozmanité modely toaletních stolků. V závislosti na vašich potřebách, můžete koupit stolek s vestavěným zrcadlem, nebo takový, který zrcadlo nemá, což vám dává možnost vybrat si zrcadlo, které splňuje vaše očekávání.

Toaletní stolky - Baumax

Toaletní stolek s osvětleným zrcadlem? Skvělý nápad!

 

Umístění zrcadla na toaletním stolku umožní ženám udělat si krásný make-up. Samozřejmě, aby byla žena s make-upem spokojená potřebuje správné osvětlení. Nabízíme různé lampy nad zrcadlo v nabídce našeho obchodu, který může být dokonalým doplňkem k celé konstrukci. Samozřejmě, můžete si také pomoci se stolovou nebo stojanovou lampou, kterou umístíte vedle toaletního stolku. Vše závisí na prostoru, který máte, a na vašich preferencích.

 

Skvělým doplňkem k toaletnímu stolku budou i všechny druhy pohodlného nábytku, který vám umožní pohodlně sedět. V závislosti na Vašem přání si můžete vybrat židli, taburet nebo pohodlné křeslo. Měli bychom však pamatovat na správné nastavení židle k toaletnímu stolku, pokud jde o výši obou výrobků, aby spolu vytvořily funkční sadu nábytku.

 

Udržování pořádku je s toaletním stolkem dětská hra!

 

Samozřejmě, zrcadlo není jediným doplňkovým vybavením, které může charakterizovat toaletní stolek. Převážná většina modelů nábytku v této kategorii je vybavena zásuvkami, které jsou umístěny pod stolem. Díky nim je možné organizovat například všechny kosmetické přípravky, které používáte.

Někdy zásuvky, kterými je toaletní stolek vybaven, nestačí na to, aby vyhověli všemu, co potřebujeme. Bez většího problému pak můžete koupit barevnou a stylově upravenou komodu, která má další zásuvky a úložný prostor, čímž se výrazně rozšiřují možnosti, které nabízí toaletní stolek.

Vše, abychom se cítili pohodlně v naší ložnici!