Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Typ výrobku
Více
Materiál
Barva
Více
Značka
Montáž
Hledat

Stojánkové baterie

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    8
1149,00 Kč / ks 1399,00 Kč / ks
Akce
799,00 Kč / ks 879,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    8

Je obtížné najít plně vybavenou kuchyň s digestoří, kuchyňskou deskou, skříňkami, ledničkou a dřezem. V zásadě je každý prvek nutný k sestavení celé kuchyně. Důležité jsou i kuchyňské baterie. Proto je vhodné si před samotným výběrem určit, která je ta pravá pro vaše potřeby. Na trhu je široký výběr. Nejoblíbenější volbou jsou stojánkové baterie. Na co byste si však měli při výběru tohoto typu baterie dávat pozor?

Stojánkové baterie - Baumax

Mimořádně důležitá úloha výtoku kuchyňské baterie

 

Výtok v kuchyňské baterii je základem její funkčnosti. Jednou z prvních rysů, které byste se měli věnovat pozornost, je její výška. Čím vyšší je výtok, tím více se baterie stává užitečnější a snadněji manipulovatelnou, protože s ní dokážeme lépe pohybovat. Pokud však v kuchyni nemáte moc prostoru a používáte malý dřez, doporučujeme pečlivě zvážit výšku baterie, aby se nestalo, že bude příliš vysoká. Myslete proto na zásadu k udržování nejvyššího komfortu při současném zajištění správných rozměrů. To znamená, že baterie by měla mít takovou velikost, aby se vešla na vaše umyvadlo.

Pokud máte v kuchyni dostatečný prostor pro větší dřez, je vhodné použít větší baterie s velkým úhlem rotace. Dalšími důležitými parametry jsou:

 

  • Snadné použití.

  • Lehké otáčení.

  • Přiměřená ergonomie.

 

V kombinaci se správným designem vytvoří dokonale přizpůsobenou kuchyňskou baterii. Nezapomeňte, že navzdory své skromné velikosti vynikají silně od zbylého vybavení v kuchyni. Přitahuje tedy pozornost a stojí za to si zajistit, aby se jednalo o poutavý detail, který zdůrazní celé rozložení vaší kuchyně.

Stojící kuchyňské baterie také mohou být vybaveny pohyblivým výtokem. Jedná se totiž o důležitý prvek těchto baterií. Stažitelná hadice ve vaší kuchyni navíc výrazně zvýší celkové pohodlí.