Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Typ výrobku
Materiál
Barva
Značka
Montáž
Hledat

Dřezové baterie se sprchou

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Při vybavování nebo rekonstrukci kuchyně se setkáme s velmi širokou škálou spotřebičů, které je zapotřebí umístit do této místnosti. Máme na výběr spoustu umyvadel, které mohou být instalovány různými způsoby, musíme si vybrat kuchyňské skříňky, vhodné kuchyňské desky nebo domácí spotřebiče. S bateriemi se situace neliší. I zde je obrovská volba. Zajímavým řešením, které obohatí kuchyň, je baterie s výsuvným výtokem.

Nástěnné baterie - Baumax

Jak funguje kuchyňská baterie s výsuvným výtokem?

 

Samotný název označuje, jak se tento typ baterie liší od ostatních. Jeho největší výhodou je to, že díky stažitelné sprchové hlavě je výtok pohyblivý, čímž se zvýší rozsah hadice, který je navíc nastavitelný a dosahuje asi 100–150 cm. Druhý konec je opatřen závažím, díky kterému se hlava baterie snadno vrací do výchozí polohy, zatímco hadice zasahuje do těla baterie. K dispozici jsou i pokročilejší vodovodní baterie s výsuvným výtokem. Jedná se o otočné kuchyňské baterie, které mají jarní výtok. Toto řešení je nejen účinné, ale především užitečné.

 

Objevte výhody kuchyňských baterií s výsuvným výtokem

 

První důležitým rysem těchto baterií je, že se používají ve velkých i malých dřezech, což znamená, že se nemusíte vzdát výhodného řešení, kterým je instalace baterií s výsuvným výtokem, i když máte malé umyvadlo. Taková baterie usnadňuje hodně kuchyňských aktivit, například:

 

  • Mytí zeleniny.

  • Mytí silně zašpiněného nádobí.

  • Mytí nádobí bez ohledu na velikost.

 

Bude to také velmi užitečné vybavení pro lidi, kteří často vaří. Nastavitelná hadice umožňuje čištění i těch nejtěžších míst.

 

Pokud si však nejste jisti, zda si vybrat baterii s výsuvným výtokem, obchodní síť Baumax nabízí další typy kuchyňských baterií nástěnné a stojací. Seznamte se s naší nabídkou a vyberte si pro vás ten správný produkt!