Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Typ výrobku
Více
Materiál
Hledat

Sprchové sety

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
699,00 Kč / ks
869,00 Kč / ks
639,00 Kč / ks
299,00 Kč / ks 419,00 Kč / ks
Akce
319,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
229,00 Kč / ks
389,00 Kč / ks
465,00 Kč / ks
1  2  3  4    
Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Levné sprchové sety

Pro každodenní pohodlí při sprchování stojí za to věnovat pozornost výběru vhodné sprchy. Na výběr jsou vícefunkční sprchové růžice, různé vanové a sprchové sety, hlavové sprchy nebo SPA prvky ve sprchových panelech.

Díky pestré nabídce v prodejnách Baumax si můžete zvolit do koupelny takový model, který nejvíce splňuje vaše požadavky na funkčnost a estetický vzhled.

Levné sprchové sety

Klasický sprchový set sestává ze sprchové tyče, úchytek k tyči, hadice a příslušenství pro montáž. Některé sety mohou obsahovat i držák na mýdlo. Sprchovou růžici je třeba většinou přikoupit samostatně. Nabídka obsahuje také modely s hlavovou a ruční sprchou. Ve sprchových systémech jsou trubky pro přívod vody a přepínače viditelné venku.

Vanové sety obvykle sestávají z držáku, sprchové růžice a hadice.

Sprchový panel je deska zhotovena z plastu nebo hliníku, někdy i ze skla, na níž jsou namontovány hydromasážní trysky, sprchové růžice, otočné ovládače k nastavení síly proudu a teploty vody. Většina panelů má zaoblené tvary a je zhotovena z bílého plastu. Sprchové panely mohou mít délku 115 až 180 cm. Jejich hlavní předností je jednoduchá montáž - stačí připevnit panel ke stěně nebo v rohu sprchového koutu, a připojit k přívodu vody. Vadou panelů může být jejich vyšší cena.

Podomítkový sprchový systém podtrhne minimalistické vybavení koupelny - skrytí připojení umožňuje snížení počtů viditelných prvků, z nichž zbude pouze držák batérie a ozdobná růžice. Toto řešení je nejen estetické, ale také praktické, protože skryté prvky nejsou vystaveny riziku mechanického poškození a dlouhodobému působení vlhkosti. Je třeba věnovat pozornost také trvanlivosti a spolehlivosti volených modelů.