Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Délka (mm)
Materiál
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Sprchové hadice

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
139,00 Kč / ks
149,00 Kč / ks
199,00 Kč / ks
199,00 Kč / ks
299,00 Kč / ks

Sprchové hlavice, nebo jinými slovy sprchové růžice hrají velmi důležitou roli jako součást koupelnových armatur. Jsou stálým vybavením sprchových kabin a zvyšují jejich funkčnost. Můžeme je také použít ve vanách. Na trhu jsou různé modely a záleží na vaší volbě, zda budete mít chytrý telefon s možnou kontrolou intenzity a způsobu distribuce vody. Pamatujte, že sprcha usnadňuje více aktivit – nejen mytí, ale také budete moct relaxovat a osvěžit se.

Sprchové hadice - Merkury Market

Jaké jsou na trhu modely?

 

Nejjednodušší model je struktura skládající se ze dvou částí, hlavy a těla. Tato sprchová hlavice je místem, kde se objevuje většina funkcí. Nachází se zde mechanismus, který může regulovat počet toků a podle toho je také nastavit. Tato nastavení je však možné pouze u multifunkčních hlavic. Tento typ má více otvorů, které jsou často nepravidelně rozmístěny. Stačí zvolit vhodný režim činnosti, abyste mohli specifické díry. Můžeme si zvolit jemný proud s možností vyšší intenzity, která bude působit jako hydromasážní. V závislosti na modelu se provozní režim změní otočením ovladače nebo tlačítka.

 

Nejčastější pracovní režimy:

  • dešťový proud – jemný proud připomínající déšť
  • proud vodní mlhy – rozprašovaný proud na malé částice, které tvoří mlhu

  • hydromasážní proud – masíruje pokožku a regeneruje unavené svaly

  • měkký proud – voda se mísí se vzduchem a vytváří jemný proud o větším průměru

 

V internetovém obchodě BauMax máme širokou škálu různých modelů sprchových hlavic. Kromě toho v naší nabídce naleznete prvky, ze kterých sestavíte celou koupelnu – vany, koupelnovou keramiku, vodovodní baterie a osvětlení.