Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Typ výrobku
Materiál
Hledat

Příslušenství pro sprchy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
75,00 Kč / ks
1  2    
Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Příslušenství pro sprchy

 

Koupelna se skládá z mnoha menších a větších prvků. Její styl a funkčnost určuje mimo jiné vhodně zvolená keramická dlažba, sanitarní keramika, umyvadlo, vana, skříňky a osvětlení. To jsou však jen nejviditelnější prvky koupelny.

 

 

K funkčnosti a použitelnosti této místnosti patří také různé koupelnové příslušenství vč. příslušenství ke sprchovým koutům, jako jsou například:

• perlátory,
• tyče,
• úchytky
• sprchové hlavice.
Podívejte se, co stojí přidat do koupelny, aby byla ještě funkčnější.

 

Příslušenství ke sprchovým koutům

Možná to nejsou prvky koupelny, kterým denně věnujeme zvláštní pozornost. Obvykle si na ně vzpomeneme, když dojde k jejich poškození. Sprchová hlavice může přestat správně fungovat, rukojeť sluchátka se zlomí ...

Proto je tak důležité vybrat si kvalitní výrobky a správně je nainstalovat. To zlepší funkčnost a usnadní používání koupelny a díky instalaci perlátoru se navíc sníží účty za vodu.

 

Viz take:

Sprchové hlavice

Sprchové sety

Sprchové systémy

Sprchové hadice

 

Proč se vyplatí instalovat perlátor?

Perlátor je malé ​​zařízení a jeho používání je mimořádně jednoduché. Jeho úkolem je provzdušnit proud vody z vodovodní baterie namontované na umyvadla, vany a dokonce i v kuchyni. Co tím získáváme? Začněme tím, že redukci průtoku vody fyzicky nepocítíme. Průtok bude stejný, ale objeví se v něm vzdušné bubliny. To znamená, že ve výsledku spotřebujeme méně vody, a co je nejdůležitejší zaplatíme nižší účty za vodu.