Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Materiál
Materiál rámu
Délka soupravy (cm)
Šířka soupravy (cm)
Výška soupravy (cm)
Hloubka rohu (cm)
Počet míst na sezení
Polštáře součástí
Barva polštářů
Barva nábytku
Rohová strana
Hledat

Zahradní rohové sedací soupravy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jak vyrobit zahradní nábytek?

Jak vyrobit zahradní nábytek?

06.04.2021

Je těžké si představit domácí zahradu nebo terasu bez zahradního nábytku, který nám v teplých dnech poskytuje pohodlné posezení na čerstvém vzduchu. Můžete je snadno koupit v zahradnictvích a hobby marketech, ale musíte počítat s tím, že zahradní ..

Co je technoratan? Je lepší než ratan? Poradíme

Co je technoratan? Je lepší než ratan? Poradíme

18.03.2021

Technoratanový nábytek je odolnější alternativou k přírodnímu ratanu a zároveň ekologičtějším řešením než tradiční plastový nábytek. Vzhledem k relativně vysoké ceně si technoratan ještě nezískal popularitu, kterou si zaslouží. Nepravém! Na výběr máme mno

Zahradní rohové sedací soupravy

Zahradní rohové sedací soupravy a sady zahradního nábytku s rohovou pohovkou  jsou  funkčním a elegantním prvkem zahradní úpravy. Rohové  sedací soupravy skvěle doplní  stylové a moderní židle a zahradní křesla. Umístěné na zahradu, balkón nebo terasu dokonale zapadnou do oblíbeného trendu uspořádání zahrady – jakým je letní obývací pokoj - pod širým nebem. Díky nim získáte nejen stylové uspořádání, ale také místo odpočinku pro vaši rodinu a hosty.

V obchodech BauMax najdete produkty, které vám pomohou vytvořit dokonalé aranžmá pro relaxační zónu.  V nabídce máme jak samostatné rohové pohovky, tak sady zahradního nábytku s rohovou pohovkou, vyrobené z ratanu, kovu, hliníku, dřeva a ratanu. Široký výběr vzorů, barev a povrchových úprav usnadní volbu nábytku podle vašich potřeb.

Rohové sedací soupravy – provedení

Rohové sedací soupravy jsou velmi moderní kusy nábytku pořizované nejen na zahradu, ale také na terasu nebo balkón. Při rozhodování o koupi zahradní sedací soupravy stojí za to vědět, jaké jsou její typy, aby snadněji najít model, který bude vyhovovat vašim potřebám a uspořádání zahrady.

Dřevěná rohová sedací souprava

Dřevo je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro zahradní nábytek. Dřevěné zahradní rohové sedací soupravy dokonale ladí se zelení a atmosférou zahrady, ale také s mnoha prostory, styly a aranžmá - moderními i klasickými. Dřevěný nábytek vyžaduje pravidelnou péči a impregnaci. Dřevo je obzvláště vystaveno působení škůdců a povětrnostních podmínek, jako je déšť, vlhkost, mráz a UV záření. Při výběru dřevěné zahradní rohové sedací soupravy nezapomeňte věnovat pozornost typu a druhu dřeva, ze kterého byla vyrobena.

Dřevěný zahradní nábytek vám bude sloužit po mnoho let, pokud budete o něho  řádně a pravidelně pečovat.

Ratanová rohová sedací souprava

Ratanové zahradní rohové sedací soupravy, stejně jako dřevěné, jsou vyrobeny z přírodního materiálu. Ratan je druh velmi pružného a odolného rákosu. Ratanový nábytek je mimořádně elegantní a vkusný. Ratanový nábytek zdobí designové zahrady a balkóny. Výrobci doporučují používat ratanový nábytek na zastřešených a chráněných místech. Ratan je citlivý na nepříznivé povětrnostní podmínky, zejména na vlhkost. Proto při rozhodování o koupi ratanového nábytku musíte myslet na jeho vhodné skladování a ochranu.

Ratanové rohové sedací soupravy mají velmi funkční alternativu v podobě  technoratanového nábytku.

Ratanová rohová sedací souprava

Ratan je imitací  ratanu. Ratanové sedací soupravy se vyznačují odolností proti poškození a vysokou odolností vůči různým povětrnostním podmínkám. Déšť, mráz, teplo a slunce pro ně nejsou žádný problém.
Moderní Ratanové rohové sedací soupravy nevyžadují žádnou zvláštní péči. Když se nábytek znečistí, stačí jej otřít vlhkým hadříkem nebo opláchnout vodou.

Hliníková zahradní rohová sedací souprava

Hliníkové rohové sedací soupravy jsou o něco méně populární. Jejich konstrukce se vyznačuje výjimečnou životností a odolností proti poškození a povětrnostním vlivům. Rám je odolný vůči slunci, dešti nebo dokonce sněhu. Taková sada zahradního nábytku je pevná a odolná. Navíc nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Na zahradě nebo terase vydrží po mnoha let.

Zahradní souprava s rohovou sedačkou

Rohové sedací soupravy jsou k dispozici jako jednotlivé kusy nábytku nebo jako kompletní sady. V sadách vedle sedačky najdete křesla a stůl ve stejném designu. Výběrem hotové sady získáte jednotné uspořádání zahrady nebo terasy.

Bez ohledu na to, zda hledáte malou zahradní sedací soupravu nebo větší sadu nábytku, věnujte pozornost doplňkům, jako jsou polštáře nebo potahy. První prvek určuje pohodlí nábytku, druhý poskytuje vhodnou ochranu a pohodlné skladování.

Kategorie: Zahradní nábytek